UWAGA! WYPRAWKA SZKOLNA 2012/13

Szanowni Rodzice!

Uległy zmianie kryteria dochodowe
uprawniające do ubiegania się o pomoc w formie dofinansowania do podręczników szkolnych i w roku szkolnym 2012/13 wynosza one:
  • Dla ucznia klasy I – 539 zł (było 504zł)
  • Dla ucznia klas II-IV - 456 zł (było 351zł)
Ostateczny termin oddania kompletnych wniosków – 05 września 2012r.

Realizacja zwrotu rodzicom (prawnym opiekunom, rodzicom zastępczym) kosztów zakupu podręczników nastąpi do dnia 15 listopada 2012 r.

Posiedzenie Rady Pedagogicznej

Szanowni Państwo Nauczyciele

Posiedzenie Rady Pedagogicznej przed rozpoczęciem nowego Roku Szkolnego 2012/13 odbędzie się 29.08.2012 r. (środa) o godz. 10.00.

WITAJCIE WAKACJE!

DRODZY UCZNIOWIE!
Zakończył się rok szkolny 2011/2012 i rozpoczęły wakacje. Na ten wolny czas życzę Wam samych słonecznych dni oraz dużo odpoczynku, abyście we wrześniu powrócili z nowym zapałem i siłami do nauki. Niech te dwa miesiące pozwolą wam się wyszaleć i nabrać sił do nowych wyzwań, przed którymi staniecie już we wrześniu.
ODPOCZYWAJCIE AKTYWNIE I BEZPIECZNIE!

Dyrekcji Szkoły, Koleżankom i Kolegom Nauczycielom, Paniom i Panu z obsługi życzę szczęśliwych i bezpiecznych wakacji
Andrzej Gąsłowski
- administrator strony

Kliknij tu i zobacz fotorelację z Uroczystego Zakończenia Roku Szkolnego 2011/12

Kliknij tu i zobacz ostatnie fotki (w tym roku szkolnym)fotorelację z wycieczki szkolnej do Wierzchosławic

Kliknij tu i zobacz Szkolny zestaw podręczników na rok 2012/13

UWAGA! ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2011/12

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2011/12 odbędzie się 29 czerwca 2012r.

Porządek:
8.30 - Msza Święta w kościele parafialnym
9.30 - uroczyste spotkanie całej społeczności szkolnej na sali gimnastycznej
10.30 - spotkania z wychowawcami klas.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW!

PIKNIK RODZINNY 2012

17 czerwca 2012 r. bawiliśmy się wspólnie na kolejnym "PIKNIKU RODZINNYM" pod hasłem „Witaminki – żyj zdrowo i wesoło”, który połączony był z podsumowaniem  projektów edukacyjnych realizowanych w naszej szkole. Kulminacyjnym punktem tegorocznej imprezy było otwarcie nowego sklepiku szkolnego. Nasza Szkoła została laureatem ogólnopolskiego prozdrowotnego programu "Sklepiki szkolne – zdrowa reaktywacja" i otrzymała grant na przebudowę i zmianę asortymentu sklepiku szkolnego.

Rodzicom, którzy w to niedzielne popołudnie wybrali taka formę wspólnego wypoczynku razem ze swoimi dziećmi gratulujemy mądrego wyboru a wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tego spotkania składamy serdeczne podziękowania.

fotorelację z tegorocznego Pikniku

Kliknij tu i zobacz fotorelację "Jak powstawał sklepik"

Rozdanie nagród w VII Gminnym Multimedialnym Konkursie Profilaktycznym

11 czerwca o godz. 11.00 na Zamku Królewskim w Niepołomicach odbyło się podsumowanie VII Gminnego Multimedialnego Konkursu Profilaktycznego organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej, Wydział Edukacji Urzędu Miasta i Gminy w Niepołomicach i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod honorowym patronatem Burmistrza MiG Niepołomice p. Romana Ptaka.  Laureaci konkursu otrzymali nagrody i wspólnie oglądali wszystkie nagrodzone prace.

Kliknij tu i zobacz fotorelację ze spotkania

ZAPROSZENIE!

Serdecznie zapraszam Rodziców 6-cio i 7-miolatków na spotkanie organizacyjne dotyczące tworzenia klas pierwszych w roku szkolnym 2012/2013, które odbędzie się 14 czerwca 2012r. w Szkole Podstawowej w sali nr 1 o godz. 18.00.
Przebieg spotkania:
  • Przedstawienie wychowawców klas I
  • Wstępne deklaracje rodziców dotyczące wyjazdu dziecka na basen oraz pobytu na świetlicy po zajęciach lekcyjnych
  • Przedstawienie programu nauczania
  • Przekazanie informacji dotyczącej podręczników do klasy I
  • Wnioski i sugestie rodziców.

DZIEŃ DZIECKA

Międzynarodowy Dzień Dziecka jak sama nazwa wskazuje jest świętem wszystkich dzieci. W Polsce obchodzony jest 1 czerwca od roku 1952. Inicjatorem tego święta jest organizacja zwana International Union for Protection of Childhood, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom żyjącym na całym świecie. W tym dniu dzieci zazwyczaj dostają zabawki, słodycze i inne materialne przedmioty. Oryginalnym prezentem, którego dzieci nie zapomną jest organizacja wspólnej zabawy.
Dyrekcja Szkoły, Nauczyciele oraz Rada Rodziców życzą wszystkim uczniom naszej szkoły wszystkiego co najlepsze i zapraszają do wspólnej zabawy 17 czerwca podczas "Pikniku Rodzinnego".

Kliknij tu i zobacz jak świętowaliśmy Dzień Dziecka w naszej szkole
a tu jak świętowaliśmy Dzień Dziecka na świetlicy szkolnej.

NIE MA JAK U MAMY

28 maja 2012r. uczniowie klasy IVa wraz z wychowawcą przygotowali montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Matki. Słowa przekazywane przez nas do naszych mam w wierszach i piosenkach wzruszyły wdzięczne mamy do łez.

Kliknij tu i zobacz fotorelację ze spotkania

Wyniki VII Gminnego Multimedialnego Konkursu Profilaktycznego

28 maja 2012 r. komisja konkursowa ogłosiła wyniki VII Gminnego Multimedialnego Konkursu Profilaktycznego. Wszystkim Laureatom serdecznie GRATULUJEMY!
Podsumowanie konkursu z rozdaniem nagród odbędzie się 11 czerwca 2012 r. o godz. 11.00 na Zamku Królewskim w Niepołomicach.

Kliknij tu i zobacz wyniki konkursu

Wyniki V Gminnego Konkursu Literacko-Plastycznego "Wiosna Piórem i Pędzlem Malowana"

Komisja konkursowa ogłosiła wyniki V Gminnego Konkursu Literacko-Plastycznego.

Kliknij tu i zobacz wyniki konkursu