Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Akcja Koła Młodych Ekologów


Już po raz siódmy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w programie edukacyjnym "Święto Drzewa". Niezawodnym partnerem, który wspomaga nas w realizacji tego projektu jest Nadleśnictwo Niepołomice. Ponadto w tym roku szkolnym nasze działania zostały wsparte przez p. Joannę Kukułę właścicielkę "Szkółki drzew i krzewów ozdobnych" w Niepołmicach, która podarowała naszej placówce 5 krzewów iglastych. Posadziliśmy również "Drzewko dla pokoju"-wierzbę całolistną Hakuro-Nishiki podarowaną przez p. Katarzyny Dudek-Jaglarz właścicielkę "Szkółki drzew, krzewów owocowych i ozdobnych" w Ochmanowie. Dzięki systematycznie prowadzonym akcją teren wokół naszej szkoły staje się coraz piękniejszy. Dlatego bardzo dziękujemy szczodrym ofiarodawcom za wspieranie naszych działań.
Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej akcji

Uwaga! konkurs


Biblioteka szkolna ogłasza konkurs "OD PRZEDSZKOLA DO PROFESORA". Szczegóły konkursu na plakacie.

"Dzień Nauczyciela" - Święto wszystkich pracowników szkoły


14 października świętowaliśmy "Dzień Nauczyciela". Oprócz miłych słów,kwiatów,życzeń od Rady Rodziców, klasy Va i Vb przygotowały bardzo fajny (z humorem) program artystyczny dedykowany wszystkim pracownikom szkoły. Młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na zakończenie tej miłej uroczystości Pani dyrektor Anna Gąsłowska wręczyła nagrody "Dyrektora Szkoły" wyróżniającym się pracownikom i zaprosiła na dalsze wspólne świętowanie do restauracji "SZAFRANTU".
Kliknij tu i zobacz fotorelację z tej uroczystości

ŚWIĘTO LATAWCA

Dzień Latawca

Kliknij i zobacz świetlicę w fotoobiektywie
Ogłaszamy Świetlicowy Dzień Latawca – wtorek 11 października 2011oraz Konkurs „Latawiec 2011”
W programie:
  • nauka składania samolotu z papieru techniką orgiami,
  • dzielenie się swoimi doświadczeniami z zakresu konstruowania maszyn latających;
  • prezentacja swoich latawców;
  • rozstrzygnięcie konkursu Latawiec 2011” (w kategoriach: najwyżej latający, najbardziej oryginalny, najładniej ozdobiony).
      Na uczestników konkursu czekają puchary i nagrody.

Akcja ekologiczna "Sprzątanie Świata 2011"

30 września 2011 r. uczniowie naszej szkoły, jak co roku, przystąpili do akcji „Sprzątanie Świata 2011”. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Las to życie- chrońmy je!”.
Akcję rozpoczął krótki program artystyczny przygotowany przez klasę IV a pt. „Sumienie ekologiczne”. Następnie uczniowie klas IV- VI wraz z wychowawcami i opiekunami wyruszyli w teren, by spotkać się z pracownikiem Nadleśnictwa Niepołomice, panią Karoliną Matułą i wysłuchać prelekcji na temat śmieci, które stanowią ogromny problem dla lasu. Po wysłuchaniu prelekcji wszyscy rozeszli się, aby posprzątać wyznaczone rejony Puszczy Niepołomickiej.
Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej akcji

Kampania "Bezpieczna droga do szkoły"

Początek roku szkolnego to okres wzmożonego ruchu na drogach. Szczególnie piękny w tym roku wrzesień sprawił, że wielu uczniów (w tym tych najmłodszych z kl. I – III) dojeżdża do szkoły rowerami. Pomimo wykonanych w ostatnim okresie chodników, wielu uczniów porusza się po pasie jezdni.
Nasza szkoła położona przy bardzo ruchliwej drodze 964 rozpoczęła nowy rok szkolny od wznowionej kampani pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły“, w ramach której przystąpiliśmy do ogólnopolskiego projektu "Odblaskowa szkoła".
Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej kampanii
Kliknij tu i zobacz Kampania „Bezpieczna droga do szkoły“ - gazetki klasowe

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2011/12

1 września 2011 roku rozpoczynamy nowy rok szkolny 2011/12 
  • godz. 9.00 - Msza Św.w kościele parafialnym
  • godz. 10.00 - spotkanie uczniów z dyrektorem i wychowawcami klasZakończenie roku szkolnego 2010/2011

  Witajcie wakacje! zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011.
Kliknij TUTAJ i zobacz fotorepotraż z tej uroczystości.

Dyrekcji, Koleżankom i Kolegom Nauczycielom, Paniom i Panu z obsługi oraz wszystkim Ucznim Naszej Szkoły życzę szczęśliwych i bezpiecznych wakacji

Andrzej Gąsłowski
- administrator strony


PIKNIK 2011 "BAW SIĘ RAZEM Z NAMI"

Tradycją naszej szkoły są coroczne pikniki rodzinne organizowane przez rodziców i nauczycieli. W niedzielę 12 czerwca od samego rana trwały przygotowania. Podczas tegorocznego VI-go Pikniku Rodzinnego odkrywaliśmy talenty naszych uczniów i ich rodziców. Doskonałymi aktorami okazali się pierwszoklasiści, którzy przedstawili program będącą podsumowaniem realizowanego projektu „Pierwsze Uczniowskie Doświadczenia Drogą do Wiedzy”. Miłą niespodzianką dla wszystkich rodziców był koncert „Dla mamy i taty” w wykonaniu chóru szkolnego oraz absolwentów naszej szkoły. Kolejną atrakcją naszego pikniku był pokaz mody światowej sławy projektantki Coco Szalonej oraz popisy akrobatyczne przygotowane przez uczennice klas IV-VI. Rodzice również ujawnili swoje talenty, prezentując spektakl kabaretowy „Kopciuszek light”.
Pan Janusz Rojek kolejny raz porwał wszystkich uczestników pikniku do wspólnego śpiewania przy dźwiękach gitary. Podczas pikniku przeprowadzono loterię fantową, z której dochód zostanie przeznaczony na zakup tablicy interaktywnej. Bufet serwował domowe ciasta i inne kulinarne pyszności.
Rodzicom, którzy w to niedzielne popołudnie wybrali taka formę wspólnego wypoczynku razem ze swoimi dziećmi gratulujemy mądrego wyboru a wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tego spotkania składamy serdeczne podziękowania.

Kliknij tu i zobacz zdjęcia z pikniku

Zapraszamy na kolejny "PIKNIK RODZINNY"

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i Uczniowie zapraszają wszystkich sympatyków naszej szkoły na kolejny "PIKNIK RODZINNY" organizowany w tym roku pod hasłem "Pracujemy i bawimy się razem dla dobra naszych dzieci", który odbędzie się w niedzielę 12 czerwca 2011r. na terenie wokół szkoły.
Rozpoczęcie imprezy godz. 15.30. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na zakup tablicy multimedialnej.
W programie:
15.30 - otwarcie pikniku, powitanie gości zabawa ,,Już czas na przygodę…”
15.40 - zabawy integracyjne( samba: ,,Motor gigant”, ,,Labada”)
16.10 - Prezentacja efektów pracy uczniów klasy I w związku z zakończeniem Projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy
16.30 - rodzinne konkursy 
17.00 - Pokaz mody światowej sławy projektantki  Coco Szalonej
17.15 - Kabaret ,,Kopciuszek light’’ w wykonaniu rodziców
17.30 - Prezentacja ukrytych talentów uczniów oraz absolwentów szkoły – mini koncert
18.00 – Pokazy akrobatyczne przy muzyce, karate, modeli latających
18.30 - Prezentacja sprawności bojowej i sprzętu OSP Wola Batorska
19.00 - Losowanie nagród głównych loterii
19.30 - zabawy integracyjne

Dodatkowe atrakcje:

Makijaż twarzy
Oglądanie panoramy Woli Batorskiej - wzwyżka OSP –Niepołomice
Skoki i akrobacje na trampolinie, zamki dmuchane
Bufet oferuje :

Napoje ,potrawy z grilla, hamburgery ,hot-dogi
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 


Wygenerowano w sekund: 0.00
619,305 Unikalnych wizyt