Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Spotkanie z Rodzicami!

Szanowni Państwo!

Dn. 24.04.2012r. (wtorek) od godz. 17.00-18.00 odbędą się SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW KLAS Z RODZICAMI - w programie:
  • przekazanie informacji na temat aktualnych wyników w nauce i zachowaniu uczniów
  • sprawy bieżące.
Godz. 18.00 - w sali nr 10 spotkanie Dyrektora Szkoły z Radą Rodziców.

Serdecznie zapraszam!

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Radosnych, pełnych nadziei i pokoju Świąt Wielkiej Nocy, kolorowych pisanek w koszyku i smacznej wędzonki, udanego wypoczynku oraz wiele wiosennego słońca dla całej Społeczności Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Woli Batorskiej oraz Przyjaciół i Sympatyków naszej szkoły
życzy
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska


APEL WIELKANOCNY

4 kwietnia 2012 r. uczestniczyliśmy w Apelu wielkanocnym, na którym laureaci konkursu na "Najpiękniejszą pisankę wielkanocną" otrzymali dyplomy i nagrody. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzenia świąteczne.

Kliknij tu i zobacz fotki z apelu


SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTÓW

3 kwietnia 2012 r. szóstolkasiści pisali swój pierwszy egzamin.

Kliknij tu i zobacz fotki ze sprawdzianu


V edycja Gminnego Konkursu "SAVOIR VIVRE? ZNAM, STOSUJĘ"


20 marca 2012 r. w naszej szkole odbyła się V edycja Gminnego Konkursu „Savoir – vivre? – znam, stosuję”, organizowanego wspólnie z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta i Gminy Niepołomice. Honorowy patronat nad konkursem objął Pan Roman Ptak Burmistrz MiG Niepołomice. W tegorocznym konkursie wzięło udział 9 szkół podstawowych z terenu MiG Niedpołomice. Puchar przechodni powędrował do Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Suchorabie, która uzyskała najwięcej punktów w konkursie i zajęła I miejsce. II miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej, natomiast III miejsce Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach. Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy LAUREATOM i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach konkursu.
Kliknij tu i zobacz fotki z konkursu


Zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie

26 marca 2012 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Grażyny Rosiak i p. Marii Grabowskiej przygotowali z wielkim rozmachem słowno-muzyczny apel połączony z prezentacją multimedialną na temat zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia, na którym nagrodzono laureatów konkursu: "Zdrowy styl życia"
Kliknij tu i zobacz fotki z apelu


DZIEŃ OTWARTY DLA RODZICÓW!

Szanowni Państwo!

Dn. 27.03.2012r. (wtorek) od godz. 17.00-18.00 odbędzie się DZIEŃ OTWARTY DLA RODZICÓW - możliwość spotkania ze wszystkimi nauczycielami uczącymi w szkole.

Serdecznie zapraszam!

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska

Akcja "Warto być dobrym" wystartowała!

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej razem z 1500 innymi placówkami z całej Polski, w których uczy się blisko 0,5 mln dzieci bierze udział w akcji „Warto być dobrym” organizowanej przez Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła” pod patronatem Minister Edukacji Narodowej i UNESCO. Jest to unikalne i innowacyjne przedsięwzięcie, które łączy w sobie promowanie wśród dzieci dobrych postaw z ciekawym podejściem do fundraisingu na rzecz projektów edukacyjnych w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu.              (chcesz wiedzieć więcej o akcji - Kliknij:   Czytaj więcej...)


Zapraszamy do udziału w V edycji Gminnego Konkursu Literacko-Plastycznego "Wiosna Piórem i Pędzlem Malowana"

Nauczyciele przedmiotów humanistycznych: Mariola Grochot, Beata Stolarczuk, Marzena Solarz i Michał Golonka już po raz piąty organizują Gminny Konkurs Literacko-Plastyczny „Wiosna Pędzlem i Piórem Malowana”. Celem konkursu jest ukazanie piękna przyrody wiosennej w twórczości uczniów. Konkurs składa się z dwóch niezależnych od siebie części – literackiej i plastycznej.
Zapraszamy do udziału w konkursie szczegóły w REGULAMINIE

UWAGA! V Edycja Gminnego Konkursu Savoir-Vivre "Znam, stosuję"

V Edycja Gminnego Konkursu Savoir-Vivre "Znam, stosuję" już 20 marca 2012r. w godz.:13.00 - 15.30
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Przyszli Pierwszoklasiści odwiedzili nasza szkołę


"TUTAJ PRZYJAZNY POCZĄTEK DROGI TWOJEGO SUKCESU"
7 i 9 marca 2012 r. na zaproszenie Pani Dyrektor odwiedzili nasza szkołę przyszli Pierwszoklasiści - 6 i 7 latki z Przedszkola Samorządowego w Woli Batorskiej oraz z Prywatnego przedszkola EKO-PARK z Niepołomic. Wrażeń i emocji było dużo. Największym zainteresowaniem cieszyły się pokazy gimnastyczne, praca z tablicą interaktywną, odkrywanie świata poprzez doświadczenia oraz zabawy integracyjne z hustą.
Kliknij tu i zobacz


Wygenerowano w sekund: 0.01
682,954 Unikalnych wizyt