Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 39
Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Akcja "Zbieraj makulaturę, ratuj konie" 2012

Nasza szkoła od wielu lat włącza się do akcji „Zbieraj makulaturę, ratuj konie”, której inicjatorem jest Stowarzyszenie Kulturalno-Ekologiczne Klub Gaja.
W bieżącym roku szkolnym zbiórkę surowców wtórnych rozpoczęliśmy w listopadzie 2012 roku. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczniów naszej szkoły i ich rodziców zebraliśmy łącznie 1600 kg makulatury i 30 kg puszek, za które otrzymaliśmy 496 zł. Na konto Klubu Gaja przekazaliśmy 100 zł. W ten sposób mogliśmy po raz kolejny wziąć udział w interwencji, pomocy i ratowaniu koni.

Kliknij tu i zobacz fotki z tej akcji


ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i samych szczęśliwych dni w Nowym 2013 Roku dla Dyrekcji szkoły, Koleżanek i Kolegów nauczycieli, Pań i Pana z administracji oraz wszystkich Uczniów i Sympatyków naszej szkoły

życzy administrator strony Andrzej Gąsłowski.

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Dzień 21 grudnia 2012 roku jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu uczniowie uczestniczą w klasowych spotkaniach wigilijnych  i w przedstawieniu jasełkowym.

Szczegółowa organizacja dnia:
-   8.00 - 12.30 - zajęcia w świetlicy szkolnej
- 12.30 - 13.30 - klasowe spotkania wigilijne
- 13.30 - 14.00 - wspólne kolędowanie
- 14.00 - 15.30 - Jasełka szkolne.
 
Serdecznie zapraszam wszystkich Państwa na przedstawienie Jasełkowe w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Jednocześnie informuję, że przerwa świąteczna w zajęciach dydaktycznych trwa do 2 stycznia 2013 r. włącznie.


Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Odblaskowe zajęcia czytelnicze

Jesień jest dobrą porą na zwrócenie uwagi na kwestie bezpieczeństwa dzieci rozpoczynających naukę w najmłodszych klasach.
 Biblioteka szkolna w Woli Batorskiej także postanowiła się włączyć do akcji „Odblaskowa Szkoła” poprzez zorganizowanie „odblaskowych zajęć czytelniczych”. Dzieciom w wieku sześciu-ośmiu lat najłatwiej jest zaszczepić wzorce, którym być może będą hołdować przez całe swoje życie. Dlatego tak ważne jest, by od najmłodszych lat wpajać dzieciom zasady ruchu drogowego: na drodze, na chodniku, na ścieżce rowerowej, kształtować w nich bezpieczne nawyki, takie jak wkładanie kasku na rower czy noszenie odblasków na ulicy. We wzmacnianiu wspomnianych aktywów może pomóc odpowiednio dobrana lektura.
Przeprowadzone zajęcia czytelnicze uświadamiały dzieciom, jakie sytuacje i zachowania mogą stanowić zagrożenie dla ich zdrowia i życia.


Dzień Otwarty dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Dn. 11.12.2012r. (wtorek) zapraszam na Dzień Otwarty dla Rodziców.
Wszyscy nauczyciele uczący w szkole będą do Państwa dyspozycji w godz. 16.30 - 17.30

Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Żywa lekcja przyrody - węże

28 listopada 2012 roku uczniowie klas od I do VI brali udział w żywej lekcji przyrody, która dotyczyła spotkania z wężami. W naszej szkole gościli: boa tęczowy o imieniu Julek-kulek, węże królewskie Jasio i Stasio, pyton królewski o imieniu Marcel oraz 10- letnia, ważąca 7 kg boa dusiciel o imieniu Karolinka oraz pyton tygrysi.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z tego spotkania


Finał konkursu "Odblaskowa szkoła 2012"

Już po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do konkursu „Odblaskowa Szkoła” organizowanej przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, którego celem jest promowanie bezpieczeństra na drodze poprzez podejmowanie róznych działań. Wśród ponad 230 szkół podstawowych biorących udział w konkursie nasza szkoła zajęła wysokie 16 miejsce (w roku 2011 premiowane 7 miejsce).
W tym roku uczniowie klas pierwszych zostali zaopatrzeni w kamizelki odblaskowemu fundowane przez Urząd Miasta i Gminy Niepołomice, w elementy odblaskowe podarowane przez sponsorów. Przedstawiciele Straży Miejskiej przeprowadzili szkolenie jak bezpiecznie poruszać się po drodze a Strażacy warsztaty na temat udzielania pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków drogowych.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z podejmowanych działń w ramach konkursu "Odblaskowa szkoła 2012"


Konkurs plastyczny EKO- LAS

Uczniowie klas piątych Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej wzięli udział w konkursie plastycznym EKO- LAS, który odbył się w ramach projektu „Wdrażanie projektów współpracy” współfinansowanego prze Unię Europejską.
Celem tego konkursu było zachęcania oraz utrwalanie zachowań sprzyjających ochronie środowiska naturalnego. Do konkursu przystąpili uczniowie klas piątych szkół podstawowych z następujących gmin: Bochnia, Kazimierza Wielka, Koszyce, Niepołomice, Nowe Brzesko, Rzezawa, Szczurowa.
Na konkurs napłynęło łącznie 197 prac (76 prac z terenu Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O. CENOMA” oraz 121prac z obszaru Lokalnej Grupy Działań Stowarzyszenie Wspólnota Królewskiej Puszczy).
29 października o godzinie 12.00 w Zamku Królewskim w Niepołomicach odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego EKO- LAS. Z naszej szkoły aż 6-cioro uczniów zdobyło wyróżnienia, są to: Martyna Figiel, Kamila Mirek, Aniela Kołakowska, Natalia Hyrc, Klaudia Piekarz, Wiktoria Rzepecka. Laureatom wręczono nagrody i upominki oraz vouchery na obóz ekologiczny. Po części oficjalnej młodzież wraz z opiekunami zwiedzała wystawy w Muzeum Niepołomickim, po czym odbył się poczęstunek.


Fundusz Stypendialny IKEA FAMILY

Miło nam poinformować, że nasza szkoła korzysta z Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY. Fundusz powstał przy współpracy firmy IKEA Retail i Fundacji Świętego Mikołaja podczas akcji "Na rodzinę można liczyć", prowadzonej we wszystkich sklepach IKEA na terenie Polski w dniach 9.07. – 19.08.2012. IKEA zachęcała swoich klientów do okazywania podczas dowolnych zakupów karty programu IKEA FAMILY, w zamian przekazując po 50 groszy od każdej transakcji na rzecz stypendiów dla uczniów w Polsce.
Nasza szkoła otrzymała 3.000. zł do dyspozycji na stypendia dla zdolnych i jednocześnie zaangażowanych społecznie uczniów. Uczniowie mogli składać wnioski do 26 września 2012 r. Wśród kandydatów komisja wyłoniła ……3……stypendystów. Są to:
  • Manuela Łach
  • Aleksandra Pilch
  • Michał Rojek
Gratulujemy serdecznie naszym utalentowanym uczniom!! Szczegóły dotyczące programu można znaleźć na stronie www.narodzinemoznaliczyc.pl.

Spotkanie z Rodzicami

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Dn. 13.11.2012r. (wtorek) odbędą sią spotkania Wychowawców z Rodzicami:
  • godz. 17.00 - 18.00 klasy I - III
  • godz. 18.00 - 19.00 klasy IV - VI
  • godz. 19.05 - 19.30 Dyrektora Szkoły z Radą Rodziców.
Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


"Warto być widocznym"

Już po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do akcji „Odblaskowa Szkoła” organizowanej przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie. W tym roku nasze działania rozpoczęliśmy od zaopatrzenia najmłodszych uczniów naszej szkoły (kl.I) w kamizelki odblaskowemu fundowane przez Urząd Miasta i Gminy Niepołomice. Podczas uroczystego apelu w dniu 11 października, w którym wzięli udział uczniowie kl.I – III przedstawiciele Straży Miejskiej opowiadali uczniom jak poruszać się po drodze, aby być bezpiecznym, rozdali dzieciom kamizelki oraz inne elementy odblaskowe.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z podejmowanych działń w ramach konkursu "Odblaskowa szkoła 2012"


Wygenerowano w sekund: 0.02
743,125 Unikalnych wizyt