Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News: Informacja dla Rodziców

Od 7 czerwca możliwe będzie zapisanie dzieci w wieku 12-15 lat na szczepienia przeciw COVID-19.
W czerwcu oraz w trakcie wakacji rodzice i opiekunowie będą mogli zapisać dziecko w wieku 12-15 lat na szczepienie w punktach szczepień w ramach narodowego programu szczepień. Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II zwrócił się z prośbą do Małopolskiego Kuratora Oświaty o rozpowszechnienie informacji o możliwości zaszczepienia dzieci oraz o dostępności wolnych terminów wykonania szczepienia przeciwkoCOVID-19. Populacyjny punkt szczepień Szpitala dysponuje wolnymi terminami na I dawkę szczepienia przeciwko COVID-19. Dostępna jest szczepionka mRNA Pfizer-BioNTech. Data przyjęcia II dawki jest wskazywana bezpośrednio podczas przyjęcia I dawki, jednak ze względu na rozpoczynający się okres wakacyjny Szpital oferuje elastyczny dobór daty II dawki szczepienia. Rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19 w Szpitalu można dokonać pod numerami telefonu: 12 614-25-39,505 060359 (w godzinach 8:00-14:30) w dni robocze lub poprzez całodobową i bezpłatną infolinię pod telefonu -989 lub rejestrację elektroniczną poprzez e-Rejestrację dostępną na stronie https://pacjent.gov.pl/.
Podczas rejestracji można wybrać dokładny termin oraz miejsce szczepienia, a następnie otrzymuje się SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. Do rejestracji nie są wymagane żadne dodatkowe dane oraz dokumenty, wystarczy, że podany zostanie numer PESEL.