Akcja "Warto być dobrym" wystartowała!

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej razem z 1500 innymi placówkami z całej Polski, w których uczy się blisko 0,5 mln dzieci bierze udział w akcji „Warto być dobrym” organizowanej przez Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła” pod patronatem Minister Edukacji Narodowej i UNESCO. Jest to unikalne i innowacyjne przedsięwzięcie, które łączy w sobie promowanie wśród dzieci dobrych postaw z ciekawym podejściem do fundraisingu na rzecz projektów edukacyjnych w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu.              (chcesz wiedzieć więcej o akcji - Kliknij:   Czytaj więcej...)

Zapraszamy do udziału w V edycji Gminnego Konkursu Literacko-Plastycznego "Wiosna Piórem i Pędzlem Malowana"

Nauczyciele przedmiotów humanistycznych: Mariola Grochot, Beata Stolarczuk, Marzena Solarz i Michał Golonka już po raz piąty organizują Gminny Konkurs Literacko-Plastyczny „Wiosna Pędzlem i Piórem Malowana”. Celem konkursu jest ukazanie piękna przyrody wiosennej w twórczości uczniów. Konkurs składa się z dwóch niezależnych od siebie części – literackiej i plastycznej.
Zapraszamy do udziału w konkursie szczegóły w REGULAMINIE

UWAGA! V Edycja Gminnego Konkursu Savoir-Vivre "Znam, stosuję"

V Edycja Gminnego Konkursu Savoir-Vivre "Znam, stosuję" już 20 marca 2012r. w godz.:13.00 - 15.30
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Przyszli Pierwszoklasiści odwiedzili nasza szkołę

"TUTAJ PRZYJAZNY POCZĄTEK DROGI TWOJEGO SUKCESU"
7 i 9 marca 2012 r. na zaproszenie Pani Dyrektor odwiedzili nasza szkołę przyszli Pierwszoklasiści - 6 i 7 latki z Przedszkola Samorządowego w Woli Batorskiej oraz z Prywatnego przedszkola EKO-PARK z Niepołomic. Wrażeń i emocji było dużo. Największym zainteresowaniem cieszyły się pokazy gimnastyczne, praca z tablicą interaktywną, odkrywanie świata poprzez doświadczenia oraz zabawy integracyjne z hustą.

Będziemy mieli ORLIKA 2012!

Pan Burmistrz Roman Ptak napisał na twitterze:
"Jest pozytywna decyzja o dofinansowaniu budowy Orlika w Woli Batorskiej. Przetarg w maju, realizacja do listopada :)"
To wspaniała wiadomość SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Zapisy do klasy I na rok szkolny 2012/13

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej

informuje, że w dniach 05 – 16 marca 2012 r. trwają zapisy do klas I 6, 7-latków na rok szkolny 2012/2013.
Zapisy trwają od poniedziałku do piątku w sekretariacie szkoły w godzinach:
Poniedziałek, Wtorek, Piątek 8:00 – 15:00
Środa, Czwartek 8:00 – 17:00
Rodzice przedstawiają do wglądu akt urodzenia dziecka oraz nr PESEL.
Szczegółowe informacje udziela sekretariat szkoły pod numerem telefonu 12 281 60 05.

Chcąc przybliżyć atmosferę szkoły, formy i zasady jej pracy organizujemy DNI OTWARTE SZKOŁY.

Kolejny sukces uczennicy naszej szkoły

Uczennica naszej szkoły, Weronika Sołkowska z klasy Va zajęła II miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania, który odbył się w Szkole Podstawowej w Niepołomicach -Podgrabiu. Weronika będzie reprezentowała naszą szkołę w kolejnym, powiatowym etapie konkursu, który będzie miał miejsce w Grodkowicach.
Gratulujemy! i życzymy dalszych sukcesów

Podsumowanie akcji "Góra grosza"

Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, wzięli udział w akcji charytatywnej „Góra Grosza”, z której dochód przeznaczony jest na pomoc rodzinnym domom dziecka, pogotowiom rodzinnym i rodzinom zastępczym. W akcji dzieci zbierają monety o nominałach nie większych niż 50 groszy.Podczas tegorocznej akcji zebraliśmy 507 zł, 34 gr. Najwiekszą sumę zebrali uczniowie klasy VB. Akcję na terenie szkoły koordynował Samorząd Uczniowski pod opieką pana Michała Golonki.
Dzieci po raz kolejny udowodniły, że mają wielkie serca, a każdy zebrany grosik może pomagać !

Warsztaty matematyczne

Grupa uczniów naszej szkoły zainteresowana matematyką została zaproszona w dn. 15.02.2012 r. na warsztaty matematyczne organizowane przez wydział Matematyczno-Fizyczno-Techniczny Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.
Kliknij tu i zobacz fotki z warsztatów

Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2011/12

7 lutego br. podsumowaliśmy I semestr roku szkolnego 2011/12. 4,11 to średnia ocen uczniów naszej szkoły (klas IV-VI). Uczennice klasy VIa Magdalena Rojek i Aleksandra Wilkosz uzyskały najwyższe wyniki w szkole i kolejny raz uzyskały zaszczytny tytuł PRYMUSA SZKOŁY ponadto będą reprezentowały naszą szkołę w finałach małopolskich konkursów przedmiotowych. Nasza szkoła uplasowała się rónież wśród X najlepszych szkół małopolski w II edycji konkursu ODBLASKOWA SZKOŁA.
Wszystkim uczniom naszej szkoły GRATULUJEMY dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia w II semestrze!
Kliknij tu i zobacz więcej informacji

Walentynki - Święto Zakochanych

10 lutego 2012 r. (w tym roku wcześniej) Samorząd Uczniowski zorganizował Święto Zakochanych.
Kliknij tu i zobacz fotki z tej imprezy