Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Przedświąteczne spotkanie na świetlicy szkolnej

Członkowie szkolnej grupy teatralnej oraz uczniowie uczestniczący w zajęciach świetlicy szkolnej zorganizowali przedświąteczne spotkanie, na którym przedstawili krótki okolicznościowy program artystyczny. Na spotkanie zostali zaproszeni opiekunowie: grupy teatralnej p. Mariola Grochot, świetlicy szkolnej p. Maja Macieja, ks. Marcin Rozmus oraz Dyrektor Szkoły p. Anna Gąsłowska

Kliknij tu i zobacz fotki z tego miłego spotkania


Akcja "Zbieraj makulaturę, ratuj konie" 2012

Nasza szkoła od wielu lat włącza się do akcji „Zbieraj makulaturę, ratuj konie”, której inicjatorem jest Stowarzyszenie Kulturalno-Ekologiczne Klub Gaja.
W bieżącym roku szkolnym zbiórkę surowców wtórnych rozpoczęliśmy w listopadzie 2012 roku. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczniów naszej szkoły i ich rodziców zebraliśmy łącznie 1600 kg makulatury i 30 kg puszek, za które otrzymaliśmy 496 zł. Na konto Klubu Gaja przekazaliśmy 100 zł. W ten sposób mogliśmy po raz kolejny wziąć udział w interwencji, pomocy i ratowaniu koni.

Kliknij tu i zobacz fotki z tej akcji


ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i samych szczęśliwych dni w Nowym 2013 Roku dla Dyrekcji szkoły, Koleżanek i Kolegów nauczycieli, Pań i Pana z administracji oraz wszystkich Uczniów i Sympatyków naszej szkoły

życzy administrator strony Andrzej Gąsłowski.

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Dzień 21 grudnia 2012 roku jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu uczniowie uczestniczą w klasowych spotkaniach wigilijnych  i w przedstawieniu jasełkowym.

Szczegółowa organizacja dnia:
-   8.00 - 12.30 - zajęcia w świetlicy szkolnej
- 12.30 - 13.30 - klasowe spotkania wigilijne
- 13.30 - 14.00 - wspólne kolędowanie
- 14.00 - 15.30 - Jasełka szkolne.
 
Serdecznie zapraszam wszystkich Państwa na przedstawienie Jasełkowe w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Jednocześnie informuję, że przerwa świąteczna w zajęciach dydaktycznych trwa do 2 stycznia 2013 r. włącznie.


Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Odblaskowe zajęcia czytelnicze

Jesień jest dobrą porą na zwrócenie uwagi na kwestie bezpieczeństwa dzieci rozpoczynających naukę w najmłodszych klasach.
 Biblioteka szkolna w Woli Batorskiej także postanowiła się włączyć do akcji „Odblaskowa Szkoła” poprzez zorganizowanie „odblaskowych zajęć czytelniczych”. Dzieciom w wieku sześciu-ośmiu lat najłatwiej jest zaszczepić wzorce, którym być może będą hołdować przez całe swoje życie. Dlatego tak ważne jest, by od najmłodszych lat wpajać dzieciom zasady ruchu drogowego: na drodze, na chodniku, na ścieżce rowerowej, kształtować w nich bezpieczne nawyki, takie jak wkładanie kasku na rower czy noszenie odblasków na ulicy. We wzmacnianiu wspomnianych aktywów może pomóc odpowiednio dobrana lektura.
Przeprowadzone zajęcia czytelnicze uświadamiały dzieciom, jakie sytuacje i zachowania mogą stanowić zagrożenie dla ich zdrowia i życia.


Dzień Otwarty dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Dn. 11.12.2012r. (wtorek) zapraszam na Dzień Otwarty dla Rodziców.
Wszyscy nauczyciele uczący w szkole będą do Państwa dyspozycji w godz. 16.30 - 17.30

Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Żywa lekcja przyrody - węże

28 listopada 2012 roku uczniowie klas od I do VI brali udział w żywej lekcji przyrody, która dotyczyła spotkania z wężami. W naszej szkole gościli: boa tęczowy o imieniu Julek-kulek, węże królewskie Jasio i Stasio, pyton królewski o imieniu Marcel oraz 10- letnia, ważąca 7 kg boa dusiciel o imieniu Karolinka oraz pyton tygrysi.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z tego spotkania


Finał konkursu "Odblaskowa szkoła 2012"

Już po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do konkursu „Odblaskowa Szkoła” organizowanej przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, którego celem jest promowanie bezpieczeństra na drodze poprzez podejmowanie róznych działań. Wśród ponad 230 szkół podstawowych biorących udział w konkursie nasza szkoła zajęła wysokie 16 miejsce (w roku 2011 premiowane 7 miejsce).
W tym roku uczniowie klas pierwszych zostali zaopatrzeni w kamizelki odblaskowemu fundowane przez Urząd Miasta i Gminy Niepołomice, w elementy odblaskowe podarowane przez sponsorów. Przedstawiciele Straży Miejskiej przeprowadzili szkolenie jak bezpiecznie poruszać się po drodze a Strażacy warsztaty na temat udzielania pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków drogowych.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z podejmowanych działń w ramach konkursu "Odblaskowa szkoła 2012"


Konkurs plastyczny EKO- LAS

Uczniowie klas piątych Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej wzięli udział w konkursie plastycznym EKO- LAS, który odbył się w ramach projektu „Wdrażanie projektów współpracy” współfinansowanego prze Unię Europejską.
Celem tego konkursu było zachęcania oraz utrwalanie zachowań sprzyjających ochronie środowiska naturalnego. Do konkursu przystąpili uczniowie klas piątych szkół podstawowych z następujących gmin: Bochnia, Kazimierza Wielka, Koszyce, Niepołomice, Nowe Brzesko, Rzezawa, Szczurowa.
Na konkurs napłynęło łącznie 197 prac (76 prac z terenu Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O. CENOMA” oraz 121prac z obszaru Lokalnej Grupy Działań Stowarzyszenie Wspólnota Królewskiej Puszczy).
29 października o godzinie 12.00 w Zamku Królewskim w Niepołomicach odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego EKO- LAS. Z naszej szkoły aż 6-cioro uczniów zdobyło wyróżnienia, są to: Martyna Figiel, Kamila Mirek, Aniela Kołakowska, Natalia Hyrc, Klaudia Piekarz, Wiktoria Rzepecka. Laureatom wręczono nagrody i upominki oraz vouchery na obóz ekologiczny. Po części oficjalnej młodzież wraz z opiekunami zwiedzała wystawy w Muzeum Niepołomickim, po czym odbył się poczęstunek.


Fundusz Stypendialny IKEA FAMILY

Miło nam poinformować, że nasza szkoła korzysta z Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY. Fundusz powstał przy współpracy firmy IKEA Retail i Fundacji Świętego Mikołaja podczas akcji "Na rodzinę można liczyć", prowadzonej we wszystkich sklepach IKEA na terenie Polski w dniach 9.07. – 19.08.2012. IKEA zachęcała swoich klientów do okazywania podczas dowolnych zakupów karty programu IKEA FAMILY, w zamian przekazując po 50 groszy od każdej transakcji na rzecz stypendiów dla uczniów w Polsce.
Nasza szkoła otrzymała 3.000. zł do dyspozycji na stypendia dla zdolnych i jednocześnie zaangażowanych społecznie uczniów. Uczniowie mogli składać wnioski do 26 września 2012 r. Wśród kandydatów komisja wyłoniła ……3……stypendystów. Są to:
  • Manuela Łach
  • Aleksandra Pilch
  • Michał Rojek
Gratulujemy serdecznie naszym utalentowanym uczniom!! Szczegóły dotyczące programu można znaleźć na stronie www.narodzinemoznaliczyc.pl.

Spotkanie z Rodzicami

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Dn. 13.11.2012r. (wtorek) odbędą sią spotkania Wychowawców z Rodzicami:
  • godz. 17.00 - 18.00 klasy I - III
  • godz. 18.00 - 19.00 klasy IV - VI
  • godz. 19.05 - 19.30 Dyrektora Szkoły z Radą Rodziców.
Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Wygenerowano w sekund: 0.01
682,978 Unikalnych wizyt