Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 39
Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Życzenia Świąteczne

Radosnych, pełnych nadziei i pokoju Świąt Wielkiej Nocy, kolorowych pisanek w koszyku i smacznej wędzonki, udanego wypoczynku oraz wiele wiosennego słońca dla całej Społeczności Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Woli Batorskiej oraz Przyjaciół i Sympatyków naszej szkoły
życzy
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska


Witaj Wiosno!

21 marca  witaliśmy Wiosnę 2013r.

Kliknij tu i zobacz fotki z powitania wiosny


Odwiedziny przyszłych pierwszoklasistów

19 marca 2013 nasza szkoła otworzyła podwoje dla wszystkich przyszłych pierwszoklasistów. Odwiedzili nas goście z Przedszkola Samorządowego w Woli Batorskiej i Przedszkola "Tygrysek" z Niepołomic. Jednogłośnie stwierdzili, że chcą rozpocząć naukę już dziasiaj! To dobry znak na przyszłość.
Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!

Kliknij tu i zobacz fotki z tych odwiedzin


Ciekawa lekcja przyrody na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

14 marca 2013 roku uczniowie klasy Va uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych na temat: „Gleba - zapomniana podstawa życia„ w Centrum Edukacji Gleboznawczej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Podczas zajęć uczniowie mogli sobie utrwalić i poszerzyć swoje wiadomości z zakresu zmienności gleb i ich funkcji w ekosystemie naturalnym oraz w życiu człowieka.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego miłego wyjazdu


Etap szkolny GMINNEGO KONKURSU "SAVOIR - VIVRE? - ZNAM, STOSUJĘ! - rozstrzygnięty

14 marca w naszej szkole odbył się etap szkolny Gminnego Konkursu „Savoir –vivre? – Znam stosuję!” Jest to już szósta edycja tego konkursu, którego organizatorem jest nasza szkoła. Do pisania testu sprawdzającego znajomość zasad savoir - vivre'u przystąpiło 56 uczniów z klas II –VI. Wybrano jednego ucznia z klasy II i III oraz po jednym uczniu na poziomie każdej klasy IV – VI, którzy wykazali się najlepszą wiedzą w tym zakresie. W skład 4 – osobowego zespołu, który będzie reprezentował naszą szkołę w etapie gminnym tego konkursu weszli: Emilia Walo (klasa II), Kacper Urych (klasa IV a), Kinga Lasiowska (klasa V a), Jakub Dąbroś (kl. VI a).
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finałowym etapie.


Życie szkoły w fotoobiektywie

W naszej szkole dużo się dzieje. Oprócz codziennych szkolnych zajęć organizujemy różnego rodzaju imprezy i uroczystości, w których uczestniczy cała społeczność szkolna.
Te ostatnio organizowane uwieczniliśmy na fotkach, kliknij tu i zobacz :


Dzień Kobiet w klasie 5a

W naszym zespole klasowym Dzień Kobiet przebiegał bardzo uroczyście. Chłopcy stanęli na wysokości zadania. Były kwiaty, życzenia, a nawet coś słodkiego. Jesteśmy im bardzo wdzięczne za okazaną pamięć i DZIĘKUJEMY.
Uczennice klasy V „A”


Sukcesy uczniów naszej szkoły w Konkursie Wiedzy o Marszałku Józefie Piłsudskim

15 marca 2013 r. na Zamku Królewskim w Niepołomicach odbył się etap gminny Konkursu Wiedzy o Marszałku Józefie Piłsudskim. Uczennice naszej szkoły zajęły wysokie miejsca w historycznej jego części. Patrycja Ścigalska (kl. VIb) zajęła II, a Gabriela Marzec (kl. VIa) III miejsce. Patrycja i Gabrysia wezmą udział w powiatowym, finałowym etapie konkursu i rywalizować będą o pierwsze miejsce a zarazem nagrodę główną, jaką jest wycieczka do Brukseli połączona ze zwiedzaniem Parlamentu Europejskiego.
Uczennice do konkursów przygotowywał nauczyciel języka polskiego oraz historii i społeczeństwa p. Michał Golonka.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finałowym etapie.


Konkursy recytatorskie - kolejne sukcesy uczniów naszej szkoły

W etapie gminnym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego uczennica klasy VIa Weronika Sołkowska zajęła II miejsce a Natalia Hyrc (kl.Vb) oraz Sylwia Siwek (VIa) zdobyły wyróżnienie. Także w kategorii klas młodszych dwie uczennice –Oliwia Hyrc i Nicola Kącka otrzymały wyróżnienie.
Z kolei w Dekanalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej Weronika Sołkowska zajęła I miejsce, natomiast Angelika Szydłowska(kl.Vb) zdobyła wyróżnienie. W kategorii klas I - III uczennice: Oliwia Hyrc i Karolina Wróblewska zostały wyróżnione.
Wszystkim recytatorkom serdecznie gratulujemy, a Weronice Sołkowskiej życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursów.


Dzień otwarty dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Dn. 12.03.2013r. (wtorek) zapraszam na Dzień Otwarty dla Rodziców.
Wszyscy nauczyciele uczący w szkole będą do Państwa dyspozycji w godz. 16.00- 18.00

Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Konkurs recytatorski - finaliści etapu szkolnego

25 lutego w naszej szkole odbył się I etap Konkursu Recytatorskiego. Finalistami konkursu i reprezentantami naszej szkoły w etapie gminnym są uczniowie : Mateusz Kosiński kl. Ia, Wiktoria Szewczyk kl. Ib, Nikola Kącka kl. Ib, Oliwia Hyrc kl. II.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych edycjach.
Opiekunowie: Renata Marszałek, Dorota Tomala.

Kliknij tu i zobacz fotki z eliminacji szkolnych


Wygenerowano w sekund: 0.02
735,154 Unikalnych wizyt