Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 39
Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News

Informacja dla Rodziców uczniów klas zerowych w roku szkolnym 2022/23

Szanowni Państwo,
09.06.2022 r. tj. w czwartek o godz. 18.00 na sali gimnastycznej, w budynku szkoły macierzystej (nr 597) odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów przyjętych do oddziałów zerowych w roku szkolnym 2022/23
Z poważaniem  Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

MAMO TATO - narysujmy razem wielkie serce!

Zapraszamy do obejrzenia muzycznej niespodzianki przygotowanej przez dzieci ze świetlicy szkolnej dla naszych rodziców.
Kochamy Was

Zapraszamy na muzyczną niespodziankę

Ważna informacja dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych przyjętych do szkoły na rok szkolny 2022/23

Szanowni Państwo!

Uprzejmie prosimy Rodziców dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2022/23 o pobranie dokumentów ze strony internetowej szkoły z zakładki Zapisy dziecka do szkoły i dostarczenie ich do sekretariatu w budynku klas 0-3 w dniach od 16 do 20 maja 2022r. w godzinach od 8:00 do 15:00.

Prosimy o drukowanie dokumentów dwustronnie w jednym kierunku!
Dokumenty wydrukowane w innej formie nie będą przyjmowane!
Rodzice zainteresowani wydrukowaniem dokumentów w szkole proszeni są o podejście do sekretariatu.


Światowy Dzień Wody

Pod patronatem Polskiej Akcji Humanitarnej uczniowie klas siódmych celebrowali Światowy Dzień Wody. Młodzież bardzo zaangażowała się poprzez stworzenie plakatów oraz lapbooków przedstawiających rolę i sposoby ochrony wód. Przedstawione zostały stworzone przez uczniów prezentacje multimedialne uświadamiające kluczowe znaczenie ochrony akwenów wodnych. Obchody zakończono przeprowadzeniem przez uczniów quizu wiedzy o wodzie.

Kliknij tu i zobacz

Posprzątajmy Małopolskę na wiosnę! 2022

Uczniowie naszej szkoły w dniach od 21 i 22 kwietnia 2022r. zaangażowali się w działania proekologiczne w ramach akcji – Posprzątajmy Małopolskę na wiosnę! 2022. Przedsięwzięcie zostało przeprowadzone podczas obchodów Dnia Ziemi. Poszczególne zespoły klasowe porządkowały drogi prowadzące do Puszczy Niepołomickiej oraz tereny zielone wokół szkoły wraz z parkingiem Park and Ride w Woli Batorskiej. Zebraliśmy łącznie 56 worków z różnorodnymi odpadami stałymi. Sprzątanie stało się wspólną lekcją poszanowania środowiska, jak również promowaniem ograniczenia wytwarzanych odpadów. Zmiany zaczynają się od małych rzeczy, które wielokrotnie powtarzane stają się wielkie.
Społeczność Szkolna wraz z Opiekunami
Kliknij tu i zobacz

Biblioteczne obchody Dnia Książki!

23 kwietnia - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Święto wszystkich czytelników, bibliofilów, miłośników książek. Z tej okazji w bibliotece szkolnej przygotowaliśmy wiele czytelniczych wyzwań dla uczniów. Zagadki, rebusy, krzyżówki, książkowe wyzwania – dla naszych Uczniów to gratka do wykonania.
Magdalena Kosińska
Kliknij tu i zobacz

Wyniki Konkursu na ekologiczny strój

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje przedstawicielom i klasom, które zgłosiły się i przygotowały ekologiczny strój, który został został zaprezentowany w czasie wczorajszych zdjęć do naszego multimedialnego katalogu mody:
  • I miejsce - Marlena Żuchowska 7b
  • II miejsce - Tomasz Różyński
  • III miejsce - Piotr Strzelecki 4a
Zwycięskie klasy:
  • I miejsce - 7b
  • II miejsce - 4a
Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody, a Ich klasy słodkości!
Bielec Justyna

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę aby nadchodzące Święta Wielkiej Nocy upłynęły w zdrowiu, spokoju i radości, a w Państwa domach nie zabrakło miłości i wzajemnego zrozumienia.
Życzę również wspaniałych duchowych przeżyć w gronie rodziny, radości w sercach, sił w pokonywaniu codziennych trudności, wytrwałości i nadziei na lepsze jutro.
Anna Gąsłowska
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa
w Woli Batorskiej wraz z całą Społecznością szkolną


Wizyta w Parku Trampolin Gojump w Krakowie

21 marca, z okazji pierwszego dnia wiosny, uczniowie klas czwartych, wybrali się do Parku Trampolin Gojump w Krakowie. Długo wyczekiwana wycieczka przyniosła moc spodziewanych atrakcji i emocji. Uczniowie, pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, korzystali z wszystkich oferowanych przez to wyjątkowe miejsce atrakcji – trampolin, siatek do wspinaczki, mat do skakania i basenów pełnych gąbek. Ten wyjazd z pewnością dostarczył wszystkim dzieciom wiele radości i entuzjazmu i wspominany będzie jeszcze przez długi czas. Wycieczka zorganizowana została przez wychowawców klas czwartych – panią Katarzynę Malarę i pana Michała Golonkę.

Ogólnopolski Projekt "Emotkowe Pożeracze Smutków"

Tak rodzi się dobro!
Działamy dalej i wspieramy na różne sposoby!
Uczestniczymy w Ogólnopolskim Projekcie "Emotkowe Pożeracze Smutków", czyli szyjemy poduszki dla dzieci z Ukrainy!
Czy można uszyć dobro? Oczywiście, że tak! Od piątku (11 marca) ruszyły zajęcia z szycia, na których będziemy szyli poduchy w kształcie emotek dla dzieci przyjeżdżających z Ukrainy. Projekt ma być także okazją do wspólnych spotkań i rozmów po lekcjach, których tak bardzo nam potrzeba! Projekt koordynuje klasa 7b, która będzie szyła także na wybranych lekcjach wychowawczych. Działania wspiera biblioteka szkolna. Dziękujemy ks. Piotrowi, że także szyje z nami dobro!
Justyna Bielec

Pomagamy Ukrainie!

Tak rodzi się dobro!
Działamy dalej i wspieramy na różne sposoby!
Dziękujemy za wspaniałą inicjatywę dla dzieci przybywających z Ukrainy, którą zapoczątkowali rodzice naszych uczniów. Wczoraj został rozdane dary z akcji "PLECACZEK", która miała miejsce w klasach 0-8! Dziękujemy Pani Magdalenie Grzegorzek i Pani Justynie Migas, które udały się do Krakowa i osobiście wręczyły plecaczki pełne dobra dla przybywających maluchów. Podziękowania dla Pani Justyny Szymańskiej, która koordynowała przebieg akcji w kl. 0-8!
Nasi uczniowie spisali się na medal! Zebrali i skompletowali 68 plecaków! Niektórzy robili to indywidualnie, a inni wspólnie z klasami! Dziękujemy za okazane dobro. Akcja trwa nadal! Zbieramy plecaki dla dzieci z Ukrainy.
Justyna Bielec
Kliknij tu i zobacz

Wygenerowano w sekund: 0.01
952,812 Unikalnych wizyt