Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Informacja dotycząca prac remontowych prowadzonych aktualnie w budynku Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej

W dn. 15.10.2019r. Pan Burmistrz MiG Niepołomice podpisał umowę z wykonawcą remontu związanego z uruchomieniem w budynku szkoły Klubu Malucha. Firma ta dostała również zlecenie wymiany drzwi wejściowych do budynku szkoły wraz z podjazdem i podejściem, które w obecnej formie nie spełniają obowiązujących standardów i norm BHP.
W pierwotnej wersji prace remontowe miały rozpocząć się 21.10.2019r. i dotyczyć 3 sal na parterze budynku szkoły. Prace te nie wprowadzały żadnych zmian organizacyjnych w pracy szkoły.
Aby całkowicie oddzielić strefę remontu od części użytkowej szkoły została wykonana ścianka izolująca kurz i hałas związany z pracami remontowymi.
Jednak na skutek analizy prognozy pogody kierownictwo firmy poinformowało mnie w dniu 22.10.2019 roku, że prace dotyczące wymiany drzwi wejściowych wraz z podejściem i podjazdem będą wykonywane równolegle z pozostałymi pracami. W związku z tym poinformowałam rodziców o wyłączeniu z użytkowania drzwi wejściowych do budynku szkoły i zmianie organizacji wejścia do szkoły przez drzwi od strony Orlika.
Aby zapewnić odpowiednie warunki pracy w szkole 23.10 w godz. popołudniowych ustaliłam z kierownictwem firmy aby najbardziej uciążliwe prace związane z hałasem były wykonywane po godz. 13.00 (po zakończeniu zajęć lekcyjnych). Ustalenie to zostało uwzględnione i wykonane przez pracowników firmy następnego dnia o godz. 9.00.
Z informacji uzyskanych od Pana Burmistrza wynika, że całkowite zakończenie prac remontowych jest przewidywane na połowę grudnia 2019r.
Szanowni Państwo!
Po raz kolejny informuję:
  • do dn. 31.08. 2020r. Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej funkcjonuje w strukturze, klasy 0-3 w budynku Wola Batorska 597 a klasy 4-8 w budynku Wola Batorska 734.
  • bieżący remont finansowany jest ze środków własnych Gminy a nie z dotacji Programu Maluch+ co pozwala na zmianę lokalizacji Klubu Malucha i powrotu uczniów szkoły do wyremontowanych sal na parterze budynku szkoły.
W związku z tym, że szkoła nie jest stroną w realizowanym projekcie Klub Malucha pytania o dokładniejsze informacje związane z samym funkcjonowaniem Klubu proszę kierować do dyrektora Przedszkola Samorządowego w Woli Batorskiej lub do Organu Prowadzącego.

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Młodzież dla klimatu

Młodzi górą! 18.10.2019 r. uczniowie z klasy VId oraz przedstawiciele z klasy VIa, VII i VIII wzięli udział w warsztatach poprowadzonych przez p. Magdalenę Klarenbach pt. "Młodzież dla klimatu". Na początku spotkania uczniowie zostali zapoznani z programem samej organizacji, a następnie dowiedzieli się, czym tak naprawdę jest zjawisko zwane efektem cieplarnianym. W dalszej części warsztatów przyszedł czas na naukę tego, jak działa globalne ocieplenie oraz jakie są jego skutki. Zgromadzeni na spotkaniu mieli okazję posłuchać nt. historii 15-letniej dziewczynki, która wystąpiła na konferencji młodzieżowej dotyczącej klimatu, która odbyła się w zeszłym roku w Katowicach. Następnie uczniowie, używając własnej kreatywności, musieli wymyślić działania mające na celu pomoc środowisku wokół szkoły i nie tylko. Trzy godziny warsztatów upłynęły w miłej atmosferze i na rozmowach na tematy, na które powinno się rozmawiać nie tylko "od święta".
Grażyna Woźniak-Rosiak
Kliknij tu i zobacz

Święto KEN

Atlas uczniów? Tak, posiadamy taką klasyfikację! W miniony wtorek krótkim i zabawnym skeczem przygotowanym przez Samorząd uczniowski, klasę Vb i VIa uczciliśmy Święto Komisji Edukacji Narodowej. Był uśmiech, dobry nastrój i... niespodzianka! Pragniemy serdecznie podziękować Dyrektorowi Społecznej Szkoły Podstawowej im. Lady Sue Ryder, Panu Tomaszowi Donatowiczowi, za obecność i piękny list. Pogimanazjalny budynek łączy pokolenia, a my postaramyt się jak najlepiej wypełnić karty jego historii...
J.Bielec, SU
Kliknij tu i zobacz

Takie lekcje lubimy...

