Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 39
Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę aby nadchodzące Święta Wielkiej Nocy upłynęły w zdrowiu, spokoju i radości, a w Państwa domach nie zabrakło miłości i wzajemnego zrozumienia.
Życzę również wspaniałych duchowych przeżyć w gronie rodziny, radości w sercach, sił w pokonywaniu codziennych trudności, wytrwałości i nadziei na lepsze jutro.
Anna Gąsłowska
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa
w Woli Batorskiej wraz z całą Społecznością szkolną


Pamięci Witosa! W kolebce pieśni ludowej - uroczystość z okazji Roku Wincentego Witosa

Decyzją Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej rok 2024 został ustanowiony rokiem Wincentego Witosa w 150. rocznicę jego urodzin – wielkiego działacza, wybitnego męża stanu, ojca niepodległości, a zarazem Patrona Naszej Szkoły.
Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły uroczyście uczcili pamięć przywódcy ruchu ludowego, przygotowując montaż słowno-muzyczny pt: „Pamięci Witosa! W kolebce pieśni ludowej”. Uroczystości przyświecała tradycja skąpana w pieśni ludowej.
Szkolne obchody Dnia Patrona uświetnili zaproszeni goście wraz z Panem Wojewodą Małopolskim Krzysztofem Janem Klęczarem wywodzącym się tak jak nasz Patron z Ruchu Ludowego.
Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z tej uroczystości.
Kliknij tu i zobacz


Wyniki XIX Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Języka Angielskiego

Z radością informujemy, że uczennice naszej szkoły zdobyły zaszczytne miejsca w 19 Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji w Języku Angielskim, który odbył się 13 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej w Staniątkch.
  • Kat. klas 4-5 - Aniela Suma (4a) - III miejsce
  • Kat. klas 6-8 - Hanna Wójcik (6a) - II miejsce
Serdecznie gratulujemy! Naszą szkołę reprezentowali również:
  • Maria Różeńska - klasa 2b
  • Lena Świerz - klasa 2 b
  • Małgorzata Piekara - klasa 3b
  • Jan Lenartowicz - klasa 5a
  • Justyna Różeńska - klasa 7b
Wszyscy wypadli znakomicie
Justyna Szymańska, Piotr Stefanowicz

Kliknij tu i zobacz

Podziękowanie

Podziękowanie

Razem dla Alma Spei!
Wolontariat z całego serca dziękuje za wsparcie akcji dla Alma Spei i zebranie potrzebnych produktów!
Wszystko zostało na czas dostarczone, a szkoła otrzymała piękny dyplom!
Dziękujemy za zaangażowanie uczniom klas 0-8, rodzicom i nauczycielom.

Justyna Bielec, Magdalena Kosińska

Kolejne sukcesy naszych uczniów

Z radością informujemy, że uczennice naszej szkoły zdobyły zaszczytne miejsca w 69. Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbył się w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach. Dwie z nich uzyskały nominację do etapu powiatowego!
W czasie uroczystej gali, rozdano nagrody i dyplomy, a laureatki mogły ponownie zaprezentować wiersz i prozę.
Poniżej wyniki konkursu:
  • Kategoria klas 1-3 Milena Dudzik (1b) - II miejsce i awans do etapu powiatowego!
  • Kategoria klas 4-6 Aniela Suma (4a) - II miejsce i awans do etapu powiatowego!
  • Kategoria klas 7-8 Justyna Różeńska (7b) - III miejsce

Serdecznie gratulujemy!

Justyna Bielec, Dorota tomala, Marzena Solarz, Beata Walczyk

Kliknij tu i zobacz

Kolejny sukces uczniów naszej szkoły

Justyna Różeńska z klasy 7b oraz Rafał Solarz z 2b zdobyli wspaniałe wyniki w Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Polski!
Justyna Różeńska - 5 miejsce w grupie dziewcząt do lat 13 Rafał Solarz - 11 miejsce w grupie chłopców do lat 9 - zdobyta III kategoria.

Gratulujemy!

Justyna Bielec

Kliknij tu i zobacz

Narodowy program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

W 2023 r. nasza szkoła pozyskała 15.000 zł (12.000 zł z projektu, 3.000 zł wkład własny organu prowadzącego) z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Środki zostały przeznaczone na zakup nowości wydawniczych, wyposażenia oraz wsparcie realizacji działań promujących czytelnictwo w szkole. Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 jest programem uchwalonym na lata 2021-2025 przez Radę Ministrów w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego, stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy. Program jest realizowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, przy zaangażowaniu Biblioteki Narodowej, Instytutu Książki i Narodowego Centrum Kultury, oraz we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki jako Operatora Priorytetu 3.
Magdalena Kosińska, Andrzej Gąsłowski
Kliknij tu i zobacz

Zaproszenie

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie
6.01.2024 r. w kościele parafialnym po mszy św. o godz. 16.30 grupa teatralna naszej Szkoły zaprezentuje krótkie przedstawienie noworoczne, po którym zapraszamy na wspólne kolędowanie.
Serdecznie zapraszam
Anna Gąsłowska Dyrektor Szkoły

Świąteczne spotkanie

Święta i koniec roku to czas podsumowań. Chwile dobroci, radości i nadziei na lepsze jutro. Często małe gesty przypominają nam o tym, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Uczniowie klas 4-8 w dniu poprzedzającym przerwę świąteczną mogli obejrzeć krótkie przedstawienie przygotowane przez członków Koła teatralno-literackiego. Była to świąteczna opowieść o pewnym zgorzkniałym starcu, który na wzór znanego z literatury Ebenezera Scrooge'a przeszedł przemianę i zrozumiał ideę pomocy drugiemu. Całość została przepełniona świątecznymi pastorałkami i wprowadziła w świąteczny nastrój. Potem nastąpiły występy wokalne uczniów i ... nauczycieli! Bawiliśmy się wspaniale! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.
Justyna Bielec
Kliknij tu i zobacz

Życzenia świąteczne i noworoczne

SZANOWNI PAŃSTWO!

Niech ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia będzie dla Państwa okresem spokoju, radości i pozytywnego myślenia.
Niech bliskość wyjątkowych osób dostarczy siły na podjęcie wyzwań Nowego 2024 Roku i mierzenia się ze wszystkim z czym przyjdzie się zmierzyć.
Niech niezwykłe chwile na długo zostaną w pamięci i będą źródłem niepokonanej woli czynienia życia piękniejszym każdego dnia.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

Anna Gąsłowska

Wygenerowano w sekund: 0.04
1,081,967 Unikalnych wizyt