Szanowni Państwo
Zgodnie z informacją Komitetu Strajkowego nauczyciele naszej szkoły zawieszają akcję strajkową od 27.04.2019 r.
W związku z tym w dniu 26.04.2019r. (piątek) szkoła organizuje tylko zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla uczniów klas I-III w godzinach 8.00-17.00.
Zajęcia dydaktyczne w naszej szkole zostają wznowione od 6.05.2019r. zgodnie zobowiązującym planem lekcji.
Zgodnie z ustalonym Kalendarzem Roku Szkolnego 2018-2019 dni: 29.04, 30.04, 2.05 tj. poniedziałek, wtorek i czwartek są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (na podstawie rozporządzenia MEN w sprawie organizacji roku szkolnego). W tych dniach szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Zgłoszenia uczniów należy dokonać osobiście, telefonicznie, e-mailowo do dnia 26.04.2019 r. (piątek) do godz.12.00

Szanowni Państwo
1. Zgodnie z informacją Komitetu Strajkowego nauczyciele naszej szkoły kontynuują akcję strajkową.
W związku z tym w dniu 25.04.2019r. (czwartek) szkoła organizuje tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III w godzinach 8.00-17.00
2. Zgodnie z ustalonym Kalendarzem Roku Szkolnego 2018-2019 dni: 29.04, 30.04, 2.05 tj. poniedziałek, wtorek i czwartek są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (na podstawie rozporządzenia MEN w sprawie organizacji roku szkolnego).
W tych dniach szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.
Zgłoszenia uczniów należy dokonać: osobiście, telefonicznie, e-mailowo do dnia 26.04.2019 r. (piątek) do godz.12.00

Szanowni Państwo
Zgodnie z informacją KomitetuStrajkowego nauczyciele naszej szkoły kontynuują akcję protestacyjną.
W związku z tym w dniu 24.04.2019r. (środa) szkoła organizuje tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III w godzinach 8.00 - 17.00.
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców przyszłych klas zerowych i pierwszych

Szanowni Państwo
Informuję, że listy dzieci przyjętych do klas zerowych i pierwszych na rok szkolny 2019/20 są wywieszone na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły.

Drodzy Rodzice
Zdaję sobie sprawę z utrudnień jakie wynikają z przystąpienia nauczycieli naszej szkoły do akcji protestacyjnej, która jest w dalszym ciągu kontynuowana.
Jutro 17 kwietnia trzeci dzień egzaminów, w tym dniu nie jestem w stanie zapewnić opieki w szkole dla zadeklarowanych uczniów z klas I – III, gdyż nauczyciele nie biorący udziału w strajku pracują w komisjach nadzorujących przebieg egzaminów.
W kolejnych dniach tj.18, 19.04.2019 dyrektor i vice-dyrektor nie biorący udziału w akcji protestacyjnej mogą prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z grupą do 25 uczniów z klas I – III.
Jeżeli Rodzice (w sytuacji trudnej) chcą w tych dniach skorzystać z opieki nad dziećmi prosimy o kontakt ze szkołą do środy 17.04 włącznie w godzinach od 8.00 – 16.00 nr tel. 122816005 lub 601597108.

Drodzy Rodzice,
w dniu jutrzejszym tj. 16.04.2019 r. w związku z możliwością zapewnienia opieki dla grupy do 25 uczniów, będzie można pozostawić dzieci klas 1-3 zgodnie ze złożoną deklaracją na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w godz. 8.00-17.00.

Informacja dla Rodziców i Uczniów klasy 8

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klasy 8,
W dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku zostanie przeprowadzony Egzaminu po klasie 8, który każdego dnia rozpocznie się o godz. 9.00, jednak ze względów organizacyjnych proszę, by uczniowie przybyli do szkoły na godz. 8.30.
Przebieg egzaminu:
pierwszy dzień tj. 15.04 (poniedziałek) – egzamin z języka polskiego - 120 minut,
drugi dzień tj. 16.04 (wtorek) – egzamin z matematyki - 100 minut,
trzeci dzień tj. 17.04 (środa) – egzamin z języka angielskiego - 90 minut.
Czas egzaminu dla uczniów z dostosowaniem form i warunków jest wydłużony o 50%.
Jestem przekonana, że przez te 8 lat zostaliście dobrze przygotowani do tego egzaminu, który podsumuje Wasze wiadomości i umiejętności po szkole podstawowej.
Trzymam za Was kciuki i życzę spokoju i wiary w siebie oraz we własne możliwości. POWODZENIA!!!.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie CKE w zakładce "Egzaminy ósmoklasisty"

Szanowni Państwo
W związku z pozyskaną informacją od nauczycieli o kontynuacji strajku w dniu jutrzejszym tj. 12 kwietnia 2019 r. informuję, że w szkole w dalszym ciągu nie będą prowadzone zajęcia.

Drodzy Rodzice,
w związku z licznymi pytaniami informuję, że zgodnie z Ustawą o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, dyrektor na podstawie deklaracji udziału nauczycieli w strajku, bądź braku tego udziału, w każdym dniu w okresie jego trwania dopiero po wpisaniu się nauczycieli na listę strajkujących podejmuje decyzję o zawieszeniu zajęć lekcyjnych. Nauczyciele przychodzą do pracy zgodnie ze swoim grafikiem jeżeli w danym dniu część nauczycieli odstąpi od strajku to dopiero wtedy dyrektor układa plan zajęć na następny dzień. Na dzień dzisiejszy ze względu na 100% przystąpienie nauczycieli do strajku jestem zmuszona zawiesić jutrzejsze zajęcia tj. w dniu 11.04.2019r. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie dot. terminu zakończenia strajku ponieważ strajk jest bezterminowy, a taką decyzję o zakończeniu strajku podejmuje Zarząd ZNP na podstawie porozumienia ze stroną rządową.

Drodzy Rodzice
Mając na uwadze brak porozumienia między stroną rządową a związkami zawodowymi informuję, że jestem zmuszona zawiesić jutrzejsze zajęcia lekcyjne tj. 10.04.19 r. (do strajku w dniu jutrzejszym przystępuje 100% nauczycieli).
Proszę o wyrozumiałość i zaopiekowanie dzieci z klas IV -VIII w domach, dla zdeklarowanych dzieci z klas I-III, organizowane są przez Organ Prowadzący zajęcia w Domu Kultury.
Anna Gąsłowska

Świąteczne wydania gazetki szkolnej "Szkolne Wieści"

Już jest!
Zobacz świąteczne wydanie gazetki szkolnej SZKOLNE WIEŚCI - kwiecień 2019