Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

PIKNIK RODZINNY 2012

17 czerwca 2012 r. bawiliśmy się wspólnie na kolejnym "PIKNIKU RODZINNYM" pod hasłem „Witaminki – żyj zdrowo i wesoło”, który połączony był z podsumowaniem  projektów edukacyjnych realizowanych w naszej szkole. Kulminacyjnym punktem tegorocznej imprezy było otwarcie nowego sklepiku szkolnego. Nasza Szkoła została laureatem ogólnopolskiego prozdrowotnego programu "Sklepiki szkolne – zdrowa reaktywacja" i otrzymała grant na przebudowę i zmianę asortymentu sklepiku szkolnego.
 
Rodzicom, którzy w to niedzielne popołudnie wybrali taka formę wspólnego wypoczynku razem ze swoimi dziećmi gratulujemy mądrego wyboru a wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tego spotkania składamy serdeczne podziękowania.


Kliknij tu i zobacz
fotorelację z tegorocznego Pikniku

Kliknij tu i zobacz fotorelację "Jak powstawał sklepik"


Rozdanie nagród w VII Gminnym Multimedialnym Konkursie Profilaktycznym

11 czerwca o godz. 11.00 na Zamku Królewskim w Niepołomicach odbyło się podsumowanie VII Gminnego Multimedialnego Konkursu Profilaktycznego organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej, Wydział Edukacji Urzędu Miasta i Gminy w Niepołomicach i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod honorowym patronatem Burmistrza MiG Niepołomice p. Romana Ptaka.  Laureaci konkursu otrzymali nagrody i wspólnie oglądali wszystkie nagrodzone prace.

Kliknij tu i zobacz fotorelację ze spotkania


ZAPROSZENIE!

Serdecznie zapraszam Rodziców 6-cio i 7-miolatków na spotkanie organizacyjne dotyczące tworzenia klas pierwszych w roku szkolnym 2012/2013, które odbędzie się 14 czerwca 2012r. w Szkole Podstawowej w sali nr 1 o godz. 18.00.
Przebieg spotkania:
  • Przedstawienie wychowawców klas I
  • Wstępne deklaracje rodziców dotyczące wyjazdu dziecka na basen oraz pobytu na świetlicy po zajęciach lekcyjnych
  • Przedstawienie programu nauczania
  • Przekazanie informacji dotyczącej podręczników do klasy I
  • Wnioski i sugestie rodziców.


DZIEŃ DZIECKA

Międzynarodowy Dzień Dziecka jak sama nazwa wskazuje jest świętem wszystkich dzieci. W Polsce obchodzony jest 1 czerwca od roku 1952. Inicjatorem tego święta jest organizacja zwana International Union for Protection of Childhood, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom żyjącym na całym świecie. W tym dniu dzieci zazwyczaj dostają zabawki, słodycze i inne materialne przedmioty. Oryginalnym prezentem, którego dzieci nie zapomną jest organizacja wspólnej zabawy.
Dyrekcja Szkoły, Nauczyciele oraz Rada Rodziców życzą wszystkim uczniom naszej szkoły wszystkiego co najlepsze i zapraszają do wspólnej zabawy 17 czerwca podczas "Pikniku Rodzinnego".

Kliknij tu i zobacz jak świętowaliśmy Dzień Dziecka w naszej szkole
a tu jak świętowaliśmy Dzień Dziecka na świetlicy szkolnej.


NIE MA JAK U MAMY

28 maja 2012r. uczniowie klasy IVa wraz z wychowawcą przygotowali montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Matki. Słowa przekazywane przez nas do naszych mam w wierszach i piosenkach wzruszyły wdzięczne mamy do łez.

Kliknij tu i zobacz fotorelację ze spotkania


Wyniki VII Gminnego Multimedialnego Konkursu Profilaktycznego

28 maja 2012 r. komisja konkursowa ogłosiła wyniki VII Gminnego Multimedialnego Konkursu Profilaktycznego. Wszystkim Laureatom serdecznie GRATULUJEMY!
Podsumowanie konkursu z rozdaniem nagród odbędzie się 11 czerwca 2012 r. o godz. 11.00 na Zamku Królewskim w Niepołomicach.

