Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 39
Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

PIKNIK 2013

W niedzielę 16 czerwca 2013 r. bawiliśmy się wspólnie na kolejnym "PIKNIKU RODZINNYM" zorganizowanym pod hasłem "ZDROWO NA SPORTOWO". W tym roku bawiliśmy się wspólnie z Rodzicami w duchu rywalizacji sportowej na terenie nowopowstałego przy naszej szkole, pięknego obiektu sportowego "ORLIK 2012".
Rodzicom, którzy w to niedzielne popołudnie wybrali taka formę wspólnego wypoczynku razem ze swoimi dziećmi gratulujemy mądrego wyboru a wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tego spotkania składamy serdeczne podziękowania.
Szczególne dziękujemy głównym sponsorom naszego Pikniku: firmie MARSEN pana Mariusza Sendora, BANKOWI SPÓŁDZIELCZEMU w Wieliczce, firmom: CEDROB SA, SKR Wola Batorska, MOTORUCH, WNĘK MARKET, GERPOL, PIEKARNIA RERUTKIEWICZ, OKNO-GAMA, OSP PSZCZELARZ-KRAKÓW za ufundowanie nagród w organizowanych konkursach.

Kliknij tu i zobacz fotki z tej fantastycznej imprezyZaproszenie na "Piknik Rodzinny 2013"

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i Uczniowie zapraszają wszystkich sympatyków naszej szkoły na kolejny "PIKNIK RODZINNY" organizowany w tym roku pod hasłem "ZDROWO NA SPORTOWO", który odbędzie się w niedzielę 16 czerwca 2013r. na terenie obiektu sportowego "ORLIK 2012" przy naszej szkole. Rozpoczęcie imprezy godz. 15.00.

W programie:
 • zmagania sportowe w różnych dyscyplinach
 • zabawy sportowo-rekreacyjne
 • konkursy o tematyce sportowej
Dodatkowe atrakcje:
 • zamek dmuchany dla najmłodszych,
 • degustacja zdrowej żywności,
 • skoki i akrobacje na trampolinie,
 • pokaz ratownictwa i sprzętu strażackiego.
Bufet oferuje:
 • napoje,
 • ciasta domowe,
 • potrawy z grilla,
 • hamburgery, hot-dogi

SERDECZNIE ZAPRASZAMYZAPROSZENIE!

Serdecznie zapraszam Rodziców 6-cio i 7-miolatków na spotkanie organizacyjne dotyczące tworzenia klas pierwszych w roku szkolnym 2013/2014, które odbędzie się 11 czerwca 2013r. w Szkole Podstawowej w sali nr 1 o godz. 18.00.
Przebieg spotkania:
 • Przedstawienie wychowawców klas I
 • Wstępne deklaracje rodziców dotyczące wyjazdu dziecka na basen oraz pobytu na świetlicy po zajęciach lekcyjnych
 • Przedstawienie programu nauczania
 • Przekazanie informacji dotyczącej podręczników do klasy I
 • Wnioski i sugestie rodziców.
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Wycieczka klas V a Góry Świętokrzyskie

14 maja 2013r. uczniowie klas Va i Vb wraz z wychowawcami- panią Grażyną Rosiak i panią Marzeną Solarz wybraliśmy się na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Od samego rana sprzyjała nam piękna, słoneczna pogoda. Najpierw udaliśmy się do Nowej Słupi, by stamtąd wyruszyć niebieskim szlakiem na szczyt Łysej Góry. Tam zwiedziliśmy Klasztor Benedyktynów i muzeum przyrodnicze, a następnie z tarasu widokowego podziwialiśmy gołoborze oraz panoramę Gór Świętokrzyskich. Później pojechaliśmy do Kielc i tam pan przewodnik pokazał nam amfiteatr na Kadzielni. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie jaskini Raj. Warto zaznaczyć, że jest ona uważana za najpiękniejszą polską jaskinię. Do domów wróciliśmy późnym wieczorem, zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Wycieczka nam się podobała, dzięki niej wzbogaciliśmy swoją wiedze na temat fauny i flory Gór Świętokrzyskich.

Kliknij tu i zobacz fotki z wycieczki


Rozdanie nagród w VIII Gminnym Multimedialnym Konkursie Profilaktycznym

21 maja 2013 r. w gościnnych murach Królewskiego Zamku w Niepołomicach odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w VIII Gminnym Multimedialnym Konkursie Profilaktycznym.
 „Dostrzegam…Analizuję...Poprawiam… – moje przemyślenia na temat zagrożeń i możliwości ich poprawy” - to myśl przewodnia tegorocznej edycji konkursu.
Uczniowie naszej szkoły odnieśli kolejny sukces zdobywając w kategorii "Inne formy multimedialne - film" najwyższe wyróżnienia. Pierwsze miejsce: Daniel Krzyżak, Dominik Kmieć i Kamil Jędrzejek, drugie miejsce: Gabriela Marzec, Aleksandra Soczówka, Anna Sowińska oraz wyróżnienie: Laura Żurawska, Aleksandra Łuszczek i Patrycja Ścigalska. Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania
listę laureatów tego konkursu.


Rozstrzygnięto VI Gminny Konkurs Literacko - Plastyczny "Wiosna Piórem i Pędzlem Malowana"

Rozstrzygnięto VI Gminny Konkurs Literacko – Plastyczny „Wiosna Piórem i Pędzlem Malowana”. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród laureatom odbyło się dnia 16 maja 2013r. w naszej szkole.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania
listę laureatów tego konkursu.oraz


Spotkanie w ramach akcji "PODAJ ŁAPĘ"

25 kwietnia 2013 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie w ramach akcji "Podaj łapę". Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej, Wychowawcy oraz Uczniowie klas I składają serdeczne podziękowania Firmie Royal Canin Polska spółka z o.o. w Niepołomicach za przeprowadzenie tego bardzo miłego spotkania, którego bohaterem był pies oraz przekazanie prezentów i nagród dla dzieci. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę osób prowadzących zajęcia dziękując za ciekawą formę zajęć, atrakcyjne metody pracy, które wzbudziły wśród uczniów duże zainteresowanie poruszanym tematem.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania


Marzenia się spełniają!Sobota, 27 kwietnia 2013 r. to dzień szczególny, który przechodzi na trwałe do historii Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej i całej naszej miejscowości. Po wielu staraniach, dzięki mądrej decyzji Rady Miejskiej inwestującej w edukację i sport, wielkiej przychylności Pana Roman Ptaka Burmistrza MiG Niepołomice oraz pracy wielu ludzi, z myślą o młodych sportowcach powstał przy naszej szkole piękny obiekt sportowo-rekreacyjny, nowocześnie urządzony i wyposażony. Jego budowa pochłonęła 1,33 mln złotych i była współfinansowana w ramach programu "MOJE BOISKO - ORLIK 2012" ze środków: Budżetu Państwa - 333 tyś. złotych, Budżetu Województwa Małopolskiego - 150 tyś. złotych i Budżetu Gminy Niepołomice - 845 tysięcy złotych. Kompleks składa się z boiska do piłki nożnej, boiska wielofunkcyjnego (siatkówka, koszykówka, tenis piłka ręczna), budynku z szatniami i zapleczem sanitarnym a w przyszłości w skocznię (w dal i trójskok) oraz 60 m bieżnię. Wykonawcą tej inwestycji były firmy „Ościeżnica” Pana Grzegorza Czajkowskiego i „Elektroinstal” Pana Tadeusza Maja. Wszystkim zaangażowanym w realizację tej inwestycji składamy serdeczne podziękowania.

Kliknij tu i zobacz fotki z przebiegu tej uroczystości

Kliknij tu i zobacz film z tej uroczystości


Zaproszenie na otwarcie KOMPLEKSU SPORTOWEGO "ORLIK 2012"Szanowni Państwo Mieszkańcy Woli Batorskiej!

Burmistrz MiG Niepołomice
Roman Ptak
Przewodniczący Rady Miejskiej 
Marek Ciastoń
Dyrektor Szkoły Podstawowej
Anna Gąsłowska.
mają zaszczt zaprosić na otwarcie Kompeksu Boisk "Orlik 2012"

Uroczystość rozpocznie się 27 kwietnia 2013 r. o godz. 12.00
przy budynku Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej

Kliknij tu i zobacz fotki z przebiegu tej inwestycji


VI GMINNY KONKURS "SAVOIR - VIVRE? - ZNAM, STOSUJĘ!"

16 kwietnia 2013 roku w naszej szkole odbył się VI Gminny Konkurs „Savoir – vivre?- Znam, stosuję! Konkurs organizowany jest wspólnie z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta i Gminy Niepołomice. Honorowy patronat nad konkursem objął Pan Roman Ptak Burmistrz MiG Niepołomice. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 8 szkół podstawowych z terenu Gminy Niepołomice. Puchar przechodni powędrował do Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski w Podłężu, która zajęła I miejsce. II miejsce w konkursie wywalczyła Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zabierzowie Bocheńskim, natomiast III miejsce otrzymała Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim za udział.

Kliknij tu i zobacz fotki z konkursu


Ekologiczne spotkanie

11 kwietnia 2013 r. uczniowie klasy Va i Vb aktywnie uczestniczyli w spotkaniu organizowanym w Małopolskim Centrum Dźwięki i Słowa w Niepołomicach, w ramach projektu „Apetyt na klimat” i „Zielone Dachy Zielone Ściany”, którego Gmina Niepołomice jest uczestnikiem.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania


Wygenerowano w sekund: 0.04
755,767 Unikalnych wizyt