ZDALNE NAUCZANIE
Informacje o szkole
Uczniowie i klasy
Zajęcia pozalekcyjne
Logowanie
Dostępność
Ochrona Danych Osobowych
Dla Nauczycieli
Dla Rodziców
Kuźnia literatury
ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ
Odblaskowa Szkoła
Kompleks sportowy „ORLIK 2012”
Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską
Imprezy szkolne i akcje
Konkursy organizowane przez szkołę
WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ
Nawigacja
Brak linków
Rada Pedagogiczna
Imię i nazwisko nauczyciela | wykształcenie podstawowe dodatkowe kwalifikacje |
przedmiot nauczany | dodatkowa działalność |
Dyrektor Szkoły mgr Anna Gąsłowska |
mgr inż. ogrodnictwa, studia podyplomowe matematyka z informatyką, kurs kwalifikacyjny organizacja i zarządzanie oświatą |
matematyka |
opiekun koła matematycznego |
V-ce Dyrektor Szkoły mgr Hanna Surdy |
mgr pedagogiki edukacja wczesnoszkolna, studia podyplomowe zarządzanie oświatą - menager i lider oświaty, edukacja muzyczna i plastyczna, kurs kwalifikacyjny organizacja i zarządzanie oświatą |
plastyka, informatyka, muzyka - edukacja wczesnoszkolna, etyka |
mgr Renata Marszałek | mgr nauczania początkowego, nauczanie integracyjne, wychowanie prorodzinne | edukacja wczesnoszkolna | opiekun koła freinetowskigo opiekun koła ortograficznego |
mgr Maria Grabowska | mgr nauczania początkowego, terapia psychoedukacyjna | edukacja wczesnoszkolna | koła freinetowskigo , koła ortograficznego |
mgr Monika Piechnik | mgr edukacji wczesnoszkolnej, logopedia szkolna | edukacja wczesnoszkolna | społeczny inspektor BHP, opiekun koła matematycznego |
mgr Dorota Tomala | mgr pedagogiki specjalnej, edukacja wczesnoszkolna z logopedią | edukacja wczesnoszkolna | opiekun koła recytatorskiego |
mgr Marzena Krzysztofek | mgr matematyki z elementami informatyki | matematyka | opiekun pocztu sztandarowego szkoły |
mgr inż. Andrzej Gąsłowski | mgr inż. mechanik, studia podyplomowe z informatyki, studia podyplomowe technika z informatyką, studia podyplomowe fizyka z informatyką, kurs kwalifikacyjny z bibliotekoznawstwa | fizyka, technika, nauczyciel bibliotekarz |
webmaster administrator Multimedialnego Centrum Informacyjnego |
mgr Grażyna Rosiak | mgr geografii, studia podyplomowe z przyrody | przyroda | opiekun koła młdych ekologów |
mgr Marzena Solarz | mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, studia podyplomowe - język polski | język polski | opiekun koła polonistycznego Lider WDN |
mgr Agata Zawadzka | mgr wychowania fizycznego, gimnastyka korekcyjna | wychowanie fizyczne | opiekun SKS |
mgr Maria Macieja | mgr pedagogiki resocjalizacyjnej pedagogika specjalna, nauczanie integracyjne |
edukacja wczesnoszkolna | koło szachowe |
mgr Małgorzata Bednarczyk | mgr pedagogiki specjalnej, s n - nauczanie początkowe, kurs kwalifikacyjny organizacja i zarządzanie oświatą, studia podyplomowe surdopedagogika |
oligofrenopedagog
|
mgr Mariola Grochot | mgr pedagogiki, studia podyplomowe - sztuka | plastyka, muzyka, religia | opiekun koła artystycznego |
mgr Michał Golonka | mgr języka polskiego, studia podyplomowe z zakresu historii i społeczeństwa, studium dziennikarskie Uniwersytetu Pedagogicznego | język polski, historia, wos opiekun świetlicy szkolnej |
opiekun: koła dziennikarskiego, zespołu redakcyjnego gazetki szkolnej, Pocztu Sztandarowego, współopiekun Samorządu Uczniowskiego, Przewodniczący Zespołu Samokształceniowego Nauczycieli Przedmiotów Humanistycznych |
mgr Beata Walczyk | mgr pedagogiki specjalnej, s n - wychowanie przedszkolne, studia podyplomowe: surdopedagogika, ICT, język angielski, informatyka | informatyka, oligofrenopedagog |
mgr Beata Stolarczuk | mgr filologii angielskiej | język angielski |
mgr Magdalena Kosińska | mgr bibliotekoznawstwa | nauczyciel bibliotekarz, świetlica szkolna |
opiekun biblioteki szkolnej |
ks. mgr Seweryn Puchała | mgr teologii | religia |
mgr Bożena Tomaszek | mgr pedagogiki, psychologia | pedagog szkolny | koordynator ds. profilaktyki |