Kliknij tu i zobacz wyniki konkursu

Wyniki V Gminnego Konkursu Literacko-Plastycznego "Wiosna Piórem i Pędzlem Malowana"

Komisja konkursowa ogłosiła wyniki V Gminnego Konkursu Literacko-Plastycznego.

Kliknij tu i zobacz wyniki konkursu
 

EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

25 maja 2012 r. odbył się egzamin na Kartę Rowerową, do którego przystąpili wszyscy uczniowie klas IV. Składał się z części teoretycznej (test z wiedzy o zasadach ruchu drogowego, znajomości znaków drogowych) oraz części praktycznej (sprawdzenie umiejętności bezpiecznego poruszania się rowerem po drodze. Emocji było wiele.

Kliknij tu i zobacz fotki z egzaminu


Mamy V-ce Rachmistrzów Gminnych!


9 maja 2012 r. odbyły się gminne eliminacje Powiatowego Konkursu Matematycznego "RACHMISTRZ". Drużyna naszej szkoły w składzie:
  • Aleksandra Wilkosz, Paulina Rogowska - klasy VI,
  • Jakub Dąbroś, Daniel Krzyżak - klasy V,
  • Alicja Warecka, Michał Rojek - klasy IV
odniosła duży sukces.
 
V-ce RACHMISTRZEM Gminy Niepołomice w kategorii klas VI została Aleksandra Wilkosz, której nauczycielem matematyki jest mgr Agnieszka Śledziowska.
W kategorii klas V V-ce RACHMISTRZEM Gminy Niepołomice został Jakub Dąbroś, pracujący pod opieką nauczyciela matematyki jest mgr Anny Gąsłowskiej

Całej drużynie serdecznie gratulujemy a V-ce Rachmistrzom życzymy dalszych sukcesów w finale powiatowym.


Wystawa: "Każdy ma swojego bzika, każdy swoje hobby ma"

Z inicjatywy nauczycieli bibliotekarzy 25 kwietnia zorganizowano wystawę pod hasłem: „Każdy ma swojego bzika, każdy swoje hobby ma” . Celem wystawy było zaprezentowanie zbiorów zgromadzonych przez naszych uczniów, którzy mieli możliwość pokazania prywatnych kolekcji i opowiedzenia o swoich zainteresowaniach kolegom ze szkoły oraz nauczycielom. Mogliśmy podziwiać różnego rodzaju kamienie, minerały, szklaną menażerię, znaczki, katalogi z projektami strojów, rysunki własne, plakaty idoli muzycznych, zbiór książek o tematyce wojskowej, militaria. Aby zobaczyć więcej kliknij CZYTAJ WIĘCEJ

Kliknij tu i zobacz fotki z tej wystawy


Kolejny sukces naszej szkoły

Nasza szkoła została laureatem ogólnopolskiego prozdrowotnego programu grantowego "Sklepiki szkolne – zdrowa reaktywacja", otrzymała najwyższe możliwe dofinansowanie - grant w wysokości 2 tysięcy złotych na przebudowę i zmianę asortymentu sklepiku szkolnego. W ramach projektu nastąpi nie tylko przebudowa sklepiku, ale również nowa aranżacja jego wystroju.
 Będzie to magiczne miejsce, gdzie nie tylko można będzie kupić zdrową żywność (owoce, warzywa, ciasteczka zbożowe itp.), napić się świeżych soków i gorącej herbaty, a również w estetycznym kąciku śniadaniowym spokojnie zjeść drugie śniadanie. Przestrzeń sklepiku otwarta na hol, będzie zachęcać swoim wystrojem (hasłami i dekoracjami umieszczonymi na ścianach) do kupowania zdrowej, ekologicznej żywności. Na zdjęciu zespół realizujący projek z opiekunami.


Wygenerowano w sekund: 0.02
682,977 Unikalnych wizyt