Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 39
Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News

"Karnawał 22" na świetlicy szkolnej

"Ach co to był za Bal..." - tak bawiły się dzieci podczas zajęć świetlicowych w czasie "Karnawału 22".
Danuta Wilk
Kliknij tu i zobacz

"Zimowa sanna" na świetlicy szkolnej

"Zima, zima, zima pada, pada śnieg" - tak śpiewały i tańczyły dzieci podczas zajęć świetlicowych w ramach realizowanej innowacji pedagogicznej "Rytm czuję i muzykę maluję". Chociaż za oknem raczej wiosenną pogoda, my w tęsknocie za zimą zrobiliśmy nawet sztuczny śnieg.
Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych, a poniżej filmik z niektórych z naszych zajęć.
Danuta Wilk
Kliknij tu i zobacz

Laboratoria Przyszłości

Przyszłość jest nasza!
W szkole został zakupiony sprzęt, dzięki któremu będziemy wspierać naszych uczniów w budowaniu kompetencji przyszłości, a tym samym doskonalić ich zainteresowania związane z technologią, matematyką, sztuką i inżynierią! Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W ramach dofinansowania zostały zakupione sprzęty, które przyczynią się do rozwoju nowoczesnej szkoły! Podziękowania dla ks. Piotra autora filmiku promującego ten projekt.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku
Justyna Bielec

"Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby"!

Samorząd Uczniowski zaprasza do wzięcia udziału w wielkiej zbiórce dla Ukrainy!
Nie chcemy być obojętni, liczy się pomoc, która jest realnie potrzebna. Lista rzeczy, które będą podlegały zbiórce ukaże się w Librusie! Zachęcamy do wsparcia. Akcję koordynuje SU wraz z Opiekunami - dary prosimy przynosić do budynku 4-8 (p. Justyna B., p. Kinga C., p. Agata Z.) 1-3 (p. Kasia K., p. Justyna S.) i Szkolne Koło Wolontariatu.
W szkole zostaną wydzielone miejsca na zbiórkę, które będą oznaczone plakatami i informacjami.

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami

Zwycięzcy w ramach projektu "Kokosza, grosz do grosza"

Nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskich szkół, które szerzą wiedzę w zakresie ekonomii przedsiębiorczości i oszczędzania!
Uczniowie kl.7b zakończyli projekt realizowany na godzinach wychowawczych ("Kokosza, grosz do grosza") i kilka dni temu otrzymali miłą wiadomość. Mamy zwycięzców konkursu przygotowanego przez Organizatora!
 1. Hubert Bożek
 2. Bartłomiej Marzec
 3. Justyna Maślaniec
Uczniowie Ci wykazali się znaczącą wiedzą z zakresu finansów i wkrótce odbiorą nagrody przysłane od organizatora projektu „Kokosza, grosz do grosza”. Szkoła otrzymała certyfikat wdrożenia standardu nauczania edukacji finansowej.
Gratulacje!
Justyna Bielec

"Wychowanie przez czytanie" - program promujący czytelnictwo

W bieżącym roku szkolnym biblioteka szkolna przystąpiła do ogólnego programu promującego czytelnictwo „Wychowanie przez czytanie”, którego organizatorem była fundacja ABC Cała Polska czyta dzieciom.
Na zajęciach koła bibliotecznego „Poczytaj mi przyjacielu” uczniowie zapoznali się z uniwersalnymi wartościami moralnymi poprzez lekturę opowiadań uznanych polskich autorów ze zbioru „Gorzka czekolada” t. 1. Uwieńczeniem projektu było nagranie filmiku podsumowującego zajęcia, które miały obrazować wybrane wartości moralne.
Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w pracę finalną, do której chętnie i sumiennie się włączyli! Podziękowania także dla ks. Piotra za pomoc w montowaniu filmiku. 

