Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 39
Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

I Gminny Turniej Warcabowy

14 czerwca 2013r. odbył się I Gminny Turniej Warcabowy zorganizowany przez naszą szkołę, w którym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z Woli Batorskiej, Zakrzowa, Zabierzowa Bocheńskiego, Niepołomic i Woli Zabierzowskiej. W klasyfikacji drużynowej I miejsce zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej z Woli Batorskiej przed drużyną z Zakrzowa i Zabierzowa Bocheńskiego.
Indywidualnie: Mistrzem I Gminnego Turnieju Warcabowego został Jakub Baran uczeń klasy II Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej a V-ce Mistrzami zostali: Michał Orzechowski SP Wola Batorska, Mikołaj Solarz SP Zabierzów Bocheński, Michał Tyniec SP Zakrzów. Kolejne miejsca punktowane zajęli: Amelia Klich SP Zakrzów, Oskar Kołodziej SP Niepołomice, Antoni Ledniowski SP Zabierzów Bocheński, Patryk Paś SP Niepołomice, Kacper Lasek SP Wola Zabierzowska.
Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego turnieju


Egzamin na Kartę Rowerową


Wszyscy uczniowie klas czwartych zdali egzamin na Kartę Rowerową i otrzymali swoje pierwsze Prawo Jazdy.
Egzamin składał się z części teoretycznej i części praktycznej, którą nadzorował Pan Rafał Cisak z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce.

Kliknij tu i zobacz fotki z praktycznej części tego egzaminu

Projekt edukacyjny "Bioróżnorodność w naszym otoczeniu"

W naszej szkole od kwietnia do czerwca 2013 roku był realizowany projekt edukacyjny ”Bioróżnorodność w naszym otoczeniu”, w którym wzięli udział uczniowie klas piątych. W ramach prowadzonych warsztatów uczestnicy poszerzyli i zdobyli informacje na temat bogactwa otaczającego nas świata, zagrożeń dotyczących różnych grup organizmów, a także propozycje działań, które można podjąć, by chronić przyrodę w swoim otoczeniu. Zajęcia warsztatowe zakończyły się konkursem plastycznym przeprowadzonym wśród uczniów szkół województwa małopolskiego, które brały udział w projekcje.
Uczennica klasy Va Alicja Warecka zajęła I miejsce w Konkursie Plastycznym „Bioróżnorodność w moim otoczeniu” zorganizowanym w ramach realizacji projektu „Bioróżnorodność w naszym otoczeniu” finansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, którego organizatorem było Małopolskie Towarzystwo Ornitologiczne. Praca Alicji została zamieszczona w folderze edukacyjnym. Natomiast praca uczennicy klasy Vb Natalii Hyrc została wyróżniona.
GRATULACJE DLA ALICJI I NATALII!


Kolejny sukces naszych uczniów!

Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces drugi raz z rzędu zdobywając I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Kocham, lubię, szanuję…nie śmiecę !”.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!


Spotkanie w Wieliczce

21 czerwca przed południem, uczniowie z klasy VI uczestniczyli w spotkaniu dzieci i młodzieży z biskupami, arcybiskupami i kardynałami z całej Polski. Okazją do spotkania było zebranie Konferencji Episkopatu Polski w Wieliczce. Wypełniona hala widowiskowa wielickiego "Solnego Miasta" była pełna radości, śpiewu i tańca. Do młodych przemówił Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Józef Michalik oraz kard. Stanisław Dziwisz, gospodarz spotkania. W swoim wystąpieniu Przewodniczący Konferencji EP abp Józef Michalik powiedział: „Starajcie się nie zmarnować tego czasu i spędzić go twórczo, żeby coś ważnego zaistniało w waszym życiu. (…) Życzę wam, żebyście mogli okazać innym dobre serce, bo wakacje, to bardzo dobry czas ku temu”. Po tych słowach nastąpiła modlitwa i błogosławieństwo wszystkich biskupów na czas wakacji.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania
Chcesz wiedzieć więcej kliknij:


PIKNIK 2013

W niedzielę 16 czerwca 2013 r. bawiliśmy się wspólnie na kolejnym "PIKNIKU RODZINNYM" zorganizowanym pod hasłem "ZDROWO NA SPORTOWO". W tym roku bawiliśmy się wspólnie z Rodzicami w duchu rywalizacji sportowej na terenie nowopowstałego przy naszej szkole, pięknego obiektu sportowego "ORLIK 2012".
Rodzicom, którzy w to niedzielne popołudnie wybrali taka formę wspólnego wypoczynku razem ze swoimi dziećmi gratulujemy mądrego wyboru a wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tego spotkania składamy serdeczne podziękowania.
Szczególne dziękujemy głównym sponsorom naszego Pikniku: firmie MARSEN pana Mariusza Sendora, BANKOWI SPÓŁDZIELCZEMU w Wieliczce, firmom: CEDROB SA, SKR Wola Batorska, MOTORUCH, WNĘK MARKET, GERPOL, PIEKARNIA RERUTKIEWICZ, OKNO-GAMA, OSP PSZCZELARZ-KRAKÓW za ufundowanie nagród w organizowanych konkursach.

