Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej
"TUTAJ PRZYJAZNY POCZĄTEK DROGI TWOJEGO SUKCESU"


Informacja dla Rodziców przyszłych klas zerowych i pierwszych

Szanowni Państwo
Informuję, że listy dzieci przyjętych do klas zerowych i pierwszych na rok szkolny 2019/20 są wywieszone na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły.
Z poważaniem Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice
Zdaję sobie sprawę z utrudnień jakie wynikają z przystąpienia nauczycieli naszej szkoły do akcji protestacyjnej, która jest w dalszym ciągu kontynuowana.
Jutro 17 kwietnia trzeci dzień egzaminów, w tym dniu nie jestem w stanie zapewnić opieki w szkole dla zadeklarowanych uczniów z klas I – III, gdyż nauczyciele nie biorący udziału w strajku pracują w komisjach nadzorujących przebieg egzaminów.
W kolejnych dniach tj.18, 19.04.2019 dyrektor i vice-dyrektor nie biorący udziału w akcji protestacyjnej mogą prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z grupą do 25 uczniów z klas I – III.
Jeżeli Rodzice (w sytuacji trudnej) chcą w tych dniach skorzystać z opieki nad dziećmi prosimy o kontakt ze szkołą do środy 17.04 włącznie w godzinach od 8.00 – 16.00 nr tel. 122816005 lub 601597108.
Z poważaniem Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice,
w dniu jutrzejszym tj. 16.04.2019 r. w związku z możliwością zapewnienia opieki dla grupy do 25 uczniów, będzie można pozostawić dzieci klas 1-3 zgodnie ze złożoną deklaracją na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w godz. 8.00-17.00.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców i Uczniów klasy 8

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klasy 8,
W dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku zostanie przeprowadzony Egzaminu po klasie 8, który każdego dnia rozpocznie się o godz. 9.00, jednak ze względów organizacyjnych proszę, by uczniowie przybyli do szkoły na godz. 8.30.
Przebieg egzaminu:
pierwszy dzień tj. 15.04 (poniedziałek) – egzamin z języka polskiego - 120 minut,
drugi dzień tj. 16.04 (wtorek) – egzamin z matematyki - 100 minut,
trzeci dzień tj. 17.04 (środa) – egzamin z języka angielskiego - 90 minut.
Czas egzaminu dla uczniów z dostosowaniem form i warunków jest wydłużony o 50%.
Jestem przekonana, że przez te 8 lat zostaliście dobrze przygotowani do tego egzaminu, który podsumuje Wasze wiadomości i umiejętności po szkole podstawowej.
Trzymam za Was kciuki i życzę spokoju i wiary w siebie oraz we własne możliwości. POWODZENIA!!!.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie CKE w zakładce "Egzaminy ósmoklasisty"
Pozdrawiam
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo
W związku z pozyskaną informacją od nauczycieli o kontynuacji strajku w dniu jutrzejszym tj. 12 kwietnia 2019 r. informuję, że w szkole w dalszym ciągu nie będą prowadzone zajęcia.
Z poważaniem Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice,
w związku z licznymi pytaniami informuję, że zgodnie z Ustawą o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, dyrektor na podstawie deklaracji udziału nauczycieli w strajku, bądź braku tego udziału, w każdym dniu w okresie jego trwania dopiero po wpisaniu się nauczycieli na listę strajkujących podejmuje decyzję o zawieszeniu zajęć lekcyjnych. Nauczyciele przychodzą do pracy zgodnie ze swoim grafikiem jeżeli w danym dniu część nauczycieli odstąpi od strajku to dopiero wtedy dyrektor układa plan zajęć na następny dzień. Na dzień dzisiejszy ze względu na 100% przystąpienie nauczycieli do strajku jestem zmuszona zawiesić jutrzejsze zajęcia tj. w dniu 11.04.2019r. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie dot. terminu zakończenia strajku ponieważ strajk jest bezterminowy, a taką decyzję o zakończeniu strajku podejmuje Zarząd ZNP na podstawie porozumienia ze stroną rządową.
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice
Mając na uwadze brak porozumienia między stroną rządową a związkami zawodowymi informuję, że jestem zmuszona zawiesić jutrzejsze zajęcia lekcyjne tj. 10.04.19 r. (do strajku w dniu jutrzejszym przystępuje 100% nauczycieli).
Proszę o wyrozumiałość i zaopiekowanie dzieci z klas IV -VIII w domach, dla zdeklarowanych dzieci z klas I-III, organizowane są przez Organ Prowadzący zajęcia w Domu Kultury.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Świąteczne wydania gazetki szkolnej "Szkolne Wieści"

