Rada Pedagogiczna

Imię i nazwisko nauczyciela wykształcenie podstawowe
dodatkowe kwalifikacje
 przedmiot nauczany     dodatkowa działalność

Dyrektor Szkoły
mgr Anna Gąsłowska
mgr inż. ogrodnictwa, studia podyplomowe matematyka z informatyką, kurs kwalifikacyjny organizacja i zarządzanie oświatą matematyka
 
opiekun koła matematycznego

V-ce Dyrektor Szkoły
mgr Hanna Surdy
mgr pedagogiki edukacja wczesnoszkolna, studia podyplomowe zarządzanie oświatą - menager i lider oświaty, edukacja muzyczna i plastyczna, kurs kwalifikacyjny organizacja i zarządzanie oświatą plastyka, informatyka, muzyka - edukacja wczesnoszkolna, etyka
 

mgr Renata Marszałek mgr nauczania początkowego, nauczanie integracyjne, wychowanie prorodzinne edukacja wczesnoszkolna opiekun koła freinetowskigo opiekun koła ortograficznego

mgr Maria Grabowska mgr nauczania początkowego, terapia psychoedukacyjna edukacja wczesnoszkolna koła freinetowskigo , koła ortograficznego

mgr Monika Piechnik mgr edukacji wczesnoszkolnej, logopedia szkolna edukacja wczesnoszkolna społeczny inspektor BHP, opiekun koła matematycznego

mgr Dorota Tomala mgr pedagogiki specjalnej, edukacja wczesnoszkolna z logopedią edukacja wczesnoszkolna opiekun koła recytatorskiego

mgr Marzena Krzysztofek  mgr matematyki z elementami informatyki   matematyka    opiekun pocztu sztandarowego szkoły

mgr inż. Andrzej Gąsłowski mgr inż. mechanik, studia podyplomowe z informatyki, studia podyplomowe technika z informatyką, studia podyplomowe fizyka z informatyką, kurs kwalifikacyjny z bibliotekoznawstwa fizyka,
technika,
nauczyciel bibliotekarz
webmaster
administrator Multimedialnego Centrum Informacyjnego

mgr Grażyna Rosiak mgr geografii, studia podyplomowe z przyrody przyroda opiekun koła młdych ekologów

mgr Marzena Solarz mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, studia podyplomowe - język polski   język polski opiekun koła polonistycznego

Lider WDN


mgr Agata Zawadzka mgr wychowania fizycznego, gimnastyka korekcyjna wychowanie fizyczne opiekun SKS

mgr Maria Macieja mgr pedagogiki resocjalizacyjnej
pedagogika specjalna, nauczanie integracyjne
edukacja wczesnoszkolna koło szachowe

mgr Małgorzata Bednarczyk mgr pedagogiki specjalnej,
s n - nauczanie początkowe, kurs kwalifikacyjny organizacja i zarządzanie oświatą, studia podyplomowe surdopedagogika
oligofrenopedagog


mgr Mariola Grochot mgr pedagogiki, studia podyplomowe - sztuka plastyka, muzyka, religia opiekun koła artystycznego

mgr Michał Golonka mgr języka polskiego, studia podyplomowe z zakresu historii i społeczeństwa, studium dziennikarskie Uniwersytetu Pedagogicznego język polski, historia, wos
opiekun świetlicy szkolnej
opiekun: koła dziennikarskiego, zespołu redakcyjnego gazetki szkolnej, Pocztu Sztandarowego, współopiekun Samorządu Uczniowskiego, Przewodniczący Zespołu Samokształceniowego Nauczycieli Przedmiotów Humanistycznych

mgr Beata Walczyk mgr pedagogiki specjalnej, s n - wychowanie przedszkolne, studia podyplomowe: surdopedagogika, ICT, język angielski, informatyka informatyka, oligofrenopedagog

mgr Beata Stolarczuk mgr filologii angielskiej język angielski

mgr Magdalena Kosińska mgr bibliotekoznawstwa nauczyciel bibliotekarz,
świetlica szkolna
opiekun biblioteki szkolnej

ks. mgr Seweryn Puchała                 mgr teologii                               religia  

mgr Bożena Tomaszek      mgr pedagogiki, psychologia               pedagog szkolny         koordynator ds. profilaktyki
Wygenerowano w sekund: 0.00
548,170 Unikalnych wizyt