Kliknij tu i zobacz fotki z tej fantastycznej imprezyZaproszenie na "Piknik Rodzinny 2013"

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i Uczniowie zapraszają wszystkich sympatyków naszej szkoły na kolejny "PIKNIK RODZINNY" organizowany w tym roku pod hasłem "ZDROWO NA SPORTOWO", który odbędzie się w niedzielę 16 czerwca 2013r. na terenie obiektu sportowego "ORLIK 2012" przy naszej szkole. Rozpoczęcie imprezy godz. 15.00.

W programie:
 • zmagania sportowe w różnych dyscyplinach
 • zabawy sportowo-rekreacyjne
 • konkursy o tematyce sportowej
Dodatkowe atrakcje:
 • zamek dmuchany dla najmłodszych,
 • degustacja zdrowej żywności,
 • skoki i akrobacje na trampolinie,
 • pokaz ratownictwa i sprzętu strażackiego.
Bufet oferuje:
 • napoje,
 • ciasta domowe,
 • potrawy z grilla,
 • hamburgery, hot-dogi

SERDECZNIE ZAPRASZAMYZAPROSZENIE!

Serdecznie zapraszam Rodziców 6-cio i 7-miolatków na spotkanie organizacyjne dotyczące tworzenia klas pierwszych w roku szkolnym 2013/2014, które odbędzie się 11 czerwca 2013r. w Szkole Podstawowej w sali nr 1 o godz. 18.00.
Przebieg spotkania:
 • Przedstawienie wychowawców klas I
 • Wstępne deklaracje rodziców dotyczące wyjazdu dziecka na basen oraz pobytu na świetlicy po zajęciach lekcyjnych
 • Przedstawienie programu nauczania
 • Przekazanie informacji dotyczącej podręczników do klasy I
 • Wnioski i sugestie rodziców.
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Wycieczka klas V a Góry Świętokrzyskie

14 maja 2013r. uczniowie klas Va i Vb wraz z wychowawcami- panią Grażyną Rosiak i panią Marzeną Solarz wybraliśmy się na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Od samego rana sprzyjała nam piękna, słoneczna pogoda. Najpierw udaliśmy się do Nowej Słupi, by stamtąd wyruszyć niebieskim szlakiem na szczyt Łysej Góry. Tam zwiedziliśmy Klasztor Benedyktynów i muzeum przyrodnicze, a następnie z tarasu widokowego podziwialiśmy gołoborze oraz panoramę Gór Świętokrzyskich. Później pojechaliśmy do Kielc i tam pan przewodnik pokazał nam amfiteatr na Kadzielni. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie jaskini Raj. Warto zaznaczyć, że jest ona uważana za najpiękniejszą polską jaskinię. Do domów wróciliśmy późnym wieczorem, zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Wycieczka nam się podobała, dzięki niej wzbogaciliśmy swoją wiedze na temat fauny i flory Gór Świętokrzyskich.

Kliknij tu i zobacz fotki z wycieczki


Rozdanie nagród w VIII Gminnym Multimedialnym Konkursie Profilaktycznym

21 maja 2013 r. w gościnnych murach Królewskiego Zamku w Niepołomicach odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w VIII Gminnym Multimedialnym Konkursie Profilaktycznym.
 „Dostrzegam…Analizuję...Poprawiam… – moje przemyślenia na temat zagrożeń i możliwości ich poprawy” - to myśl przewodnia tegorocznej edycji konkursu.
Uczniowie naszej szkoły odnieśli kolejny sukces zdobywając w kategorii "Inne formy multimedialne - film" najwyższe wyróżnienia. Pierwsze miejsce: Daniel Krzyżak, Dominik Kmieć i Kamil Jędrzejek, drugie miejsce: Gabriela Marzec, Aleksandra Soczówka, Anna Sowińska oraz wyróżnienie: Laura Żurawska, Aleksandra Łuszczek i Patrycja Ścigalska. Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania
listę laureatów tego konkursu.


Rozstrzygnięto VI Gminny Konkurs Literacko - Plastyczny "Wiosna Piórem i Pędzlem Malowana"

Rozstrzygnięto VI Gminny Konkurs Literacko – Plastyczny „Wiosna Piórem i Pędzlem Malowana”. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród laureatom odbyło się dnia 16 maja 2013r. w naszej szkole.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania
listę laureatów tego konkursu.oraz


Wygenerowano w sekund: 0.02
743,170 Unikalnych wizyt