Zebranie Rodziców

Dn. 11.02.2015 r. (środa) odbędzie sią:
  • godz. 17.00, sala nr 10 spotkanie Rady Rodziców,
  • godz. 17.30, sala gimnastyczna zebranie ogólne - spotkanie z Dyrektorem Szkoły,
  • godz. 18.00 spotkanie z Wychowawcami klas celem omówienia osiągnięć dydaktyczno-wychowawczych Uczniów po zakończeniu I semestru i spraw bieżących.
Serdecznie zapraszam!

Jasełka 2014

Przedstawienie jasełkowe to tradycja, która na stałe zagościła w naszej szkole. Tuż przed Bożym Narodzeniem grupa teatralna pod czujnym okiem p. Doroty Tomali i p. Marioli Grochot wystawiła Jasełka, które zostały przyjęte entuzjastycznie przez całą społeczność szkolną a szczególnie uczniów klas pierwszych. Na zakończenie tego świątecznego spotkania przy wspólnym kolędowaniu Pani Dyrektor Anna Gąsłowska obdarowała wszystkich uczniów słodkościami i przekazała okazały prezent ufundowany przez zaprzyjaźnioną z naszą szkołą firmę MARSEN Pana Mariusza Sendora i firmę kateringową Pana Piotra Rzepeckiego.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Życzenia świąteczne

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i samych szczęśliwych dni w Nowym 2015 Roku dla Dyrekcji szkoły, Koleżanek i Kolegów nauczycieli, Pań i Pana z administracji oraz wszystkich Uczniów, Sympatyków i Przyjaciół naszej szkoły

życzy administrator strony Andrzej Gąsłowski.

"Piotruś Pan, piraci i Święty Mikołaj!"

3 grudnia 2014 r. w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach Katolicki Teatr Edukacji zaprosił uczniów klas I – III z naszej szkoły na przedstawienie teatralne pt: „Piotruś Pan, piraci i Święty Mikołaj!”.
Młodzi widzowie z wielkim zainteresowaniem podziwiali wspaniałą grę aktorów, ciekawą scenografię z licznymi rekwizytami oraz zaskakującą oprawę świetlną i muzyczną. Po przedstawieniu na dzieci czekała niespodzianka. Na scenie pojawił się Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami. Było wiele śmiechu i radości.
Dziękujemy aktorom za piękne przedstawienie i z niecierpliwością czekamy na kolejne zaproszenie

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania

Dzień Otwarty dla Rodziców

Dn. 17.12.2014 r. (środa) zapraszam na Dzień Otwarty dla Rodziców.
Wszyscy nauczyciele uczący w szkole będą do Państwa dyspozycji w godz. 17.00- 18.00

Serdecznie zapraszam!

Sekretariat szkoły do dn. 15 grudnia 2014 r. przyjmuje zgłoszenia Rodziców dotyczące chęci uczestnictwa ich dzieci w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w okresie przerwy świątecznej i dni dodatkowych wolnych od zajęć dydaktycznych z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

• przerwa świąteczna -  22 - 31 grudnia 2014 r.
  • dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktycznych  - 2, 5 styczeń 2015 r.

Kolejny raz nasza szkoła wśród X najlepszych szkół małopolski w konkursie "Odblaskowa Szkoła"!

Jury V Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła” nagrodziło podjęte przez naszą szkołę działania w zakresie bezpieczeństwa na drodze przyznając nam IX premiowane miejsce wśród 379 szkół podstawowych zakwalifikowanych do konkursu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczniom i Nauczycielom naszej szkoły zaangażowanym w tegoroczną akcję

Wyjątkowy Gość w naszej szkole

W naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie - odwiedził nas wyjątkowy "Gość" - Puchar Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej wywalczony przez Polskich Siatkarzy w 2014 r. Każdy uczeń mogł dotknąć to cenne trofeum i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy panu Tomaszowi Donatowiczowi dyrektorowi naszego Gimnazjum za zorganizowanie tej wizyty.

Mamy szkolną gazetkę!

Kliknij tu i przeczytaj pierwszy numer gazetki SZKOLNE WIEŚCI
Ukazał się pierwszy numer długo oczekiwanej uczniowskiej gazetki "SZKOLNE WIEŚCI", redagowany przez zespół redakcyjny pod kierownictwem ucznia klasy V Mateusza Korpana. Opiekę nad zespołem redakcyjnym sprawują pani Marzena Solarz i pan Michał Golonka.

Zapraszamy do lektury!

Święto Niepodległości

13 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia przygotowana z okazji Święta Niepodległości. W głównej roli wystąpili tego dnia uczniowie klasy piątej i czwartej, którzy zaprezentowali patriotyczny montaż słowno – muzyczny „Barwy mojej Ojczyzny”. Uczniowie obecni na tej niezwykłej lekcji historii poznali także najważniejsze wydarzenia, w wyniku których Polska odzyskała niepodległość. Akademię przygotowały wychowawczynie klas: Mariola Grochot i Grażyna Rosiak oraz nauczyciel historii i społeczeństwa - Michał Golonka.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z tego spotkania

Dzień 11 listopada 2014 r.ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI jest dniem ustawowo wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W naszej szkole dzień 10 listopada 2014 r. (poniedziałek) - jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych ustalonym na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 05 października 2010r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego.

W tym dniu szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Rodzice proszeni są o zgłoszenie do Sekretariatu szkoły chęci udziału ich dzieci w tych zajęciach do dnia 6 listopada 2014 r. (czwartek).