Świetlica szkolna uświetniła obchody Święta Niepodległości. Już w pierwszym tygodniu listopada na świetlicy panował patriotyczny nastrój. Zorganizowano cykl zajęć pod hasłem: Polska nasza Ojczyzna z wykorzystaniem zbiorów biblioteki szkolnej. Zorganizowano I Świetlicowy Konkurs Pieśni Patriotycznych, którego głównym celem było kształtowanie właściwych postaw obywatelskich, upamiętnienie pięknych pieśni oraz rozwijanie talentów muzycznych wśród uczniów. Dzieci przygotowały utwory z repertuaru pieśni patriotycznych i żołnierskich. Jury oceniło poprawność intonacyjną, dykcję oraz ogólne wrażenie artystyczne. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez świetlicę szkolną.

Gratulujemy muzycznych osiągnięć wszystkim uczestnikom.

sn21_small.jpg sn22_small.jpg sn23_small.jpg sn24_small.jpg
Page: [1][2]