Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News: Konkurs "Alfik humanistyczny"

Konkurs "Alfik humanistyczny"

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Humanistyczny” został rozstrzygnięty!
W grudniu 2021r. uczniowie klas IV-VIII po raz kolejny przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Humanistyczny”. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 29 osób. Niestety, trudna sytuacja związana z pandemią uniemożliwiła uczniom klas VIII b i VIII c uczestnictwo w konkursie. Cieszy nas jednak niezmiernie fakt, że dziesięcioro spośród uczestników osiągnęło wysokie wyniki (powyżej 100p. na 150 możliwych).
Najwyższy wynik punktowy zdobył uczeń klasy VIIIa Norbert Figiel-132,5p.(trzecie miejsce w województwie wśród uczniów klas VIII).Na duże uznanie zasługują również uczennice Alicja Różeńska z klasy VIIb, która uzyskując 122,5p. zajęła pierwsze miejsce w województwie w grupie wiekowej uczniów klas VII oraz Zuzanna Domagała z klasy VI z wynikiem 117,5p. (szóste miejsce w województwie wśród uczniów klas VI). Wymienione osoby otrzymają nagrody książkowe oraz dyplomy. Uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki, składamy serdeczne gratulacje, a wszystkich zapraszamy do udziału w konkursie w następnym roku!

Szkolni Organizatorzy Konkursu
Marzena Solarz, Justyna Bielec