Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Kolejne sukcesy uczniów naszej szkoły


Uczennice klasy VIa Magdalena Rojek i Aleksandra Wilkosz będą reprezentowały naszą szkołę w finałach małopolskich konkursów przedmiotowych.
Magdalena Rojek zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego, a Aleksandra Wilkosz do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego. Obydwie uczennice osiągnęły bardzo wysokie wyniki w szkolnych i rejonowych etapach konkursów.
Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia w finale!

Akcja PCK "I Ty możesz zostać Św. Mikołajem"

Jak co roku organizowana w grudniu przez Szkolne Koło PCK akcja „ I Ty zostań św. Mikołajem” cieszyła się wyjątkowo dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, rodziców i nauczycieli. Zebraliśmy dużo słodyczy z przeznaczeniem na paczki świąteczne dla dzieci i rodzin potrzebujących pomocy. Zgromadzone słodycze przekazaliśmy do Oddziału PCK w Wieliczce oraz do Zespołu Charytatywnego działającego przy naszym Kościele. Dziękujemy wszystkim za okazane serce!

Życzenia

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i samych szczęśliwych dni w Nowym 2012 Roku dla Dyrekcji szkoły, Koleżanek i Kolegów nauczycieli, Pań i Pana z administracji oraz wszystkich Uczniów i Sympatyków naszej szkoły

życzy administrator strony Andrzej Gąsłowski.

Bożonarodzeniowe jasełka


Tradycją naszej szkoły są corocznie wystawiane bożonarodzeniowe jasełka. W tym roku szkolnym grupa teatralna pod kierownictwem p. p. Doroty Tomali i Marioli Grochot przygotowała przedstawienie pod tytułem "Super klasa", na które przybyli zaproszeni goście: p. Roman Ptak Burmistrz MiG Niepołomice, p. Marek Ciastoń Przewodniczący Rady Miejskiej, ks. Proboszcz Wojciech Guzik , Rada Pedagogiczna naszej szkoły, wszyscy Rodzice i Uczniowie.

Kliknij tu i zobacz fotki z jasełek

Spotkania wigilijne w klasach i na świetlicy


Jak co roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbyły się spotkania wigilijne w poszczególnych klasach a w tym roku również i na świetlicy szkolnej.

Kliknij tu i zobacz fotki z tych spotkań

Żywa lekcja przyrody


Wszystkie duże, masywne, włochate pająki to ptaszniki błędnie nazywane tarantulami. Występują w Ameryce Południowej, Afryce i Azji (Indie).

Kliknij tu i zobacz ptaszniki

KÓŁKO PLASTYCZNE NA WARSZTATACH CERAMICZNYCH


Dziewczynki z kółka plastyczno-przyrodniczego klasy IIIb odwiedziły wystawę ceramiki artystycznej pani Agnieszki Góral w Zabierzowie Bocheńskim. Uczestniczyły też w warsztatach lepienia z gliny "aniołków świątecznych". Z uśmiechem na twarzy i wielkim zaangażowaniem tworzyliśmy swoje dzieła, które po wysuszeniu i wypaleniu zabraliśmy do domu. Przez długi czas będą nas cieszyć swoim miłym widokiem.

Kliknij tu i zobacz fotki z tych odwiedzin

Kolejny sukces naszej szkoły!


Nasza szkoła wśród X najlepszych szkół małopolski w II edycji konkursu "Odblaskowa Szkoła"!.
W nagrodę otrzymaliśmy LAPTOPA!

 GRATULUJEMY!
Kliknij tu i zobacz fotki z rozdania nagród

Wyjątkowe spotkanie mikołajkowe


W Centrum Chorych na Stwardnienie Rozsiane "Ostoja" odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe. Uczniowie z klasy Va przebrani za wesołe aniołki, diabełki i Św. Mikołaje odwiedziły mieszkańców ośrodka. Zaprezentowali program artystyczny i wręczyli upominki.

Kliknij tu i zobacz fotki z tych odwiedzin

Odwiedziny Św. Mikołaja


6 grudnia odwiedził nasza szkołę Św. Mikołaj przynosząc dzieciom dużo prezentów.

Kliknij tu i zobacz fotki z tych odwiedzin

Spotkanie z Wandą Chotomską


Dajmy dzieciom słońce ,
dajmy dzieciom miłość ,
dajmy dzieciom radość ,
żeby łez nie było-

Dla małych i dużych dzieci z Woli Batorskiej
Wanda Chotomska
/wpis do kroniki szkolnej/

7.12.2011 roku w Domu Kultury w Woli Batorskiej odbyło się autorskie spotkanie z panią Wandą Chotomską pisarką dla ''wszystkich'' dzieci i dorosłych. Wysłuchaliśmy recytacji wierszy, poznaliśmy nowe propozycje czytelnicze oraz płyty z wierszami i piosenkami. Odbyła się również konferencja prasowa i rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego. Każdy uczestnik spotkania otrzymał upominek książkowy z dedykacją od pani Wandy Chotomskiej.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania

Wygenerowano w sekund: 0.05
682,962 Unikalnych wizyt