Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 39
Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News: Fundusz Stypendialny IKEA FAMILY

Fundusz Stypendialny IKEA FAMILY

Miło nam poinformować, że nasza szkoła korzysta z Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY. Fundusz powstał przy współpracy firmy IKEA Retail i Fundacji Świętego Mikołaja podczas akcji "Na rodzinę można liczyć", prowadzonej we wszystkich sklepach IKEA na terenie Polski w dniach 9.07. – 19.08.2012. IKEA zachęcała swoich klientów do okazywania podczas dowolnych zakupów karty programu IKEA FAMILY, w zamian przekazując po 50 groszy od każdej transakcji na rzecz stypendiów dla uczniów w Polsce.
Nasza szkoła otrzymała 3.000. zł do dyspozycji na stypendia dla zdolnych i jednocześnie zaangażowanych społecznie uczniów. Uczniowie mogli składać wnioski do 26 września 2012 r. Wśród kandydatów komisja wyłoniła ……3……stypendystów. Są to:
  • Manuela Łach
  • Aleksandra Pilch
  • Michał Rojek
Gratulujemy serdecznie naszym utalentowanym uczniom!! Szczegóły dotyczące programu można znaleźć na stronie www.narodzinemoznaliczyc.pl.