W środę (23 października) uczniowie klasy VIII mieli okazję przeżyć niezwykłą lekcję wiedzy o społeczeństwie. Ich gościem była Radna Miasta i Gminy Niepołomice - p. Karolina Marzec. Spotkanie poświęcone było samorządowi terytorialnemu, społeczności lokalnej, a przede wszystkim budżetowi obywatelskiemu. Mamy nadzieję, że ta niecodzienna lekcja pozostanie na długo w naszej pamięci...
Damian Mazur nauczyciel WOS
Kliknij tu i zobacz

Mamy II miejsce w gminie w Powiatowej Szachowej Lidze Szkolnej!

Serdecznie gratulujemy reprezentantom naszej szkoły, którzy w Powiatowej Szachowej Lidze Szkolnej w klasyfikacji drużynowej  wywalczyli II miejsce.
Gratulacje! Brawo!
Kosińska Magdalena, Macieja Maria
Kliknij tu i zobacz

W Święto Drzewa sadzimy drzewa ze Słodziakami!

Co nam dają drzewa? Są miłe dla oka, oczyszczają powietrze, chronią przed palącym słońcem w upalny dzień, dają materiał na budowę domu i smaczne owoce. Gang Słodziaków przybliża dzieciom tematykę ochrony środowiska.
Sadzeniem drzew zajmują się Słodziaki w ostatnim rozdziale książki opowiadającej o przygodach Gangu Słodziaków oraz uczniowie klasy IIB, którzy doskonale zdają sobie sprawę z kluczowej roli drzew dla klimatu.
Korzystając z pięknej jesiennej pogody, uczniowie klasy IIb udali się na szkolne podwórko aby posadzić drzewa.
Kosińska Magdalena, Marszałek Renata
Kliknij tu i zobacz

Nowi przyjaciele z Leśnej Polany zawitali do szkolnej biblioteki

Nasza szkoła otrzymała zaproszenie do udziału w II edycji konkursu edukacyjnego „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków” oraz do akcji promującej codzienne czytanie wśród uczniów klas I-III. Warto przypominać, że czytanie pełni niezwykle ważną rolę w rozwoju dziecka – pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy pamięć i koncentrację.
Wraz z bohaterami książki „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany”, zachęcamy do codziennego czytania.
Kosińska Magdalena
Kliknij tu i zobacz

UWAGA! Nowe wydanie gazetki "Szkolne wieści"

Już jest!
Zobacz pierwsze, w roku szkolnym 2019/20 wydanie gazetki szkolnej SZKOLNE WIEŚCI - wrzesień 2019


Światowy Dzień Uśmiechu

Uśmiech jest lekarstwem na wszystko! W poniedziałek (7.10.19) w naszej szkole odbyły się obchody „Dnia uśmiechu”, dlatego też dzień ten upłynął nam pod znakiem dowcipów, podejmowania wyzwań (przez uczniów i nauczycieli) i „chodzonego dyktanda”, w którym nawet gżegżółka nie była taka straszna. Dziękujemy wszystkim za udział w licznych akcjach i tak wiele pozytywnej energii. Z uśmiechem nam do twarzy – nawet w asyście cytrynki. Mamy nadzieję, że hasła ukryte w OR kodach skłonią do przemyśleń na temat istoty radości. Niech uśmiech będzie z Wami!
Samorząd Uczniowski z opiekunami
Kliknij tu i zobacz

Debata kandydatów na przewodniczącego SU

Kandydaci na przewodniczącego SU nie próżnują! Emocje, przemyślane pytania i przygotowana autoprezentacja – to hasła, pod którymi upłynął nam miniony piątek, ponieważ właśnie wtedy odbyła się debata, w której wzięli udział kandydaci oraz uczniowie z klas IV-VIII. Wydarzenie zostało poprzedzone tygodniową kampanią, która pokazała, że dla każdego rywalizującego udział w niej jest kwestią priorytetową! Kolorowe balony, plakaty wyborcze i personalizowane gadżety – to tylko niektóre z atrakcji, które poprzedziły piątkową prezentację. Każdy z kandydatów przedstawił swój program wyborczy i odpowiadał nie tylko na pytania przeciwników, ale i publiczności, która miała swój czynny udział w wydarzeniu. Emocji nie brakowało! A kto był najlepszy? Jak zagłosują wyborcy? Tego dowiemy się już w najbliższy poniedziałek.
Justyna Bielec
Kliknij tu i zobacz

Wygenerowano w sekund: 0.05
682,960 Unikalnych wizyt