Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo
W związku z pozyskaną informacją od nauczycieli o kontynuacji strajku w dniu jutrzejszym tj. 12 kwietnia 2019 r. informuję, że w szkole w dalszym ciągu nie będą prowadzone zajęcia.
Z poważaniem Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice,
w związku z licznymi pytaniami informuję, że zgodnie z Ustawą o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, dyrektor na podstawie deklaracji udziału nauczycieli w strajku, bądź braku tego udziału, w każdym dniu w okresie jego trwania dopiero po wpisaniu się nauczycieli na listę strajkujących podejmuje decyzję o zawieszeniu zajęć lekcyjnych. Nauczyciele przychodzą do pracy zgodnie ze swoim grafikiem jeżeli w danym dniu część nauczycieli odstąpi od strajku to dopiero wtedy dyrektor układa plan zajęć na następny dzień. Na dzień dzisiejszy ze względu na 100% przystąpienie nauczycieli do strajku jestem zmuszona zawiesić jutrzejsze zajęcia tj. w dniu 11.04.2019r. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie dot. terminu zakończenia strajku ponieważ strajk jest bezterminowy, a taką decyzję o zakończeniu strajku podejmuje Zarząd ZNP na podstawie porozumienia ze stroną rządową.
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice
Mając na uwadze brak porozumienia między stroną rządową a związkami zawodowymi informuję, że jestem zmuszona zawiesić jutrzejsze zajęcia lekcyjne tj. 10.04.19 r. (do strajku w dniu jutrzejszym przystępuje 100% nauczycieli).
Proszę o wyrozumiałość i zaopiekowanie dzieci z klas IV -VIII w domach, dla zdeklarowanych dzieci z klas I-III, organizowane są przez Organ Prowadzący zajęcia w Domu Kultury.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Świąteczne wydania gazetki szkolnej "Szkolne Wieści"

Już jest!
Zobacz świąteczne wydanie gazetki szkolnej SZKOLNE WIEŚCI - kwiecień 2019


Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo
W związku z pozyskaną informacją od nauczycieli o kontynuacji strajku w dniu jutrzejszym tj. 9 kwietnia 2019 r. informuję, że w szkole w dalszym ciągu nie będą prowadzone zajęcia.
Proszę Państwa o wyrozumiałość i zaopiekowanie dzieci z klas IV -VIII w domach, dla zdeklarowanych dzieci z klas I-III, organizowane są przez Organ Prowadzący zajęcia w Domu Kultury.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo
W sytuacji braku porozumienia między stroną Rządową a Organizacjami Związkowymi i nie podjęciem pracy przez nauczycieli, z uwagi na brak możliwości zapewnienia bezpieczeństwa Państwa Dzieciom zmuszona jestem zawiesić zajęcia w dniu 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek).
Mamy świadomość, że zaistniała sytuacja powoduje wiele trudności, którym muszą Państwo sprostać nie mniej jednak liczymy na zrozumienie z Państwa strony.
W dniu 8 kwietnia pojawi się więcej informacji na temat skali strajku, wtedy też zostaną podjęte decyzje odnośnie kolejnych dni protestu.
Prosimy Państwa oraz Dzieci o wyrozumiałość i życzliwość w tej niezwykle trudnej społecznie sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców w sprawie protestu Nauczycieli

Szanowni Państwo!
Mając na uwadze ewentualność rozpoczęcia się w dniu 8 kwietnia 2019 r., zapowiadanego przez właściwe organizacje związkowe strajku bezterminowego nauczycieli i pracowników obsługi – uprzejmie informuję, że na czas akcji protestacyjnej, zamknięte zostaną wszystkie przedszkola, szkoły podstawowe i placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest gmina Niepołomice.
W czasie akcji protestacyjnej, w jednostkach objętych tą akcją przebywać będą wyłącznie protestujący.
Zajęcia lekcyjne oraz zajęcia świetlicowe zostaną zawieszone.
Dzieci, których rodzice/opiekunowie prawni zadeklarowali uprzednio (do dnia 2 kwietnia 2019 r.) taką potrzebę, objęte zostaną opieką w godz. od 8.00 do 13.00 przez Dom Kultury w Woli Batorskiej. Proszę o wypełnienie Karty Uczestnictwa/Zgłoszenia Dziecka na zajęcia i oddanie jej w dniu odprowadzenia dziecka do Domu Kultury.

Ze względu na wynik Referendum tj. 94% pracowników szkoły popierających strajk i mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa dzieci Rodziców uczniów klas IV - VIII proszę aby na czas akcji protestacyjnej pozostawili swoje dzieci w domu, ponieważ opieką w Domu Kultury objęte są tylko zgłoszone dzieci do lat ośmiu.

Proszę również o zapoznanie się z informacją znajdującą na stronie Miasta i Gminy Niepołomice, a traktującą szeroko o Strajku Nauczycieli. Informację tę znajdą Państwo pod linkiem: http://wiadomosci.niepolomice.eu/edukacja/strajk-nauczycieli/

W dniu 8 kwietnia pojawi się więcej informacji na temat skali strajku, zostaną też podjęte decyzje odnośnie kolejnych dni protestu.
Wszelkie aktualne informacje będą zamieszczane przy wejściu do szkoły, na stronie internetowej szkoły oraz za pośrednictwem dziennika Librus.
Mamy świadomość, że zaistniała sytuacja powoduje wiele trudności, którym muszą Państwo sprostać niemniej jednak liczymy na zrozumienie z Państwa strony.

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska

Koncert poświęcony pamięci prof. Aleksandry Polak


Muzyka wyraża najpiękniejsze emocje, pokazuje ich najczystszą odsłonę – nie wstydzi się prawdy. To najlepsza przyjaciółka wzruszeń, orędowniczka wspomnień. Kiedy brakuje słów, zostaje ona – piękna, doniosła, przyprawiająca o dreszcze. W zestawieniu ze śpiewem jest pięknym świadectwem tego, co tak trudno wyrazić za pomocą zdań, które w zamierzeniu mają być najbardziej właściwe.
Pamięć o prof. Aleksandrze Polak jest naszym obowiązkiem, z którego chcemy się należycie wywiązać, bo jest to dobro, które ofiarowała swoim ciepłem, miłym słowem, dorobkiem artystycznym Świętej Pamięci Pani Profesor.
To przesłanie, które obecne jest w nich – młodych artystach, którzy pod opieką Pani Aleksandry, poznali piękno muzyki i śpiewu. Do nich należy uczeń naszej szkoły – Michał Walczyk (Vb), który występując solo w czasie koncertu pt.: „Oleńka”, jaki miał miejsce 24 lutego w Zamku Królewskim w Niepołomicach, oddał hołd zmarłej artystce. Michał wykonał na fortepianie utwór pt.: „Ostatni mazur”, którego przesłanie – oprócz znanego wszystkim, związanego z patriotyzmem - dla nas jest pewnego rodzaju zapewnieniem, że pamięć o wspaniałej Pani Aleksandrze nigdy nie zaginie, bo będzie dawała o sobie znać w każdym utworze zagranym przez Michała.
W koncercie wystąpiły także: Gabriela Stachowiak oraz Kinga Stachowiak z Chóru Szkoły Muzycznej I Stopnia w Niepołomicach, które również uczęszczają do naszej szkoły. Jesteśmy dumni, ponieważ nasi uczniowie wystąpili razem z wielkimi artystami krakowskiej sceny muzycznej. Gdy żal serce ściska, zostają Oni – Młodzi Twórcy, którzy dają świadectwo, które wciąż żywe, nie pozwala zapomnieć… Pani Aleksandro – na zawsze w naszych sercach…
Z ogromnym wzruszeniem wspominamy słowa wypowiedziane przez Panią Profesor w dniu naszej szkolnej wieczornicy zorganizowanej w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnictwo w programie przygotowanym przez uczniów naszej szkoły, występy, które uświetniła Pani wraz ze swoim chórem, dobre słowo i miłe gesty skierowane w stronę naszej placówki i małych artystów – wtedy był to dla nas zaszczyt, dziś – podobnie, ale doszedł żal…
Nie wiedzieliśmy, że wtedy po raz ostatni przekroczyła Pani progi naszej szkoły…Tak trudno stosować czas przeszły, kiedy wraca się wspomnieniami do tamtej chwili, do daty, kiedy na niepołomickim zamku miał się odbyć następny koncert…
Justyna Bielec, Karolina Puchała
Kliknij tu i zobacz

Po polsku i po ......angielsku - kolejny sukces naszych uczennic!

Mamy kolejny sukces! 19 lutego w Szkole Podstawowej w Staniątkach odbył się XV Gminny Konkurs Poezji w Języku Angielskim. Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Szewczyk, Emilia Wilk, Amelia Wilk i Lena German. Uczennice zaprezentowały się na medal!
Lena German zdobyła I miejsce w kategorii klas VI-VIII, Emilia Wilk III miejsce w kategorii klas IV-V, a Amelia Wilk wyróżnienie!
Przez trudy do gwiazd!
Serdecznie gratulujemy i życzymy, by poezja była przez Was odkrywana w każdej odsłonie.
Justyna Bielec

Sukcesy w Gminnym Konkursie Recytatorskim

Uczennice naszej szkoły Nikola Borowska kl. IIb i Alicja Różeńska kl. IVb zdobyły wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbył się w Domu Kultury w Woli Batorskiej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Niech Wasz talent rozkwita!!


Łowimy talenty

Przepis na sukces? Kilka kilogramów pasji z dodatkiem talentu i zaangażowania!
Mamy kolejny powód do dumy! Uczeń naszej szkoły – Mikołaj Szewczyk (IVa) - został drużynowym Wicemistrzem Polski juniorów w konkurencji modeli szybowców halonowych F1 oraz zdobył II miejsce w kategorii wiekowej młodzików w ogólnopolskich zawodach modeli szybowców halonowych F1 o Puchar Prezesa Zarządu Kopalni Soli w Bochni!
Ta wspaniała wiadomość dotarła do nas już przed feriami, teraz z dumą dzielimy się nią z Państwem! Brawo!
Justyna Bielec

Wygenerowano w sekund: 0.01
661,129 Unikalnych wizyt