16 kwietnia 2013 roku w naszej szkole odbył się VI Gminny Konkurs „Savoir – vivre?- Znam, stosuję! Konkurs organizowany jest wspólnie z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta i Gminy Niepołomice. Honorowy patronat nad konkursem objął Pan Roman Ptak Burmistrz MiG Niepołomice. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 8 szkół podstawowych z terenu Gminy Niepołomice. Puchar przechodni powędrował do Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski w Podłężu, która zajęła I miejsce. II miejsce w konkursie wywalczyła Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zabierzowie Bocheńskim, natomiast III miejsce otrzymała Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim za udział.

sv21_small.jpg sv22_small.jpg sv23_small.jpg sv24_small.jpg
sv25_small.jpg sv26_small.jpg sv27_small.jpg sv28_small.jpg