Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Koncert polskich pieśni patriotycznych


22 listopada 2011 r. odbył się w Szkole Podstawowej im. W. Witosa w Woli Batorskiej koncert polskich pieśni patriotycznych w wykonaniu Zespołu Kameralnego "PRO ARTE", Dziecięcego Chóru Szkoły Podstawowej i Przedszkola z Woli Batorskiej i z Niepołomic pod kierownictwem Pani Profesor Aleksandry Polak oraz młodych pianistów: Katarzyny Bąk,Wojciecha Buczka i Jakuba Barana - uczniów Pani Profesor.

Kliknij tu i zobacz zdjęcia z koncertu.

Marzenia się spełniają - mamy tablicę multimedialną !!!


Marzenia się spełniają trzeba tylko chcieć. Dzięki doskonałej współpracy Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców szkoła wzbogaciła się o nowoczesne narzędzie dydaktyczne - tablicę interaktywną. Potrzebne środki na ten cel zostały wypracowane podczas wspólnie organizowanych Pikników Rodzinnych i innych imprez okolicznościowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom!

PODSUMOWANIE AKCJI "WYPADKI NA DROGACH POROZMAWIAJMY "

15 listopada 2011 r. odbyło się podsumowanie akcji "Wypadki na drogach porozmawiajmy" połączone z rozdaniem nagród w przeprowadzonych konkursach w ramach ogólnopolskiej kampanii "Odblaskowa Szkoła 2011"

Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej imprezy.

Akademia z okazji Święta Niepodległości

14 listopada 2011 r. klasy VIa i VIb oraz członkowie chóru szkolnego zaprosili całą społeczność naszej szkoły na uroczyste spotkanie z okazji Święta Niepodległośći.

Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej imprezy.

Wycieczka do MOA

10 listopada 2011 r. uczniowie klas VIa, VIb, IVa odwiedzili Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne w Niepołomicach.

Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej imprezy.

"Zbieraj makulaturę, ratuj konie" - 2011

W dniach 24.10. – 28. 10.2011 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej, jak co roku, przystąpili do akcji zbiórki surowców wtórnych, której głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Ekologiczno- Kulturalne Klub Gaja. Celem akcji jest finansowe wsparcie i pomoc w ratowaniu koni, które trafiają do stowarzyszeń i fundacji zajmujących się hipoterapią oraz gospodarstw agroturystycznych, gdzie znajdują nowy dom i opiekę. W akcję zaangażowali się uczniowie od klas pierwszych do szóstych. Zebraliśmy łącznie 1660 kg makulatury, 40 kg puszek aluminiowych i 60 kg pet, za które otrzymaliśmy 488 zł. Organizatorzy akcji szkolnej dziękują uczniom i rodzicom za coroczne zaangażowanie w akcję.

Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej imprezy.

Powstał Uczniowski Klub Sportowy "TopSpIn" Wola Batorska

W naszej szkole odbyło się Zebranie Założycielskie Uczniowskiego Klubu Sportowego „TopSpIn” Wola Batorska z sekcją wiodącą – Integralny Tenis Stołowy.

Zebranie zaszczycili swą obecnością Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice pan Roman Ptak, Przewodniczący Rady Miejskiej MiG Niepołomice pan Marek Ciastoń, Przewodniczący Rady Miejskiej poprzednich kadencji pan Stanisław Ptak, kandydat do Sejmu RP pan Marian Sołkowski, Przewodniczący Komisji Oświatowej MiG Niepołomice pan Andrzej Gąsłowski. Oczywiście nie mogło zabraknąć gospodarza obiektu dyrektora szkoły pani Anny Gąsłowskiej.
Inicjatorem powstania klubu jest nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Woli Batorskiej, instruktor tenisa stołowego, pan Bogusław Kukla.

Wszystkich zainteresowanych samorozwojem, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z tenisem stołowym serdecznie zapraszamy!

5 listopada 2011 r. zorganizowano - NIEPODLEGŁOŚCIOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO. Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej imprezy.

UWAGA! Spotkania z Rodzicami

Szanowni Państwo!

Dn. 15.11.2011r. (wtorek) odbędą się Spotkania wychowawców z rodzicami.
(godzinę spotkania ustalają w poszczególnych klasach  wychowawcy) 
  • 18.30 - Spotkanie Rady Rodziców z Dyrektorem Szkoły
  • w godz. 17.30 - 19.30 - konsultacje Rodziców z nauczycielami poszczególnych przedmiotów 

    Serdecznie zapraszam!


    Z poważaniem
    Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska

 


"Noś odblaski, świeć przykładem" to hasło Dnia Ruchu Drogowego

"Noś odblaski, świeć przykładem" to hasło przewodnie Dnia Ruchu Drogowego zorganizowanego w naszej szkole 26 października 2011r. w ramach akcji "Odblaskowa szkoła". Poprzez udział w konkursach, quizach, turniejach multimedialnych, grach planszowych uczniowie naszej szkoły poszerzyli swoją wiedzę i umiejętnosci z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Na pamiątkę tej pożytecznej i bardzo sympatycznej akcji wszyscy jej uczestnicy otrzymali odblaski ufundowane przez p.p. Dorotę i Waldemara Kapałów oraz p. Krzysztofa Ksziążka - serdecznie dziękujemy.
Gościem specjalnym naszej imprezy był kartingowy V-ce Mistrz Świata kat. ROK – w sezonie 2009 oraz ośmiokrotny Mistrz Polski p. Hubert Cebulski, który opowiadał o swojej kartingowej pasji, drodze do sukcesu, bezpieczeństwie w sportach motorowych i rozdał bardzo dużo autografów.

Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej imprezy a tu zdjęcia z konkursów

Dzień Ruchu Drogowego - kontynuacja kampanii "Bezpieczna droga do szkoły"

Środa 26 października b.r. zostaje ogłoszona w naszej szkole „Dniem Ruchu Drogowego“. O godz.11.50 odbędzie się na sali gimnastycznej uroczysty apel poświęcony bezpieczeństwu w ruchu drogowym połączony z otwarciem wystawy gazetek szkolnych wykonanych przez uczniów poszczególnych klas dotyczących tej tematyki. Następnie uczniowie klas I-III wezmą udział w turnieju gier planszowych poświęconych zasadom ruchu drogowego a uczniowie klas starszych w quizie poświęconym znajomości zasad ruchu drogowego oraz w symulacjach, testach i grach interaktywnych organizowanych w pracowni komputerowej.
Na zakończenie wspólnej nauki i zabawy wszyscy uczniowie spotkają się z zaproszonym gościem specjalnym naszej imprezy kartingowym V-ce Mistrzem Świata kat. ROK – w sezonie 2009 oraz ośmiokrotnym Mistrzem Polski Hubertem Cebulskim.

Uroczyste Ślubowanie Uczniów Klas Pierwszych


19 października 2011 r. o godz. 12.00 odbyło się uroczyste Ślubowanie Uczniów Klas Pierszych połączone z Pasowaniem na Ucznia pierszej klasy naszej szkoły. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: p. Roman Ptak - Burmistrz MiG Niepołomice, p. Danuta Wieczorek - Dyrektor Wydziału Edukacji MiG Niepołomice, ks. Proboszcz Wojciech Guzik, p. Joanna Foryś - Przewodnicząca Rady Rodziców naszej szkoły, p. Renata Kotara - Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Woli Batorskiej.
Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej uroczystości

Wygenerowano w sekund: 0.00
619,341 Unikalnych wizyt