Zapraszamy do obejrzenia filmiku
Magdalena Kosińska

Szkolny konkurs poetycki rozstrzygnięty

Poezja ma moc, czyli Szkolny konkurs poetycki rozstrzygnięty. Oto laureaci 
W kategorii klas 1-3 
 1. Natalia Sosnowska kl.1a
 2. Michalina Antończyk kl. 1a
 3. Aniela Suma kl.2a
 4. Jan Mleko kl.2a
 5. Daria Mazur kl. 2a
Klasy 4-8
 1. Justyna Różeńska kl. 5b
 2. Alicja Różeńska kl. 7b
 3. Natasza Klejdysz kl. 7a
 4. Hanna Janusz kl. 7b
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom!
Szkolni Organizatorzy Konkursu
Dorota Tomala, Renata Marszałek, Marzena Solarz,Justyna Bielec

Konkurs "Alfik humanistyczny"

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Humanistyczny” został rozstrzygnięty!
W grudniu 2021r. uczniowie klas IV-VIII po raz kolejny przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Humanistyczny”. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 29 osób. Niestety, trudna sytuacja związana z pandemią uniemożliwiła uczniom klas VIII b i VIII c uczestnictwo w konkursie. Cieszy nas jednak niezmiernie fakt, że dziesięcioro spośród uczestników osiągnęło wysokie wyniki (powyżej 100p. na 150 możliwych).
Najwyższy wynik punktowy zdobył uczeń klasy VIIIa Norbert Figiel-132,5p.(trzecie miejsce w województwie wśród uczniów klas VIII).Na duże uznanie zasługują również uczennice Alicja Różeńska z klasy VIIb, która uzyskując 122,5p. zajęła pierwsze miejsce w województwie w grupie wiekowej uczniów klas VII oraz Zuzanna Domagała z klasy VI z wynikiem 117,5p. (szóste miejsce w województwie wśród uczniów klas VI). Wymienione osoby otrzymają nagrody książkowe oraz dyplomy. Uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki, składamy serdeczne gratulacje, a wszystkich zapraszamy do udziału w konkursie w następnym roku!

Szkolni Organizatorzy Konkursu
Marzena Solarz, Justyna Bielec

Mamy kolejny sukces w konkursach przedmiotowych

Z ogromną przyjemnością informuję, że uczeń naszej szkoły Norbert Figiel zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki.

Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów

Andrzej Gąsłowski Nauczyciel fizyki

Życzenia świąteczne i noworoczne

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice!
Za oknem puch biały, przed nami czas tak długo wyczekiwany! Już dziś wieść niesie się z daleka, że każdy na życzenia czeka!
Staropolskim obyczajem już teraz je składamy, wszystko, co najlepsze, dla Was dzisiaj mamy!

Zapraszamy do obejrzenia świątecznych życzeń od
Dyrekcji, Przedstawicieli Grona Pedagogicznego
dla Uczniów, Rodziców, Pracowników i Sympatyków naszej szkoły!


Konkurs Pieśni Patriotycznej 2021

To już po raz szósty w naszej szkole odbył się Konkurs Pieśni Patriotycznej. Organizatorem konkursu była świetlica szkolna, a w przesłuchaniach mogły brać udział dzieci z całej szkoły. Tym razem przesłuchania poprzedził występ taneczny dzieci uczęszczających na świetlicowe zajęcia rytmiczne. Dzieci pokazały jak aktywnie można słuchać muzyki w utworze pt. Marsz Radeckiego.
W tym roku nasz konkurs przebiegał w nietypowy sposób. Obok występów ma żywo w szkole, w konkursie brały udział nagrania pieśni przesłane przez dzieci. Nie zabrakło też czasu na wspólne śpiewanie pieśni. Jury miało trudne zadanie, gdyż wszystkie występy były piękne i wzruszające. Wszystkim odważnym dziękujemy i gratulujemy!
Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Cieszę się, że są w naszej szkole dzieci, które pomimo wielkie tremy, pamiętają o naszych tradycjach i chętnie śpiewają polskie pieśni patriotyczne.
Danuta Wilk
Kliknij tu i zobacz

Wygenerowano w sekund: 0.02
952,831 Unikalnych wizyt