Bezpieczeństwo i niespodzianki ...
Dodane przez admin dnia Październik 08 2017 01:25:35
29 września uczniowie klas IIIA i IIIB wybrali się na odblaskowy spacer do lasu. Wychodząc na wycieczkę wszyscy uczestnicy byli wzorowo przygotowani, każdy z nich ubrany był w kamizelkę odblaskową. Wycieczka stała się dobrą okazją do sprawdzenia swej wiedzy w praktyce na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczestnicy odblaskowej wycieczki mieli możliwość wykazać się również znajomością przepisów dotyczących pieszych i rowerzystów. W czasie spaceru na uczniów czekały miłe niespodzianki……
  • Każdy uczeń mógł wziąć udział w pokazowych zajęciach dotyczących bezpieczeństwa i sprawdzić swoją wiedzę z tego zakresu.
  • Nad bezpieczeństwem grupy czuwała pani policjant, która na bieżąco oceniała praktyczną wiedzę uczniów.
  • I co najważniejsze uczniowie wycieczki za stosowanie się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa otrzymywali……. mandaty !!!!
Piątkowe lekcje w terenie z tak dużą ilości atrakcji i dobrej zabawy z pewnością na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników. Dzięki temu połączyliśmy przyjemne z pożytecznym i na każdym kroku pamiętaliśmy o zasadach bezpieczeństwa. Było wesoło , ale i co najważniejsze bezpiecznie.
Wychowawcy Katarzyna Kaźmierczak, Renata Marszałek

Kliknij tu i zobacz: