Odblaskowa Szkoła 2017!

Spotkania wigilijne w klasach i na świetlicy

Jak co roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbyły się spotkania wigilijne w poszczególnych klasach a w tym roku również i na świetlicy szkolnej.

Kliknij tu i zobacz fotki z tych spotkań

Żywa lekcja przyrody

Wszystkie duże, masywne, włochate pająki to ptaszniki błędnie nazywane tarantulami. Występują w Ameryce Południowej, Afryce i Azji (Indie).

Kliknij tu i zobacz ptaszniki

KÓŁKO PLASTYCZNE NA WARSZTATACH CERAMICZNYCH

Dziewczynki z kółka plastyczno-przyrodniczego klasy IIIb odwiedziły wystawę ceramiki artystycznej pani Agnieszki Góral w Zabierzowie Bocheńskim. Uczestniczyły też w warsztatach lepienia z gliny "aniołków świątecznych". Z uśmiechem na twarzy i wielkim zaangażowaniem tworzyliśmy swoje dzieła, które po wysuszeniu i wypaleniu zabraliśmy do domu. Przez długi czas będą nas cieszyć swoim miłym widokiem.

Kliknij tu i zobacz fotki z tych odwiedzin

Kolejny sukces naszej szkoły!

Nasza szkoła wśród X najlepszych szkół małopolski w II edycji konkursu "Odblaskowa Szkoła"!.
W nagrodę otrzymaliśmy LAPTOPA!

GRATULUJEMY!
Kliknij tu i zobacz fotki z rozdania nagród

Wyjątkowe spotkanie mikołajkowe

W Centrum Chorych na Stwardnienie Rozsiane "Ostoja" odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe. Uczniowie z klasy Va przebrani za wesołe aniołki, diabełki i Św. Mikołaje odwiedziły mieszkańców ośrodka. Zaprezentowali program artystyczny i wręczyli upominki.

Odwiedziny Św. Mikołaja

6 grudnia odwiedził nasza szkołę Św. Mikołaj przynosząc dzieciom dużo prezentów.

Spotkanie z Wandą Chotomską

Dajmy dzieciom słońce ,
dajmy dzieciom miłość ,
dajmy dzieciom radość ,
żeby łez nie było-

Dla małych i dużych dzieci z Woli Batorskiej
Wanda Chotomska
/wpis do kroniki szkolnej/

7.12.2011 roku w Domu Kultury w Woli Batorskiej odbyło się autorskie spotkanie z panią Wandą Chotomską pisarką dla ''wszystkich'' dzieci i dorosłych. Wysłuchaliśmy recytacji wierszy, poznaliśmy nowe propozycje czytelnicze oraz płyty z wierszami i piosenkami. Odbyła się również konferencja prasowa i rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego. Każdy uczestnik spotkania otrzymał upominek książkowy z dedykacją od pani Wandy Chotomskiej.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania

Zabawy na szkolnej świetlicy

"Dzień Misia" w naszej szkole

25 listopada 2011 r. to w naszej szkole "Dzień Misia"

Kliknij tu i zobacz co się działo

Koncert polskich pieśni patriotycznych

22 listopada 2011 r. odbył się w Szkole Podstawowej im. W. Witosa w Woli Batorskiej koncert polskich pieśni patriotycznych w wykonaniu Zespołu Kameralnego "PRO ARTE", Dziecięcego Chóru Szkoły Podstawowej i Przedszkola z Woli Batorskiej i z Niepołomic pod kierownictwem Pani Profesor Aleksandry Polak oraz młodych pianistów: Katarzyny Bąk,Wojciecha Buczka i Jakuba Barana - uczniów Pani Profesor.

Kliknij tu i zobacz zdjęcia z koncertu.

Marzenia się spełniają - mamy tablicę multimedialną !!!

Marzenia się spełniają trzeba tylko chcieć. Dzięki doskonałej współpracy Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców szkoła wzbogaciła się o nowoczesne narzędzie dydaktyczne - tablicę interaktywną. Potrzebne środki na ten cel zostały wypracowane podczas wspólnie organizowanych Pikników Rodzinnych i innych imprez okolicznościowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom!