Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Kolejny sukces uczennicy naszej szkoły

Uczennica naszej szkoły, Weronika Sołkowska z klasy Va zajęła II miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania, który odbył się w Szkole Podstawowej w Niepołomicach -Podgrabiu. Weronika będzie reprezentowała naszą szkołę w kolejnym, powiatowym etapie konkursu, który będzie miał miejsce w Grodkowicach.
Gratulujemy! i życzymy dalszych sukcesów

Podsumowanie akcji "Góra grosza"

Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, wzięli udział w akcji charytatywnej „Góra Grosza”, z której dochód przeznaczony jest na pomoc rodzinnym domom dziecka, pogotowiom rodzinnym i rodzinom zastępczym. W akcji dzieci zbierają monety o nominałach nie większych niż 50 groszy.Podczas tegorocznej akcji zebraliśmy 507 zł, 34 gr. Najwiekszą sumę zebrali uczniowie klasy VB. Akcję na terenie szkoły koordynował Samorząd Uczniowski pod opieką pana Michała Golonki.
Dzieci po raz kolejny udowodniły, że mają wielkie serca, a każdy zebrany grosik może pomagać !

Warsztaty matematyczne


Grupa uczniów naszej szkoły zainteresowana matematyką została zaproszona w dn. 15.02.2012 r. na warsztaty matematyczne organizowane przez wydział Matematyczno-Fizyczno-Techniczny Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.
Kliknij tu i zobacz fotki z warsztatów

Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2011/12


7 lutego br. podsumowaliśmy I semestr roku szkolnego 2011/12. 4,11 to średnia ocen uczniów naszej szkoły (klas IV-VI). Uczennice klasy VIa Magdalena Rojek i Aleksandra Wilkosz uzyskały najwyższe wyniki w szkole i kolejny raz uzyskały zaszczytny tytuł PRYMUSA SZKOŁY ponadto będą reprezentowały naszą szkołę w finałach małopolskich konkursów przedmiotowych. Nasza szkoła uplasowała się rónież wśród X najlepszych szkół małopolski w II edycji konkursu ODBLASKOWA SZKOŁA.
Wszystkim uczniom naszej szkoły GRATULUJEMY dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia w II semestrze!
Kliknij tu i zobacz więcej informacji

Walentynki - Święto Zakochanych


10 lutego 2012 r. (w tym roku wcześniej) Samorząd Uczniowski zorganizował Święto Zakochanych.
Kliknij tu i zobacz fotki z tej imprezy

Ach! Co to był za Bal


Tradycją naszej szkoły są coroczne Bale Karnawałowe organizowane dla uczniów naszej szkoły przez Radę Rodziców. 6 lutego 2012 r. odbył się kolejny wspaniały bal. Zabawa była wyśmienita przy profesjonalnej dyskotece z dymami i laserami.
Kliknij tu i zobacz fotki z balu klas I-III a tu fotki z balu klas IV-VI

Uroczysty apel z okazji Święta Patrona Szkoły


Tradycją naszej szkoły jest coroczne świętowanie Dnia Partona Szkoły. W tym roku szkolnym uczniowie kl. Vb oraz Chór szkolny pod kierownictwem p. p. Małgorzaty Bednarczyk i Michała Golonki przygotowali okolicznościowy apel połączony z prezentacją multimedialną na temat Patrona Szkoły Wincentego Witosa.
Kliknij tu i zobacz fotki z apelu

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ALFIK HUMANISTYCZNY"

Kolejny raz nauczyciele języka polskiego oraz wychowawcy klas III zorganizowali szkolną edycje Konkursu „Alfik Humanistyczny”. W rywalizacji wzięło udział 32 uczniów klas III - VI.
Uczestnicy wykonywali zadania o różnym stopniu trudności. W sumie można było zdobyć 150 punktów. Wyniki uczniów naszej szkoły okazały się bardzo wysokie, aż 21 osób zdobyło ponad 100 punktów. Wszystkim GRATULUJEMY!
Kliknij "Czytaj więcej" aby zobaczyć wyniki najlepszych!

SPOTKANIE Z RODZICAMI


Szanowni Państwo!

Dn. 10.02.2012r. (piątek) odbędzie się Spotkanie z rodzicami:
godz. 16.30 - 17.00 - spotkanie z Dyrektorem Szkoły (na sali gimnastycznej)
  • informacje o bieżącej działalności szkoły;
  • sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego.
godz. 17.00 - spotkania z wychowawcami klas:
  • przekazanie informacji dotyczącej wyników nauczania i zachowania;
  • sprawy bieżące;
  • w klasach VI zapoznanie z procedurami sprawdzianu klas VI.
Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska

Kolejne sukcesy uczniów naszej szkoły


Uczennice klasy VIa Magdalena Rojek i Aleksandra Wilkosz będą reprezentowały naszą szkołę w finałach małopolskich konkursów przedmiotowych.
Magdalena Rojek zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego, a Aleksandra Wilkosz do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego. Obydwie uczennice osiągnęły bardzo wysokie wyniki w szkolnych i rejonowych etapach konkursów.
Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia w finale!

Akcja PCK "I Ty możesz zostać Św. Mikołajem"

Jak co roku organizowana w grudniu przez Szkolne Koło PCK akcja „ I Ty zostań św. Mikołajem” cieszyła się wyjątkowo dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, rodziców i nauczycieli. Zebraliśmy dużo słodyczy z przeznaczeniem na paczki świąteczne dla dzieci i rodzin potrzebujących pomocy. Zgromadzone słodycze przekazaliśmy do Oddziału PCK w Wieliczce oraz do Zespołu Charytatywnego działającego przy naszym Kościele. Dziękujemy wszystkim za okazane serce!

Wygenerowano w sekund: 0.07
651,587 Unikalnych wizyt