Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 39
Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Ślubowanie Klas Pierwszych

25.10.2012 roku odbyła sie w naszej szkole uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych. Niedawni Przedszkolacy stali się Pierwszoklasistami i pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z tej uroczystości


Święto Drzewa

Każdego roku 10 października włączamy się w ogólnopolskie obchody „Święta Drzewa”. Tegoroczną akcję rozpoczęliśmy spotkaniem z pracownikiem Nadleśnictwa Niepołomice, który przybliżył uczniom rolę drzewa i lasu w ekosystemie, opowiedział także o niebezpieczeństwach zagrażających lasom i metodach zapobiegania im. Kulminacyjnym punktem programu było wspólne posadzenie drzewka ozdobnego-wierzby całolistnej Hakuro-Nishiki przed budynkiem szkoły. Od kilku lat sadząc nowe drzewka staramy się, aby otoczenie naszej szkoły było zielone, ekologiczne i przyjazne środowisku. Wspomagającymi naszą inicjatywę partnerami programu byli Pani Katarzyna Duda-Jaglarz i Nadleśnictwo Niepołomice. Właścicielka- Szkółki drzew, krzewów owocowych i ozdobnych- w Ochmanowie podarowała naszej szkole już po raz kolejny drzewko ozdobne. Dzięki hojności i życzliwości sponsorów każdego roku wokół naszej szkoły przybywają nowe drzewa.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z akcji


Dzień latawca 2012

Jesienna pogoda zainspirowała nas kolejny raz do zorganizowania w dniu 11 października Świetlicowego Dnia Latawca 2012. Zabawy z latawcami to ciekawa forma zajęć na świeżym powietrzu. Latawiec to najstarszy znany latający przedmiot cięższy od powietrza. Dzieci kochają obserwować latawce, ich lot jest absolutnie fascynujący. Przygotowanie latawców rozwija twórczą postawę dzieci, uczy współpracy i daje wiele satysfakcji.
Uczniowie przynieśli latawce wykonane według własnego projektu. Wykonane zostały w technice „latawiec płaski”, miały różne kształty i ciekawe oryginalne zdobienia. Jury w składzie: p. Magdalena Kosińska, p. Anna Gąsłowska i p. Maria Macieja przydzieliło nagrody i dyplomy. Uroczystego wręczenia nagród laureatom konkursu dokonała pani dyrektor A. Gąsłowska.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z rywalizacji


"Kocham, lubię, szanuję - nie śmiecę" - Sprzątanie Świata 2012

Nasza szkoła, jak co roku przyłączyła się do akcji „Sprzątanie Świata”. Przed wyjściem w teren uczniowie klas piątych nawiązując do tegorocznego hasła akcji „Sprzątanie Świata”- „Kocham, lubię, szanuję…..nie śmiecę” przedstawili krótką inscenizację społeczności szkolnej pt. „Śmieci to nie zabawa, ale poważna sprawa”. Odgrywając rolę pragnęli zwrócić uwagę, jak należy postępować, aby chronić środowisko naturalne i czuć się za nie odpowiedzialnym.
Następnie uczestnicy akcji zostali wyposażeni w worki oraz rękawice foliowe i ruszyli w teren. Na zakończenie akcji odbyło się spotkanie z pracownikiem Nadleśnictwa Niepołomice Panem Czesławem Szczyligarem ,który przybliżył uczniom temat zaśmiecania Puszczy Niepołomickiej i rozszerzył ich wiedzę na temat recyklingu.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z tej akcji


Spotkanie z Rodzicami!

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Dn. 12.09.2012r. (środa) odbędą sią spotkania:
  • godz. 17.30 z Dyrektorem Szkoły 
  • godz. 18.00 z Wychowawcami klas
  • godz. 19.00 Dyrektora Szkoły z Radą Rodziców.
Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2012/13

3 września 2012 roku rozpoczynamy nowy rok szkolny 2012/13
  • godz. 9.00 - Msza Św. w kościele parafialnym
  • godz. 10.00 - 11.00 - spotkanie uczniów z dyrektorem i wychowawcami klasUWAGA! WYPRAWKA SZKOLNA 2012/13

Szanowni Rodzice!

Uległy zmianie kryteria dochodowe
uprawniające do ubiegania się o pomoc w formie dofinansowania do podręczników szkolnych i w roku szkolnym 2012/13 wynosza one:
  • Dla ucznia klasy I – 539 zł (było 504zł)
  • Dla ucznia klas II-IV - 456 zł (było 351zł)
Ostateczny termin oddania kompletnych wniosków – 05 września 2012r.

Realizacja zwrotu rodzicom (prawnym opiekunom, rodzicom zastępczym) kosztów zakupu podręczników nastąpi do dnia 15 listopada 2012 r.


Posiedzenie Rady Pedagogicznej

Szanowni Państwo Nauczyciele

Posiedzenie Rady Pedagogicznej przed rozpoczęciem nowego Roku Szkolnego 2012/13 odbędzie się 29.08.2012 r. (środa) o godz. 10.00.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor Szkoły


WITAJCIE WAKACJE!

DRODZY UCZNIOWIE!
Zakończył się rok szkolny 2011/2012 i rozpoczęły wakacje. Na ten wolny czas życzę Wam samych słonecznych dni oraz dużo odpoczynku, abyście we wrześniu powrócili z nowym zapałem i siłami do nauki. Niech te dwa miesiące pozwolą wam się wyszaleć i nabrać sił do nowych wyzwań, przed którymi staniecie już we wrześniu.
ODPOCZYWAJCIE AKTYWNIE I BEZPIECZNIE!

Dyrekcji Szkoły, Koleżankom i Kolegom Nauczycielom, Paniom i Panu z obsługi życzę szczęśliwych i bezpiecznych wakacji
Andrzej Gąsłowski
- administrator strony

Kliknij tu i zobacz fotorelację z Uroczystego Zakończenia Roku Szkolnego 2011/12

Kliknij tu i zobacz ostatnie fotki (w tym roku szkolnym)fotorelację z wycieczki szkolnej do Wierzchosławic

Kliknij tu i zobacz Szkolny zestaw podręczników na rok 2012/13


UWAGA! ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2011/12

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2011/12 odbędzie się 29 czerwca 2012r.

Porządek:
8.30 - Msza Święta w kościele parafialnym
9.30 - uroczyste spotkanie całej społeczności szkolnej na sali gimnastycznej
10.30 - spotkania z wychowawcami klas.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW!


PIKNIK RODZINNY 2012

17 czerwca 2012 r. bawiliśmy się wspólnie na kolejnym "PIKNIKU RODZINNYM" pod hasłem „Witaminki – żyj zdrowo i wesoło”, który połączony był z podsumowaniem  projektów edukacyjnych realizowanych w naszej szkole. Kulminacyjnym punktem tegorocznej imprezy było otwarcie nowego sklepiku szkolnego. Nasza Szkoła została laureatem ogólnopolskiego prozdrowotnego programu "Sklepiki szkolne – zdrowa reaktywacja" i otrzymała grant na przebudowę i zmianę asortymentu sklepiku szkolnego.
 
Rodzicom, którzy w to niedzielne popołudnie wybrali taka formę wspólnego wypoczynku razem ze swoimi dziećmi gratulujemy mądrego wyboru a wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tego spotkania składamy serdeczne podziękowania.


Kliknij tu i zobacz
fotorelację z tegorocznego Pikniku

Kliknij tu i zobacz fotorelację "Jak powstawał sklepik"


Wygenerowano w sekund: 0.03
743,174 Unikalnych wizyt