?WI?TUJEMY ROCZNIC?

Odblaskowa Szko?a 2018!

Projekty wspó?finansowane pezez Uni? Europejsk?

Konkursy organizowane przez szko??

WSPIERAMY NASZ? SZKO??

?ywa lekcja przyrody

Wszystkie du?e, masywne, w?ochate paj?ki to ptaszniki b??dnie nazywane tarantulami. Wyst?puj? w Ameryce Po?udniowej, Afryce i Azji (Indie).

Kliknij tu i zobacz ptaszniki

KÓ?KO PLASTYCZNE NA WARSZTATACH CERAMICZNYCH

Dziewczynki z kó?ka plastyczno-przyrodniczego klasy IIIb odwiedzi?y wystaw? ceramiki artystycznej pani Agnieszki Góral w Zabierzowie Boche?skim. Uczestniczy?y te? w warsztatach lepienia z gliny "anio?ków ?wi?tecznych". Z u?miechem na twarzy i wielkim zaanga?owaniem tworzyli?my swoje dzie?a, które po wysuszeniu i wypaleniu zabrali?my do domu. Przez d?ugi czas b?d? nas cieszy? swoim mi?ym widokiem.

Kliknij tu i zobacz fotki z tych odwiedzin

Kolejny sukces naszej szko?y!

Nasza szko?a w?ród X najlepszych szkó? ma?opolski w II edycji konkursu "Odblaskowa Szko?a"!.
W nagrod? otrzymali?my LAPTOPA!

GRATULUJEMY!
Kliknij tu i zobacz fotki z rozdania nagród

Wyj?tkowe spotkanie miko?ajkowe

W Centrum Chorych na Stwardnienie Rozsiane "Ostoja" odby?o si? wyj?tkowe spotkanie miko?ajkowe. Uczniowie z klasy Va przebrani za weso?e anio?ki, diabe?ki i ?w. Miko?aje odwiedzi?y mieszka?ców o?rodka. Zaprezentowali program artystyczny i wr?czyli upominki.

Odwiedziny ?w. Miko?aja

6 grudnia odwiedzi? nasza szko?? ?w. Miko?aj przynosz?c dzieciom du?o prezentów.

Kliknij tu i zobacz fotki z tych odwiedzin

Spotkanie z Wand? Chotomsk?

Dajmy dzieciom s?o?ce ,
dajmy dzieciom mi?o?? ,
dajmy dzieciom rado?? ,
?eby ?ez nie by?o-

Dla ma?ych i du?ych dzieci z Woli Batorskiej
Wanda Chotomska
/wpis do kroniki szkolnej/

7.12.2011 roku w Domu Kultury w Woli Batorskiej odby?o si? autorskie spotkanie z pani? Wand? Chotomsk? pisark? dla ''wszystkich'' dzieci i doros?ych. Wys?uchali?my recytacji wierszy, poznali?my nowe propozycje czytelnicze oraz p?yty z wierszami i piosenkami. Odby?a si? równie? konferencja prasowa i rozstrzygni?cie Konkursu Plastycznego. Ka?dy uczestnik spotkania otrzyma? upominek ksi??kowy z dedykacj? od pani Wandy Chotomskiej.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania

Zabawy na szkolnej ?wietlicy

"Dzie? Misia" w naszej szkole

25 listopada 2011 r. to w naszej szkole "Dzie? Misia"

Kliknij tu i zobacz co si? dzia?o

Koncert polskich pie?ni patriotycznych

22 listopada 2011 r. odby? si? w Szkole Podstawowej im. W. Witosa w Woli Batorskiej koncert polskich pie?ni patriotycznych w wykonaniu Zespo?u Kameralnego "PRO ARTE", Dzieci?cego Chóru Szko?y Podstawowej i Przedszkola z Woli Batorskiej i z Niepo?omic pod kierownictwem Pani Profesor Aleksandry Polak oraz m?odych pianistów: Katarzyny B?k,Wojciecha Buczka i Jakuba Barana - uczniów Pani Profesor.

Kliknij tu i zobacz zdj?cia z koncertu.

Marzenia si? spe?niaj? - mamy tablic? multimedialn? !!!

Marzenia si? spe?niaj? trzeba tylko chcie?. Dzi?ki doskona?ej wspó?pracy Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców szko?a wzbogaci?a si? o nowoczesne narz?dzie dydaktyczne - tablic? interaktywn?. Potrzebne ?rodki na ten cel zosta?y wypracowane podczas wspólnie organizowanych Pikników Rodzinnych i innych imprez okoliczno?ciowych. Serdecznie dzi?kujemy wszystkim sponsorom!

PODSUMOWANIE AKCJI "WYPADKI NA DROGACH POROZMAWIAJMY "

15 listopada 2011 r. odby?o si? podsumowanie akcji "Wypadki na drogach porozmawiajmy" po??czone z rozdaniem nagród w przeprowadzonych konkursach w ramach ogólnopolskiej kampanii "Odblaskowa Szko?a 2011"

Kliknij tu i zobacz zdj?cia z tej imprezy.