Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News: Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Samorządy Uczniowskie mają głos!
  • #samorzadyucznowskiemajaglos
  • #centrumedukacjiobywatelskiej
  • #laboratoriaprzyszłości
W ostatni piątek odbyły się wybory nowego Samorządu uczniowskiego w klasach 4-8. Nowy przewodniczący wybierze swój zespół i nowych nauczycieli (opiekunów SU).
Serdeczne podziękowania dla kandydatów, którzy wzięli udział w debacie i prezentacji. Wszyscy spisali się na medal!
Dziękujemy także ks. Piotrowi za wspaniały montaż naszego spotkania. Zapraszamy do obejrzenia kandydatów i wspomnienia z debaty uczniowskiej, w czasie której kandydaci mogli odpowiedzieć na pytania przygotowane przez chętne klasy oraz przedstawić swoje zamierzenia. Każdy z uczestników został nagrodzony pochwałą. Przypominamy, że otrzymacie także dyplomy od Centrum Edukacji Obywatelskiej. Finał akcji już w piątek, a podsumowanie w pierwszym tygodniu października.