To się działo w naszej szkole!

Zobaczcie, co się działo pewnego dnia w naszej szkole!

Kliknij tu i zobacz fotki

Zebranie Rodziców

Dn. 27.04.2016 r. (środa) odbędzie sią:
  • spotkanie Rady Rodziców i Rad Oddziałowych o godz. 18.00 - 18.30 w sali nr 10
  • o godz. 18.30 - 19.30 spotkanie z Wychowawcami klas
Serdecznie zapraszam!

Świąteczno-wiosenne wydanie Gazetki szkolnej

Już jest!
Zobacz świąteczno-wiosenne wydanie gazetki szkolnej SZKOLNE WIEŚCI - marzec-kwiecień 2016

Uroczysty apel świąteczny

Tuż przed Świętami Wielkiej Nocy cała społeczność naszej szkoły spotkała się na uroczystym apelu, na którym uczniowie klas II w specjalny sposób zapraszali Wiosnę do przyjścia.
Po bardzo wesołym i spontanicznym przedstawieniu p. Dyrektor Anna Gąsłowska nagrodzila uczniów za osiągnięcia w konkursach szkolnych i złozyła wszystkim świąteczne życzenia.

Życzenia świąteczne

Radosnych, pełnych nadziei i pokoju Świąt Wielkiej Nocy, kolorowych pisanek w koszyku i smacznej wędzonki, udanego wypoczynku oraz wiele wiosennego słońca dla całej Społeczności Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Woli Batorskiej oraz Przyjaciół i Sympatyków naszej szkoły
Anna Gąsłowska

Uczniowie naszej szkoły na meczu Polska-Czechy

We wtorek 15 marca o godzinie 13.00 oraz we czwartek 17 marca o godz. 12.00 w towarzyskim meczu piłkarskim zmierzyli się młodzi reprezentanci Polski i Czech. Mecze zostały zorganizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej, przy współpracy MZPN, Urzędu MiG Niepołomice oraz MKS Puszczy Niepołomice.
Trybuna główna Stadionu Miejskiego w Niepołomicach pękała w szwach. Dużą część głośno dopingującej widowni stanowili młodzi uczniowie ze szkół z terenu całej gminy a wśród nich uczniowie z naszej szkoły. Dla wielu z nich był to pierwszy wyjazd na profesjonalne widowisko sportowe rangi międzypaństwowej.
Serdecznie dziękujemy Organizatorom za bezpłatne zaproszenia, które dzieciom sprawiły wiele radości.

Kliknij tu i zobacz fotki jak kibicujemy naszym zawodnikom

Przerwa świateczna

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów naszej szkoły

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA 24 – 29 MARCA (WŁĄCZNIE). Zajęcia szkolne rozpoczynamy 30 marca 2016r.

Rodziców zainteresowanych zorganizowaniem w dniach 24, 25 i 29 marca zajęć opiekuńczych dla ich dzieci proszę o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły do środy 23 marca 2016r.

=====================================================================================================

5 KWIETNIA 2016r. odbędzie się SPRAWDZIAN KLAS VI. Jest to DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH.

Rodziców zainteresowanych zorganizowaniem w tym dniu zajęć opiekuńczych dla ich dzieci proszę o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły do piątku 01 kwietnia 2016r.

Sukces w konkursie historycznym

Sukcesem zakończył się udział uczniów naszej szkoły w Gminnym Konkursie Historycznym „Kazimierz Wielki – fakty i legendy”.
Jakub Baran zajął w nim drugie, a Natalia Krzyżak trzecie miejsce. Laureaci, uczniowie klasy piątej, uhonorowani zostali dyplomami oraz cennymi nagrodami rzeczowymi.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Turniej szachowy

W poniedziałek 14.03 mali szachiści z klasy Ib i Ic uczestniczyli w Gminnym Turnieju Szachowym, organizowanym przez UKS Goniec Staniątki w ramach projektu „Szachy w szkole”. Jak przystało na „królewską grę” jaką są szachy, turniej odbył się na Zamku Królewskim w Niepołomicach.
Szachy są grą strategiczną o jasnych, przejrzystych zasadach. Dzieci grając w szachy zdobywają przede wszystkim umiejętność logicznego myślenia, koncentracji, spójnego działania oraz racjonalnego planowania. Uczą się poprawnych zachowań i zdrowej rywalizacji.
W zawodach wystartowało 200 uczniów szkół podstawowych z Gminy Niepołomice. W trakcie zaciętych walk drewnianych wojsk dowodzonych przez uczniów nie brakowało emocji. Po rozegraniu wszystkich partii przyszedł czas na statuetki i nagrody.
W kategorii dziewczynek zdobyliśmy zaszczytne III miejsce, które wywalczyła Michalina Jurczak z klasy Ic.
Podczas turnieju prowadzona była również klasyfikacja najlepszych zawodników poszczególnych szkół. Wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki naszej szkoły zdobyła Alicja Różeńska z klasy Ib, a Wiktor Kachniarz z klasy Ic dla najlepszego zawodnika.
Nagrodę otrzymała również najmłodsza uczestniczka turnieju Wiktoria Pędzich.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego Turnieju

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2016-2017

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej informuje, że od dnia 15 marca 2016r. rozpoczyna się rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2016/17.
Sekretariat szkoły zaprasza zainteresowanych Rodziców od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.
Szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły pod numerem telefonu 12 281 60 05 lub email: szkolawb@poczta.fm

Więcej informacji oraz druki do pobrania znajdują się w zakładce REKRUTACJA

Serdecznie zapraszamy!

Skrzynka pomysłów Rodziców

Drodzy Rodzice,

jeśli macie Państwo ochotę podzielić się z nami dobrymi pomysłami, uwagami dotyczącymi szkoły bardzo proszę o złożenie ich do skrzyneczki, która znajduje się przy tablicy Ogłoszeń dla Rodziców.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!