Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 39
Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News: �Dzień latawca 2012

Dzień latawca 2012

Jesienna pogoda zainspirowała nas kolejny raz do zorganizowania w dniu 11 października Świetlicowego Dnia Latawca 2012. Zabawy z latawcami to ciekawa forma zajęć na świeżym powietrzu. Latawiec to najstarszy znany latający przedmiot cięższy od powietrza. Dzieci kochają obserwować latawce, ich lot jest absolutnie fascynujący. Przygotowanie latawców rozwija twórczą postawę dzieci, uczy współpracy i daje wiele satysfakcji.
Uczniowie przynieśli latawce wykonane według własnego projektu. Wykonane zostały w technice „latawiec płaski”, miały różne kształty i ciekawe oryginalne zdobienia. Jury w składzie: p. Magdalena Kosińska, p. Anna Gąsłowska i p. Maria Macieja przydzieliło nagrody i dyplomy. Uroczystego wręczenia nagród laureatom konkursu dokonała pani dyrektor A. Gąsłowska.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z rywalizacji