Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Dzień Ruchu Drogowego - kontynuacja kampanii "Bezpieczna droga do szkoły"

Środa 26 października b.r. zostaje ogłoszona w naszej szkole „Dniem Ruchu Drogowego“. O godz.11.50 odbędzie się na sali gimnastycznej uroczysty apel poświęcony bezpieczeństwu w ruchu drogowym połączony z otwarciem wystawy gazetek szkolnych wykonanych przez uczniów poszczególnych klas dotyczących tej tematyki. Następnie uczniowie klas I-III wezmą udział w turnieju gier planszowych poświęconych zasadom ruchu drogowego a uczniowie klas starszych w quizie poświęconym znajomości zasad ruchu drogowego oraz w symulacjach, testach i grach interaktywnych organizowanych w pracowni komputerowej.
Na zakończenie wspólnej nauki i zabawy wszyscy uczniowie spotkają się z zaproszonym gościem specjalnym naszej imprezy kartingowym V-ce Mistrzem Świata kat. ROK – w sezonie 2009 oraz ośmiokrotnym Mistrzem Polski Hubertem Cebulskim.

Uroczyste Ślubowanie Uczniów Klas Pierwszych


19 października 2011 r. o godz. 12.00 odbyło się uroczyste Ślubowanie Uczniów Klas Pierszych połączone z Pasowaniem na Ucznia pierszej klasy naszej szkoły. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: p. Roman Ptak - Burmistrz MiG Niepołomice, p. Danuta Wieczorek - Dyrektor Wydziału Edukacji MiG Niepołomice, ks. Proboszcz Wojciech Guzik, p. Joanna Foryś - Przewodnicząca Rady Rodziców naszej szkoły, p. Renata Kotara - Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Woli Batorskiej.
Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej uroczystości

Akcja Koła Młodych Ekologów


Już po raz siódmy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w programie edukacyjnym "Święto Drzewa". Niezawodnym partnerem, który wspomaga nas w realizacji tego projektu jest Nadleśnictwo Niepołomice. Ponadto w tym roku szkolnym nasze działania zostały wsparte przez p. Joannę Kukułę właścicielkę "Szkółki drzew i krzewów ozdobnych" w Niepołmicach, która podarowała naszej placówce 5 krzewów iglastych. Posadziliśmy również "Drzewko dla pokoju"-wierzbę całolistną Hakuro-Nishiki podarowaną przez p. Katarzyny Dudek-Jaglarz właścicielkę "Szkółki drzew, krzewów owocowych i ozdobnych" w Ochmanowie. Dzięki systematycznie prowadzonym akcją teren wokół naszej szkoły staje się coraz piękniejszy. Dlatego bardzo dziękujemy szczodrym ofiarodawcom za wspieranie naszych działań.
Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej akcji

Uwaga! konkurs


Biblioteka szkolna ogłasza konkurs "OD PRZEDSZKOLA DO PROFESORA". Szczegóły konkursu na plakacie.

"Dzień Nauczyciela" - Święto wszystkich pracowników szkoły


14 października świętowaliśmy "Dzień Nauczyciela". Oprócz miłych słów,kwiatów,życzeń od Rady Rodziców, klasy Va i Vb przygotowały bardzo fajny (z humorem) program artystyczny dedykowany wszystkim pracownikom szkoły. Młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na zakończenie tej miłej uroczystości Pani dyrektor Anna Gąsłowska wręczyła nagrody "Dyrektora Szkoły" wyróżniającym się pracownikom i zaprosiła na dalsze wspólne świętowanie do restauracji "SZAFRANTU".
Kliknij tu i zobacz fotorelację z tej uroczystości

ŚWIĘTO LATAWCA

Dzień Latawca

Kliknij i zobacz świetlicę w fotoobiektywie
Ogłaszamy Świetlicowy Dzień Latawca – wtorek 11 października 2011oraz Konkurs „Latawiec 2011”
W programie:
  • nauka składania samolotu z papieru techniką orgiami,
  • dzielenie się swoimi doświadczeniami z zakresu konstruowania maszyn latających;
  • prezentacja swoich latawców;
  • rozstrzygnięcie konkursu Latawiec 2011” (w kategoriach: najwyżej latający, najbardziej oryginalny, najładniej ozdobiony).
      Na uczestników konkursu czekają puchary i nagrody.

Akcja ekologiczna "Sprzątanie Świata 2011"

30 września 2011 r. uczniowie naszej szkoły, jak co roku, przystąpili do akcji „Sprzątanie Świata 2011”. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Las to życie- chrońmy je!”.
Akcję rozpoczął krótki program artystyczny przygotowany przez klasę IV a pt. „Sumienie ekologiczne”. Następnie uczniowie klas IV- VI wraz z wychowawcami i opiekunami wyruszyli w teren, by spotkać się z pracownikiem Nadleśnictwa Niepołomice, panią Karoliną Matułą i wysłuchać prelekcji na temat śmieci, które stanowią ogromny problem dla lasu. Po wysłuchaniu prelekcji wszyscy rozeszli się, aby posprzątać wyznaczone rejony Puszczy Niepołomickiej.
Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej akcji

Kampania "Bezpieczna droga do szkoły"

Początek roku szkolnego to okres wzmożonego ruchu na drogach. Szczególnie piękny w tym roku wrzesień sprawił, że wielu uczniów (w tym tych najmłodszych z kl. I – III) dojeżdża do szkoły rowerami. Pomimo wykonanych w ostatnim okresie chodników, wielu uczniów porusza się po pasie jezdni.
Nasza szkoła położona przy bardzo ruchliwej drodze 964 rozpoczęła nowy rok szkolny od wznowionej kampani pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły“, w ramach której przystąpiliśmy do ogólnopolskiego projektu "Odblaskowa szkoła".
Kliknij tu i zobacz zdjęcia z tej kampanii
Kliknij tu i zobacz Kampania „Bezpieczna droga do szkoły“ - gazetki klasowe

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2011/12

1 września 2011 roku rozpoczynamy nowy rok szkolny 2011/12 
  • godz. 9.00 - Msza Św.w kościele parafialnym
  • godz. 10.00 - spotkanie uczniów z dyrektorem i wychowawcami klasZakończenie roku szkolnego 2010/2011

  Witajcie wakacje! zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011.
Kliknij TUTAJ i zobacz fotorepotraż z tej uroczystości.

Dyrekcji, Koleżankom i Kolegom Nauczycielom, Paniom i Panu z obsługi oraz wszystkim Ucznim Naszej Szkoły życzę szczęśliwych i bezpiecznych wakacji

Andrzej Gąsłowski
- administrator strony


Wygenerowano w sekund: 0.01
656,383 Unikalnych wizyt