ZDALNE NAUCZANIE
Informacje o szkole
Uczniowie i klasy
Zajęcia pozalekcyjne
Logowanie
Dostępność
Ochrona Danych Osobowych
Dla Nauczycieli
Dla Rodziców
Kuźnia literatury
ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ
Odblaskowa Szkoła
Kompleks sportowy „ORLIK 2012”
Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską
Imprezy szkolne i akcje
Konkursy organizowane przez szkołę
WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ
Nawigacja
Brak linków
Lekcja patriotyzmu on-line w klasie 3a
Zobacz jak najmłodsi uczniowie naszej szkoły obchodzili Narodowe Święto Niepodległości
Danuta Dudek-Wilk
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka
Drodzy Uczniowie!
Ktoś kiedyś powiedział, że "kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, rozwijanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa" Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji złożonej ze zdjęć, piosenek, wiersza i... konstrukcji przedmiotowo-ubraniowych w kolorze niebieskim. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka i nadesłali swoje prace Wasza kreatywność nie ma granic! Ciąg dalszy nastąpi, bo wiemy, że niektórzy szykują weekendowe pieczenie niebieskich smakołyków.
Opiekunowie SU
Gratulacje
Z radością informujemy, że uczennica klasy VIIa, Julia Brzezińska, zakwalifikowała się do etapu rejonowego w Małopolskim Konkursie Kuratoryjnym z Języka Polskiego. Etap rejonowy odbędzie się w styczniu. Jednocześnie gratulujemy pozostałym uczestnikom etapu szkolnego zadowalających wyników. Życzymy wiary we własne możliwości oraz dalszych działań związanych z uczestnictwem w konkursach - inspiracji w literaturze, która dodaje skrzydeł! Za Julię mocno trzymamy kciuki! Justyna Bielec nauczyciel języka polskiego
|
UWAGA! KONKURS
Ojczyzna to dom, rodzina, wartości. To historia i przyroda, która otula nas swoim wdziękiem... To biel, czerwień i my. 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości i w związku tym Samorząd Uczniowski oraz Rada Rodziców zapraszają do wzięcia udziału w konkursie szkolnym, którego celem jest promowanie postaw patriotycznych oraz rozwijanie kreatywności uczniów. Temat konkursu: Piękna nasza Polska cała! Regulamin:
zdjęcia wysyłamy na adres: polskijestok2@gmail.com Termin: 20 listopada 2020 r. Rada Rodziców Samorząd Uczniowski
|
Mamy podium!
Brawo! Uczennica naszej szkoły Amelka Wilk została laureatem III miejsca w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta w kategorii „Młodzik” w roku szkolnym 2020/2021. Konkurs dotyczył wiedzy z zakresu: Geografia Polski - „Pojezierza i niziny Polski”. Gratulujemy Amelce tak wysokiego wyniku i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych. Grażyna Rosiak - nauczyciel geografii
|
Ratujemy klimat - sadzimy drzewa!
Wspierając działania Klubu Gaja na rzecz ochrony środowiska naturalnego, co roku społecznośćnaszej szkoły włącza się w obchody Światowego Dnia Drzewa. Uczniowie klasy I B wraz z wychowawcą z wielkim entuzjazmem zaangażowali się we wspólne sadzenie, wzbogacając teren wokół szkoły o kolejny naturalny nabytek – sadzonki trzech lip. Sadzenie sprawiło dzieciom dużo radość oraz dało ogromną satysfakcję z podjętego działania na rzecz środowiska naturalnego. Przyczyniło się także do wzrostu świadomości ekologicznej, poszerzyło wiedzę na temat pielęgnacji drzew. Dziękujemy Nadleśnictwu Niepołomice , dzięki któremu otrzymaliśmy sadzonki i mogliśmy kontynuować tak ważne przedsięwzięcie dla naszej planety. Drzewa to nasze wspólne dobro! Zatem sadźmy je! Grażyna Rosiak, Katarzyna Kaźmierczak
|
Kolejny sukces szachistów naszej szkoły
Powiatowa Liga Szachowa
Są już wyniki!
Drużyna naszej szkoły w składzie: Justyna Różeńska kl. 4b, Bartosz Kozak kl. 3b, Miłosz Szymański kl. 3b wywalczyła znakomite 3 miejsce w Finałowym Turnieju Powiatowej Ligi Szachowej.
Brawo!
Jesteśmy pod wrażeniem jak dzielnie nasi młodzi szachiści poradzili sobie w nowej szachowej rzeczywistości. Ogromne brawa za wzorową postawę i walkę do końca. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!
