Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 39
Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News

Choinka z ozdobami 3D

22 grudnia 2022 r. wspólnie ubieraliśmy choinkę na lekcji informatyki, która ozdabiana była elementami wydrukowanymi przy pomocy drukarki 3D. Wydrukowane zostały ozdoby choinkowe (bombki, gwiazdki, aniołki) oraz choinka.
Agnieszka Boczar
Kliknij tu i zobacz

Przy świątecznym stole 2022

Święta to czas radości i wspomnień. Czas, w którym spotykamy się co roku na jasełkach lub wspólnym kolędowaniu. Wydarzenia te jednoczą społeczność uczniów i nauczycieli, dlatego są ważnym elementem naszego kalendarza imprez. W tym roku uczniowie naszej szkoły z klas 4-8 wraz z nauczycielami zebrali się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć krótką inscenizację, przygotowaną przez dzieci uczęszczające na kółko teatralno-filmowe "Nakręceni" i prezentującą najważniejsze zwyczaje przy wigilijnym stole. Był to także czas po to, aby odśpiewać znane kolędy i pastorałki. Wypatrywanie pierwszej gwiazdki, puste miejsce przy stole, łamanie się opłatkiem, życzenia – to tylko niektóre z wspomnianych tradycji. Całość dopełniła "żywa szopka", która stanowiła element dekoracji i całego wystroju.
Dziękujemy ks. Piotrowi, p. Agacie oraz uczniom z klas 8a i 8b, a w tym szkolnemu wolontariatowi, za nieocenione wsparcie w przygotowaniu wystroju, świateł, muzyki.
Justyna Bielec, Mariola Grochot
Kliknij tu i zobacz

Życzenia świąteczne i noworoczne

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas przepełniony radością, miłością i ciepłą atmosferą.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2023
Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi składają najserdeczniejsze życzenia wszystkim Uczniom, Rodzicom i Sympatykom Naszej Szkoły


Zapraszamy do udziału w projekcie English Teaching Activities(ETAs)

 • # EnglishTeaching
 • # ETAs
 • #PolskoAmerykańskaFundacjaWolności
 • #NidzickaFundacjaRozwojuNIDA
MY ENGLISH SKILLS -BETTER FUTURE FOR ME AND MY PLACE
W roku szkolnym 2022/2023 w naszej szkole będzie realizowany już trzeci z kolei projekt w programie English Teaching Activities(ETAs). Zaplanowane są dodatkowe zajęcia językowe o tematyce ekologicznej dla grupy 20 uczniów, zakup podręczników do nauki przyrody w języku angielskim, wycieczki rowerowe oraz dofinansowanie wakacyjnego obozu językowego – w ostatnim tygodniu czerwca.
Głównym celem projektu jest motywowanie dzieci do nauki języka angielskiego oraz budowanie postawy pro-ekologicznej. Zajęcia rozpoczynają się od pierwszego tygodnia października i są skierowane dla dzieci z klas 6.
Zapraszam wszystkich chętnych.
Kwota dofinansowania to 17.000 zł.
Fundatorem programu jest Polsko- Amerykańska Fundacja Wolności.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Samorządy Uczniowskie mają głos!
 • #samorzadyucznowskiemajaglos
 • #centrumedukacjiobywatelskiej
 • #laboratoriaprzyszłości
W ostatni piątek odbyły się wybory nowego Samorządu uczniowskiego w klasach 4-8. Nowy przewodniczący wybierze swój zespół i nowych nauczycieli (opiekunów SU).
Serdeczne podziękowania dla kandydatów, którzy wzięli udział w debacie i prezentacji. Wszyscy spisali się na medal!
Dziękujemy także ks. Piotrowi za wspaniały montaż naszego spotkania. Zapraszamy do obejrzenia kandydatów i wspomnienia z debaty uczniowskiej, w czasie której kandydaci mogli odpowiedzieć na pytania przygotowane przez chętne klasy oraz przedstawić swoje zamierzenia. Każdy z uczestników został nagrodzony pochwałą. Przypominamy, że otrzymacie także dyplomy od Centrum Edukacji Obywatelskiej. Finał akcji już w piątek, a podsumowanie w pierwszym tygodniu października.

Kliknij tu i zobacz

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022-23 - informacja dla Uczniów i Rodziców

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
1 września rozpoczynamy NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023 w tym dniu:
 • godz. 8.00 - Msza św. w kościele parafialnym
 • godz. 9.00- uroczysty apel inaugurujący nowy rok szkolny
W tym roku apel rozpoczynający rok szkolny będzie dla wszystkich uczniów naszej szkoły tj. dla kl 0-8 w budynku szkoły 597. Miejsce spotkania sala gimnastyczna. Po apelu odbędą się spotkania z wychowawcami klas. W związku z powyższym uczniowie klas 4-8 pod opieką wychowawców przejdą do budynku 734.

Informacje dla Rodziców:
 • Od 1 września rozpoczynają się zajęcia świetlicowe. Ze względów organizacyjnych Rodziców uczniów klas II i III proszę do dn. 2.09.2021r. o uaktualnienie wniosków dotyczących korzystania dzieci z zajęć świetlicowych (wniosek należy pobrać ze strony internetowej szkoły z zakładki Zapisy dziecka do szkoły i przesłać drogą elektroniczną lub dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły).
 • Od 5 września dla uczniów klas 0-III istnieje możliwość odpłatnego korzystania z obiadów (przygotowywanych przez Przedszkole w Woli Batorskiej), zgłoszenia będzą przyjmować wychowawcy klas do 2 września).
Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Rodzicom i Uczniom, życzę by nowy rok szkolny był dla Nas wszystkich źródłem radości, satysfakcji i sukcesów.

Z poważaniem Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska


Wyniki egzaminu ósmoklasisty!

Jesteśmy na podium!

Z radością informujemy, że nasi ósmoklasiści rewelacyjnie poradzili sobie z egzaminem osmoklasisty!
Na uwagę zasługuje wysoki wynik szkoły, który odpowiednio wynosi:
 • Język polski - 8 stanin
 • Matematyka - 8 stanin
 • Język angielski - 7 stanin
W kontekście wyników gminnych nasza szkoła uzyskała...
 • I miejsce w gminie z matematyki! (Królowa jest tylko jedna - 75%)
 • II miejsce w gminie z języka polskiego (na równi z inną szkołą - 73%)
 • III miejsce z języka angielskiego (na równi z inną szkołą - 77%)
A jak wyniki wyglądają na tle ogólnym? Dają ogromny powód do dumy.
Średnia szkoły to wynik powyżej średniej gminy, powiatu i średniej w kraju! I to z każdego przedmiotu!

Gratulujemy naszym Ósmoklasistom i życzymy zasłużonego odpoczynku!


Zapraszamy na Szkolny Piknik Rodzinny

Rada Rodziców wraz z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym naszej Szkoły zapraszają na Szkolny Piknik Rodzinny w sobotę 11 czerwca 2022 roku od godz. 15.00, który odbędzie się na terenech rekraacyjnych przy budynku szkoły Wola Batorska 734 (obok boiska KS Batory)

Informacja dla Rodziców uczniów klas zerowych w roku szkolnym 2022/23

Szanowni Państwo,
09.06.2022 r. tj. w czwartek o godz. 18.00 na sali gimnastycznej, w budynku szkoły macierzystej (nr 597) odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów przyjętych do oddziałów zerowych w roku szkolnym 2022/23
Z poważaniem  Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

MAMO TATO - narysujmy razem wielkie serce!

Zapraszamy do obejrzenia muzycznej niespodzianki przygotowanej przez dzieci ze świetlicy szkolnej dla naszych rodziców.
Kochamy Was

Zapraszamy na muzyczną niespodziankę

Ważna informacja dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych przyjętych do szkoły na rok szkolny 2022/23

Szanowni Państwo!

Uprzejmie prosimy Rodziców dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2022/23 o pobranie dokumentów ze strony internetowej szkoły z zakładki Zapisy dziecka do szkoły i dostarczenie ich do sekretariatu w budynku klas 0-3 w dniach od 16 do 20 maja 2022r. w godzinach od 8:00 do 15:00.

Prosimy o drukowanie dokumentów dwustronnie w jednym kierunku!
Dokumenty wydrukowane w innej formie nie będą przyjmowane!
Rodzice zainteresowani wydrukowaniem dokumentów w szkole proszeni są o podejście do sekretariatu.


Wygenerowano w sekund: 0.03
1,062,894 Unikalnych wizyt