Już jest!
Zobacz świąteczne wydanie gazetki szkolnej SZKOLNE WIEŚCI - kwiecień 2019


Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo
W związku z pozyskaną informacją od nauczycieli o kontynuacji strajku w dniu jutrzejszym tj. 9 kwietnia 2019 r. informuję, że w szkole w dalszym ciągu nie będą prowadzone zajęcia.
Proszę Państwa o wyrozumiałość i zaopiekowanie dzieci z klas IV -VIII w domach, dla zdeklarowanych dzieci z klas I-III, organizowane są przez Organ Prowadzący zajęcia w Domu Kultury.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo
W sytuacji braku porozumienia między stroną Rządową a Organizacjami Związkowymi i nie podjęciem pracy przez nauczycieli, z uwagi na brak możliwości zapewnienia bezpieczeństwa Państwa Dzieciom zmuszona jestem zawiesić zajęcia w dniu 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek).
Mamy świadomość, że zaistniała sytuacja powoduje wiele trudności, którym muszą Państwo sprostać nie mniej jednak liczymy na zrozumienie z Państwa strony.
W dniu 8 kwietnia pojawi się więcej informacji na temat skali strajku, wtedy też zostaną podjęte decyzje odnośnie kolejnych dni protestu.
Prosimy Państwa oraz Dzieci o wyrozumiałość i życzliwość w tej niezwykle trudnej społecznie sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców w sprawie protestu Nauczycieli

Szanowni Państwo!
Mając na uwadze ewentualność rozpoczęcia się w dniu 8 kwietnia 2019 r., zapowiadanego przez właściwe organizacje związkowe strajku bezterminowego nauczycieli i pracowników obsługi – uprzejmie informuję, że na czas akcji protestacyjnej, zamknięte zostaną wszystkie przedszkola, szkoły podstawowe i placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest gmina Niepołomice.
W czasie akcji protestacyjnej, w jednostkach objętych tą akcją przebywać będą wyłącznie protestujący.
Zajęcia lekcyjne oraz zajęcia świetlicowe zostaną zawieszone.
Dzieci, których rodzice/opiekunowie prawni zadeklarowali uprzednio (do dnia 2 kwietnia 2019 r.) taką potrzebę, objęte zostaną opieką w godz. od 8.00 do 13.00 przez Dom Kultury w Woli Batorskiej. Proszę o wypełnienie Karty Uczestnictwa/Zgłoszenia Dziecka na zajęcia i oddanie jej w dniu odprowadzenia dziecka do Domu Kultury.

Ze względu na wynik Referendum tj. 94% pracowników szkoły popierających strajk i mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa dzieci Rodziców uczniów klas IV - VIII proszę aby na czas akcji protestacyjnej pozostawili swoje dzieci w domu, ponieważ opieką w Domu Kultury objęte są tylko zgłoszone dzieci do lat ośmiu.

Proszę również o zapoznanie się z informacją znajdującą na stronie Miasta i Gminy Niepołomice, a traktującą szeroko o Strajku Nauczycieli. Informację tę znajdą Państwo pod linkiem: http://wiadomosci.niepolomice.eu/edukacja/strajk-nauczycieli/

W dniu 8 kwietnia pojawi się więcej informacji na temat skali strajku, zostaną też podjęte decyzje odnośnie kolejnych dni protestu.
Wszelkie aktualne informacje będą zamieszczane przy wejściu do szkoły, na stronie internetowej szkoły oraz za pośrednictwem dziennika Librus.
Mamy świadomość, że zaistniała sytuacja powoduje wiele trudności, którym muszą Państwo sprostać niemniej jednak liczymy na zrozumienie z Państwa strony.

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska

Wygenerowano w sekund: 0.03
632,462 Unikalnych wizyt