Ach! Co to był za Bal

Tradycją naszej szkoły są coroczne Bale Karnawałowe organizowane dla uczniów naszej szkoły przez Radę Rodziców. 6 lutego 2012 r. odbył się kolejny wspaniały bal. Zabawa była wyśmienita przy profesjonalnej dyskotece z dymami i laserami.
Kliknij tu i zobacz fotki z balu klas I-III a tu fotki z balu klas IV-VI

Uroczysty apel z okazji Święta Patrona Szkoły

Tradycją naszej szkoły jest coroczne świętowanie Dnia Partona Szkoły. W tym roku szkolnym uczniowie kl. Vb oraz Chór szkolny pod kierownictwem p. p. Małgorzaty Bednarczyk i Michała Golonki przygotowali okolicznościowy apel połączony z prezentacją multimedialną na temat Patrona Szkoły Wincentego Witosa.
Kliknij tu i zobacz fotki z apelu

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ALFIK HUMANISTYCZNY"

Kolejny raz nauczyciele języka polskiego oraz wychowawcy klas III zorganizowali szkolną edycje Konkursu „Alfik Humanistyczny”. W rywalizacji wzięło udział 32 uczniów klas III - VI.
Uczestnicy wykonywali zadania o różnym stopniu trudności. W sumie można było zdobyć 150 punktów. Wyniki uczniów naszej szkoły okazały się bardzo wysokie, aż 21 osób zdobyło ponad 100 punktów. Wszystkim GRATULUJEMY!
Kliknij "Czytaj więcej" aby zobaczyć wyniki najlepszych!

SPOTKANIE Z RODZICAMI

Szanowni Państwo!

Dn. 10.02.2012r. (piątek) odbędzie się Spotkanie z rodzicami:
godz. 16.30 - 17.00 - spotkanie z Dyrektorem Szkoły (na sali gimnastycznej)
  • informacje o bieżącej działalności szkoły;
  • sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego.
godz. 17.00 - spotkania z wychowawcami klas:
  • przekazanie informacji dotyczącej wyników nauczania i zachowania;
  • sprawy bieżące;
  • w klasach VI zapoznanie z procedurami sprawdzianu klas VI.
Serdecznie zapraszam!

Kolejne sukcesy uczniów naszej szkoły

Uczennice klasy VIa Magdalena Rojek i Aleksandra Wilkosz będą reprezentowały naszą szkołę w finałach małopolskich konkursów przedmiotowych.
Magdalena Rojek zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego, a Aleksandra Wilkosz do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego. Obydwie uczennice osiągnęły bardzo wysokie wyniki w szkolnych i rejonowych etapach konkursów.
Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia w finale!

Akcja PCK "I Ty możesz zostać Św. Mikołajem"

Jak co roku organizowana w grudniu przez Szkolne Koło PCK akcja „ I Ty zostań św. Mikołajem” cieszyła się wyjątkowo dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, rodziców i nauczycieli. Zebraliśmy dużo słodyczy z przeznaczeniem na paczki świąteczne dla dzieci i rodzin potrzebujących pomocy. Zgromadzone słodycze przekazaliśmy do Oddziału PCK w Wieliczce oraz do Zespołu Charytatywnego działającego przy naszym Kościele. Dziękujemy wszystkim za okazane serce!

Życzenia

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i samych szczęśliwych dni w Nowym 2012 Roku dla Dyrekcji szkoły, Koleżanek i Kolegów nauczycieli, Pań i Pana z administracji oraz wszystkich Uczniów i Sympatyków naszej szkoły

życzy administrator strony Andrzej Gąsłowski.

Bożonarodzeniowe jasełka

Tradycją naszej szkoły są corocznie wystawiane bożonarodzeniowe jasełka. W tym roku szkolnym grupa teatralna pod kierownictwem p. p. Doroty Tomali i Marioli Grochot przygotowała przedstawienie pod tytułem "Super klasa", na które przybyli zaproszeni goście: p. Roman Ptak Burmistrz MiG Niepołomice, p. Marek Ciastoń Przewodniczący Rady Miejskiej, ks. Proboszcz Wojciech Guzik , Rada Pedagogiczna naszej szkoły, wszyscy Rodzice i Uczniowie.

Kliknij tu i zobacz fotki z jasełek

Spotkania wigilijne w klasach i na świetlicy

Jak co roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbyły się spotkania wigilijne w poszczególnych klasach a w tym roku również i na świetlicy szkolnej.

Kliknij tu i zobacz fotki z tych spotkań

Żywa lekcja przyrody

Wszystkie duże, masywne, włochate pająki to ptaszniki błędnie nazywane tarantulami. Występują w Ameryce Południowej, Afryce i Azji (Indie).

Kliknij tu i zobacz ptaszniki

KÓŁKO PLASTYCZNE NA WARSZTATACH CERAMICZNYCH

Dziewczynki z kółka plastyczno-przyrodniczego klasy IIIb odwiedziły wystawę ceramiki artystycznej pani Agnieszki Góral w Zabierzowie Bocheńskim. Uczestniczyły też w warsztatach lepienia z gliny "aniołków świątecznych". Z uśmiechem na twarzy i wielkim zaangażowaniem tworzyliśmy swoje dzieła, które po wysuszeniu i wypaleniu zabraliśmy do domu. Przez długi czas będą nas cieszyć swoim miłym widokiem.

Kliknij tu i zobacz fotki z tych odwiedzin