Jesienna pogoda zainspirowała nas kolejny raz do zorganizowania w dniu

11 października Świetlicowego Dnia Latawca 2012. Zabawy z latawcami to ciekawa forma zajęć na świeżym powietrzu. Latawiec to najstarszy znany latający przedmiot cięższy od powietrza. Dzieci kochają obserwować latawce, ich lot jest absolutnie fascynujący. Przygotowanie latawców rozwija twórczą postawę dzieci, uczy współpracy i daje wiele satysfakcji. Konkurs rozstrzygnięto w następujących kategoriach: najwyżej latający,najładniej ozdobiony, najbardziej oryginalny, latawiec z najdłuższym ogonem, największy latający latawiec, najszybszy latawiec.

Jury w składzie: Magdalena Kosińska, Anna Gąsłowska i Maria Macieja przydzieliło nagrody i dyplomy. Uroczystego wręczenia nagród laureatom konkursu dokonała pani dyrektor A. Gąsłowska. A oto wyniki konkursu „Latawiec 2012”.

W kategorii „najwyżej latający”: I miejsce - Michał Orzechowski kl. II, II miejsce - Mateusz Kosiński kl.I, III miejsce - Jakub Świętoniowski kl.I

W kategorii „latawiec z najdłuższym ogonem”: I miejsce Maciek Orzechowski kl.II.

W kategorii „najładniej ozdobiony”: I miejsce ¬ Natalia Armada kl.I, II miejsce – Kacper Sekunda kl.I.

W kategorii „najbardziej oryginalny”: I miejsce ¬ Maciej Oszajec kl.III, II miejsce – Karolina Wróblewska kl.I.

W kategorii największy latający latawiec: I miejsce - Magdalena Macieja kl.II.

W kategorii najszybszy latawiec: I miejsce – Nikola Batko kl.I.

l21_small.jpg l22_small.jpg l23_small.jpg l24_small.jpg
l25_small.jpg l26_small.jpg l27_small.jpg