Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 39
Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News

Bardzo smutna wiadomość


Z głębokim żalem
Anna Gąsłowska Dyrektor Szkoły
i cała szkolna społeczność

Szkolne obchody Tygodnia Bibliotek!

Maj – jest miesiącem Książki, Biblioteki i Czytelnika. Z tej okazji w bibliotece szkolnej mieliśmy szereg atrakcji czytelniczych, które sprawiły nam dużo przyjemności. Przez cały tydzień można było oddać głos na swoją książkę numer 1 – taką, którą polecamy do przeczytania innym. Dzięki temu Plebiscytowi powstała lista najciekawszych książek. Tytuły książek, których jeszcze nie mamy w bibliotecznych zbiorach zostaną wkrótce zakupione z funduszy Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dużą popularnością cieszył się Turniej Wiedzy o Harrym Potterze. Okazuje się, że mamy w szkole prawdziwych fanów słynnego Czarodzieja. Niezwykłe emocje i duch rywalizacji u młodszych dzieci z klas I-III przyniosły zagadki i rebusy przygotowane na każdą przerwę międzylekcyjną w pierwszym dniu obchodów Tygodnia Bibliotek.
Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za udział w Obchodach Tygodnia Bibliotek. Moja, Twoja, Nasza! – Biblioteka!
Magdalena Kosińska
Kliknij tu i zobacz

Kompetencje przyszłości - spotkanie i warsztaty w 8b!

Jakie zawody będą pożądane w 2030 roku? Po co potrzebna jest kreatywność? Jakiego rodzaju umiejętności są ważne? Na te i wiele innych pytań poznali wczoraj odpowiedź uczniowie z klasy 8b, którzy gościli na lekcji wychowawczej Panią Bogusławę Brzezińską - Dyrektor w Centrali Alior Banku, która odpowiada za automatyzację i robotyzację procesów księgowych. To było bardzo ciekawe i warsztatowe spotkanie, w czasie którego uczniowie mogli popracować w grupach i wyzwolić swoją kreatywność!
Dziękujemy Pani Bogusławie za szereg wskazówek, twórczy trening umiejętności, poświęcony czas i upominki!
Justyna Bielec
Kliknij tu i zobacz

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę aby nadchodzące Święta Wielkiej Nocy upłynęły w zdrowiu, spokoju i radości, a w Państwa domach nie zabrakło miłości i wzajemnego zrozumienia.
Życzę również wspaniałych duchowych przeżyć w gronie rodziny, radości w sercach, sił w pokonywaniu codziennych trudności, wytrwałości i nadziei na lepsze jutro.
Anna Gąsłowska
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa
w Woli Batorskiej wraz z całą Społecznością szkolną


Wielkanocny Konkurs plastyczny na "Najpiękniejszą Pisankę"

Dziękujemy wszystkim artystom biorącym udział w Wielkanocnym Konkursie plastycznym na "Najpiękniejszą Pisankę" w klasach 4-8.
A oto wyniki:
  • I miejsce- Michał Tomaszkiewicz
  • II miejsce - Kacper Migas
  • III miejsce- Liliana Jabłońska
Wyróżnienie- Zuzanna Domagała oraz Karol Kaźmierek.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom kreatywnego podejścia do tematu pisanki.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody.
Kinga Czupryna
Kliknij tu i zobacz

Mamy tytuł Mistrzowskiej Szkoły Ortografii!

Dziś nasi uczniowie uczestniczyli w XXI Gminnym Konkursie Ortograficznym zorganizowanym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Niepołomicach.
Nasz zespół w składzie:
  • Martyna Bronikowska (5b)
  • Justyna Różeńska (6b)
  • Maja Włodarczyk (8b)
  • Mateusz Jędrusiak (8b)
okazał się być najlepszy i zajął I miejsce w zmaganiach gminnych! Mamy tytuł Mistrzowskiej Szkoły Ortografii!

Dodatkowo, Justyna Różeńska zajęła III miejsce w kategorii klas 4-6 w zmaganiach indywidualnych!
Gratulujemy
Poloniści

Święto Patrona Szkoły

W poniedziałek, 27 lutego społeczność naszej szkoły świętowała Dzień Patrona - Wincentego Witosa. Rozstrzygnięte zostały konkursy związane z postacią naszego Patrona.
Punktem kulminacyjnym zabawy były Witosaria, czyli quiz wiedzy o Wincentym Witosie, w którym uczestniczyły reprezentacje wszystkich klas IV-VIII.
W kategorii klas IV - VI zwyciężyły ex aequo klasy V a i V b. W kategorii klas starszych bezkonkurencyjna okazała się klasa VIII a.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie atrakcyjnych nagród dla laureatów konkursów indywidualnych oraz dla klas, które zwyciężyły w quize.
Michał Golonka
Kliknij tu i zobacz

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 16/2023 Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice z dnia 20 stycznia 2023r. rekrutacja do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej będzie trwała od 1 marca do 17 marca 2023r.
Zapisów można dokonać w sekretariatach szkoły:
  • budynek klas 0-3 - Wola Batorska 597
  • budynek klas 4-8 - Wola Batorska 734
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00
Szczegółowych informacji udzielają sekretariaty szkoły pod numerami telefonów: 12 281-60-05, 12 278-50-14
Podstawą zapisania dziecka do szkoły jest złożenie kompletnych dokumentów.
Druki do pobrania są dostępnena stronie stronie internetowej szkoły www.szkolawb.niepolomice.eu w zakładce Rekrutacja 2023/24 lub w sekretariacie szkoły.


Choinka z ozdobami 3D

22 grudnia 2022 r. wspólnie ubieraliśmy choinkę na lekcji informatyki, która ozdabiana była elementami wydrukowanymi przy pomocy drukarki 3D. Wydrukowane zostały ozdoby choinkowe (bombki, gwiazdki, aniołki) oraz choinka.
Agnieszka Boczar
Kliknij tu i zobacz

Przy świątecznym stole 2022

Święta to czas radości i wspomnień. Czas, w którym spotykamy się co roku na jasełkach lub wspólnym kolędowaniu. Wydarzenia te jednoczą społeczność uczniów i nauczycieli, dlatego są ważnym elementem naszego kalendarza imprez. W tym roku uczniowie naszej szkoły z klas 4-8 wraz z nauczycielami zebrali się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć krótką inscenizację, przygotowaną przez dzieci uczęszczające na kółko teatralno-filmowe "Nakręceni" i prezentującą najważniejsze zwyczaje przy wigilijnym stole. Był to także czas po to, aby odśpiewać znane kolędy i pastorałki. Wypatrywanie pierwszej gwiazdki, puste miejsce przy stole, łamanie się opłatkiem, życzenia – to tylko niektóre z wspomnianych tradycji. Całość dopełniła "żywa szopka", która stanowiła element dekoracji i całego wystroju.
Dziękujemy ks. Piotrowi, p. Agacie oraz uczniom z klas 8a i 8b, a w tym szkolnemu wolontariatowi, za nieocenione wsparcie w przygotowaniu wystroju, świateł, muzyki.
Justyna Bielec, Mariola Grochot
Kliknij tu i zobacz

Życzenia świąteczne i noworoczne

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas przepełniony radością, miłością i ciepłą atmosferą.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2023
Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi składają najserdeczniejsze życzenia wszystkim Uczniom, Rodzicom i Sympatykom Naszej Szkoły


Wygenerowano w sekund: 0.03
1,111,440 Unikalnych wizyt