Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022-23 - informacja dla Uczniów i Rodziców

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
1 września rozpoczynamy NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023 w tym dniu:
  • godz. 8.00 - Msza św. w kościele parafialnym
  • godz. 9.00- uroczysty apel inaugurujący nowy rok szkolny
W tym roku apel rozpoczynający rok szkolny będzie dla wszystkich uczniów naszej szkoły tj. dla kl 0-8 w budynku szkoły 597. Miejsce spotkania sala gimnastyczna. Po apelu odbędą się spotkania z wychowawcami klas. W związku z powyższym uczniowie klas 4-8 pod opieką wychowawców przejdą do budynku 734.

Informacje dla Rodziców:
  • Od 1 września rozpoczynają się zajęcia świetlicowe. Ze względów organizacyjnych Rodziców uczniów klas II i III proszę do dn. 2.09.2021r. o uaktualnienie wniosków dotyczących korzystania dzieci z zajęć świetlicowych (wniosek należy pobrać ze strony internetowej szkoły z zakładki Zapisy dziecka do szkoły i przesłać drogą elektroniczną lub dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły).
  • Od 5 września dla uczniów klas 0-III istnieje możliwość odpłatnego korzystania z obiadów (przygotowywanych przez Przedszkole w Woli Batorskiej), zgłoszenia będzą przyjmować wychowawcy klas do 2 września).
Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Rodzicom i Uczniom, życzę by nowy rok szkolny był dla Nas wszystkich źródłem radości, satysfakcji i sukcesów.

Z poważaniem Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska