Odblaskowa Szkoła 2017!

Będzie bezpieczniej na drodze

29 uczniów klas IVa i IVb zdało egzamin na kartę rowerową i otrzymało pierwsze w życiu Prawo Jazdy. Emocji było wiele, bo egzamin składał się z trzech części. W pierwszej części uczniowie rozwiązywali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, druga część to sprawdzian ze znajomości znaków drogowych. W części trzeciej każdy uczeń musiał wykazać się umiejętnościami praktycznymi bezpiecznej jazdy na rowerze pokonując tor przeszkód i zaimprowizowane skrzyżowania. Najwyższą wiedzą i umiejętnościami praktycznymi wykazał się Jakub Dąbroś zdobywając max. ilość punktów.

W nadchodzące wakacje każdy czwartoklasista będzie pełnoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego. Szerokiej i bezpiecznej drogi.

IV GMINNY KONKURS SAVOIR-VIVRE "ZNAM, STOSUJĘ"

14 lutego 2011r. odbyła się kolejna, czwarta edycja Gminnego Konkursu SAVOIR-VIVRE "ZNAM, STOSUJĘ" organizowanego przez naszą szkołę. Przedstawiamy fotograficzny reportaż z tej rywalizacji.
Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tego konkursu

Przekaż 1% podatku PIT

Wspieraj naszą akcję przekazując 1% PODATKU PIT na działalność szkoły TWOJEGO dziecka.
Szczegóły akcji w zakładce  WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Ważne informacje dla Rodziców i nauczycieli

Posiedzenie klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej - informacje szczegółowe w zakładce DLA NAUCZYCIELI,
Spotkanie z Rodzicami - informacje szczegółowe w zakładce DLA RODZICÓW.

Życzenia Noworoczne

Samych szczęśliwych dni w Nowym 2011 Roku dla Dyrekcji szkoły, Koleżanek i Kolegów nauczycieli, Pań i Pana z administracji oraz wszystkich Uczniów i Sympatyków naszej szkoły

życzy administrator strony Andrzej Gąsłowski.