Szkolny MAM TALENT
Dodane przez admin dnia Czerwiec 30 2017 15:52:42
W dniach od 22-24.05.2017r. odbyły się w naszej szkole eliminacje konkursu "Mam Talent". Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, promowanie ciekawych osobowości, motywowanie i budzenie wiary w swoje możliwości, a także podniesienie wśród uczniów poczucia własnej wartości. Do udziału zgłosiło się wielu uczestników, którzy chcieli zaprezentować swój talent. Wśród występujących uczniów z klas I-VI, najchętniej prezentowane były popisy taneczne. Niektórzy uczniowie przygotowywali występy indywidualne lub zespołowe, popisując się nie tylko zwinnością i gibkością swojego ciała, ale także wymyśloną przez siebie choreografią.
Wielu było miłośników muzyki. Mogliśmy usłyszeć wykonania znanych piosenek, w których artyści wspaniale naśladowali polskie i zagraniczne gwiazdy. Wśród występujących byli również tacy, którzy zagrali wybrane utwory na organach lub gitarze.
Dwóch uczniów zaprezentowało w szkolnym show nietypowy talent. Jeden z nich potrafił w mgnieniu oka nazwać wszystkie flagi świata, a drugi mnożyć liczby w zakresie do 1000. Występom bacznie przyglądała się komisja, która obiektywnym okiem spoglądała na każdy występ, a po zakończonym przeglądzie dokonała sprawiedliwego wyboru. Zwycięzcy konkursu mieli możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności podczas pikniku rodzinnego, na którym zgromadziła się lokalna społeczność. W czasie rodzinnej uroczystości zostały wręczone dyplomy i nagrody.

Kliknij tu i zobacz: