EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

25 maja 2012 r. odbył się egzamin na Kartę Rowerową, do którego przystąpili wszyscy uczniowie klas IV. Składał się z części teoretycznej (test z wiedzy o zasadach ruchu drogowego, znajomości znaków drogowych) oraz części praktycznej (sprawdzenie umiejętności bezpiecznego poruszania się rowerem po drodze. Emocji było wiele.

Kliknij tu i zobacz fotki z egzaminu

Mamy V-ce Rachmistrzów Gminnych!

9 maja 2012 r. odbyły się gminne eliminacje Powiatowego Konkursu Matematycznego "RACHMISTRZ". Drużyna naszej szkoły w składzie:
  • Aleksandra Wilkosz, Paulina Rogowska - klasy VI,
  • Jakub Dąbroś, Daniel Krzyżak - klasy V,
  • Alicja Warecka, Michał Rojek - klasy IV
odniosła duży sukces.

V-ce RACHMISTRZEM Gminy Niepołomice w kategorii klas VI została Aleksandra Wilkosz, której nauczycielem matematyki jest mgr Agnieszka Śledziowska.
W kategorii klas V V-ce RACHMISTRZEM Gminy Niepołomice został Jakub Dąbroś, pracujący pod opieką nauczyciela matematyki jest mgr Anny Gąsłowskiej

Całej drużynie serdecznie gratulujemy a V-ce Rachmistrzom życzymy dalszych sukcesów w finale powiatowym.

Wystawa: "Każdy ma swojego bzika, każdy swoje hobby ma"

Z inicjatywy nauczycieli bibliotekarzy 25 kwietnia zorganizowano wystawę pod hasłem: „Każdy ma swojego bzika, każdy swoje hobby ma” . Celem wystawy było zaprezentowanie zbiorów zgromadzonych przez naszych uczniów, którzy mieli możliwość pokazania prywatnych kolekcji i opowiedzenia o swoich zainteresowaniach kolegom ze szkoły oraz nauczycielom. Mogliśmy podziwiać różnego rodzaju kamienie, minerały, szklaną menażerię, znaczki, katalogi z projektami strojów, rysunki własne, plakaty idoli muzycznych, zbiór książek o tematyce wojskowej, militaria. Aby zobaczyć więcej kliknij CZYTAJ WIĘCEJ

Kliknij tu i zobacz fotki z tej wystawy

Kolejny sukces naszej szkoły

Nasza szkoła została laureatem ogólnopolskiego prozdrowotnego programu grantowego "Sklepiki szkolne – zdrowa reaktywacja", otrzymała najwyższe możliwe dofinansowanie - grant w wysokości 2 tysięcy złotych na przebudowę i zmianę asortymentu sklepiku szkolnego. W ramach projektu nastąpi nie tylko przebudowa sklepiku, ale również nowa aranżacja jego wystroju.

Spotkanie z Rodzicami!

Szanowni Państwo!

Dn. 24.04.2012r. (wtorek) od godz. 17.00-18.00 odbędą się SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW KLAS Z RODZICAMI - w programie:
  • przekazanie informacji na temat aktualnych wyników w nauce i zachowaniu uczniów
  • sprawy bieżące.
Godz. 18.00 - w sali nr 10 spotkanie Dyrektora Szkoły z Radą Rodziców.

Serdecznie zapraszam!

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Radosnych, pełnych nadziei i pokoju Świąt Wielkiej Nocy, kolorowych pisanek w koszyku i smacznej wędzonki, udanego wypoczynku oraz wiele wiosennego słońca dla całej Społeczności Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Woli Batorskiej oraz Przyjaciół i Sympatyków naszej szkoły
Anna Gąsłowska

APEL WIELKANOCNY

4 kwietnia 2012 r. uczestniczyliśmy w Apelu wielkanocnym, na którym laureaci konkursu na "Najpiękniejszą pisankę wielkanocną" otrzymali dyplomy i nagrody. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzenia świąteczne.

Kliknij tu i zobacz fotki z apelu

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTÓW

3 kwietnia 2012 r. szóstolkasiści pisali swój pierwszy egzamin.

Kliknij tu i zobacz fotki ze sprawdzianu

V edycja Gminnego Konkursu "SAVOIR VIVRE? ZNAM, STOSUJĘ"

20 marca 2012 r. w naszej szkole odbyła się V edycja Gminnego Konkursu „Savoir – vivre? – znam, stosuję”, organizowanego wspólnie z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta i Gminy Niepołomice. Honorowy patronat nad konkursem objął Pan Roman Ptak Burmistrz MiG Niepołomice. W tegorocznym konkursie wzięło udział 9 szkół podstawowych z terenu MiG Niedpołomice. Puchar przechodni powędrował do Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Suchorabie, która uzyskała najwięcej punktów w konkursie i zajęła I miejsce. II miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej, natomiast III miejsce Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach. Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy LAUREATOM i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach konkursu.
Kliknij tu i zobacz fotki z konkursu

Zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie

26 marca 2012 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Grażyny Rosiak i p. Marii Grabowskiej przygotowali z wielkim rozmachem słowno-muzyczny apel połączony z prezentacją multimedialną na temat zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia, na którym nagrodzono laureatów konkursu: "Zdrowy styl życia"
Kliknij tu i zobacz fotki z apelu

DZIEŃ OTWARTY DLA RODZICÓW!

Szanowni Państwo!

Dn. 27.03.2012r. (wtorek) od godz. 17.00-18.00 odbędzie się DZIEŃ OTWARTY DLA RODZICÓW - możliwość spotkania ze wszystkimi nauczycielami uczącymi w szkole.

Serdecznie zapraszam!