Z wyrazami uznania Maria Macieja
Budżet Obywatelski 2021
Budżet Obywatelski to wydzielona część budżetu gminy o której przeznaczeniu zdecydujesz TY w głosowaniu jako mieszkaniec. Pamiętaj głosuje każdy od 3 roku życia !!!!. W tym roku mamy możliwość poprzeć wspólny projekt ponadlokalny "SPORTOWA WOLA BATORSKA NR 38"
Projekt polega na rozbudowie ogólnodostępnych dla mieszkańców gminy obiektów sportowych znajdujących się na terenie Woli Batorskiej.
W pierwszej lokalizacji planuje się budowę trybuny na około 100 miejsc przy boisku Orlik oraz budowę przy kompleksie skoczni do skoku w dal. Rozbudowa pozwoli na zwiększenie dostępności obiektu np. na potrzeby międzyszkolnych zawodów sportowych.
W drugiej lokalizacji, na terenie boiska sportowego Batory zaplanowano rozbudowę infrastruktury rekreacyjno - sportowej, która z powodzeniem będzie służyć jako miejsce przystankowe dla korzystających z trasy rowerowej VeloMałopolska. W ramach projektu zostanie zmodernizowane boisko do piłki koszykowej, zamontowane huśtawki dla dzieci oraz dodatkowe zabawki, zestaw do ćwiczeń street workout, uzupełnione oświetlenie i mała architektura oraz zamontowane piłko chwyty dla poprawy bezpieczeństwa terenu. Wartość łączna projektu: 254 100 zł
Krótka instrukcja jak zagłosować?
- Projekty ocenione pozytywnie, poddawane są pod głosowanie.
- W głosowaniu mogą uczestniczyć mieszkańcy gminy Niepołomice.
- głosowanie odbywa się: w punktach do głosowania - za pomocą karty do głosowania;
- w formie elektronicznej - za pomocą interaktywnego formularza umieszczonego na stronie internetowej https://liblink.pl/lEog4KlGVD
- Uprawniony może głosować tylko jeden raz, oddając głos na maksymalnie dwa projekty lokalne i jeden projekt ponadlokalny (niedotrzymanie warunku, o którym mowa, powoduje uznanie wszystkich głosów oddanych przez uprawnionego za nieważne).
Można będzie również zagłosować za pomocą interaktywnego formularza umieszczonego na stronie internetowej https://liblink.pl/lEog4KlGVD.
Zapraszam do głosowania, gdyż razem możemy zadbać o rozbudowę infrastruktury naszej szkoły.
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska
Anna Gąsłowska
Popołudniowe czytanie "Dziadów"
Nastrój grozy, tajemniczości,uniwersalne wartości moralne...Mickiewiczowskie dzieło od dawna zachwyca, zaskakuje i zyskuje nowych zwolenników, a mowa oczywiście o "Dziadach". Uczniowie z klasy VIIb w miniony wtorek, a uczniowie VIIa w piątek spotkali się na popołudniowym głośnym czytaniu II części "Dziadów" A. Mickiewicza. Obowiązkowo zadbaliśmy o odpowiedni nastrój,a siódmoklasiści spisali się na medal! "Czytanie to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła" - nasza noblistka trafiła w sedno! Justyna Bielec
Kliknij tu i zobacz
|
Realizujemy projekt "Czy złość zawsze jest zła?"
Projekt Czy złość zawsze jest zła? Manufaktura emocji, czyli były sobie literatura sztuka i relacja Jak wygląda złość? Czy może kojarzyć nam się pozytywnie? A co do tego ma literatura czy sztuka? Emocje towarzyszą nam każdego dnia, lecz czy naprawdę potrafimy je zdefiniować? Klasa VI b rozpoczęła cykl warsztatów, które pomogą w zrozumieniu różnych stanów i… pozwolą na świetną zabawę! Pierwsze zajęcia już za nami! Było dramowo, zabawnie i strasznie, a co najważniejsze - młodzi odkrywcy sztuki pokazali, że są gotowi do wyprawy w krainę uczuć. A to dopiero początek przygody! Zadanie realizowane w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Koordynator Justyna Bielec
Kliknij tu i zobacz
|
Informacja dla Rodziców
Szanowni Państwo,
mając na uwadze sytuację epidemiologiczną, pierwsze spotkanie organizacyjne wychowawcy z Rodzicami w ramach każdej klasy odbędzie się online w dniu 16 września 2020 r. (środa)
mając na uwadze sytuację epidemiologiczną, pierwsze spotkanie organizacyjne wychowawcy z Rodzicami w ramach każdej klasy odbędzie się online w dniu 16 września 2020 r. (środa)
klasy: 0 - 3 o godzinie 18.00,
klasy: 4 - 8 o godz. 19.00.
Link do spotkania przekaże wychowawca poprzez dziennik elektroniczny Librus.
Link do spotkania przekaże wychowawca poprzez dziennik elektroniczny Librus.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska