?WI?TUJEMY ROCZNIC?

Odblaskowa Szko?a 2018!

Projekty wspó?finansowane pezez Uni? Europejsk?

Konkursy organizowane przez szko??

WSPIERAMY NASZ? SZKO??

Odblaskowe ?wi?to Drzewa w ho?dzie dla Niepodleg?ej, czyli jak Szko?a Podstawowa im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej ??czy si?y z Przedszkolem Samorz?dowym!

Ziemia to nasz wspólny dom, który nale?y chroni? i piel?gnowa?. Dbaj?c o swoje terytorium, pami?tamy o dobrodziejstwach, które w znacz?cy sposób wp?ywaj? nie tylko na klimat czy ?rodowisko, ale tak?e poprawiaj? estetyk? krajobrazu. Dlatego te? – kultywuj?c tradycj? z lat ubieg?ych – wzi?li?my udzia? w obchodach ?wi?ta Drzewa, które w tym roku mia?y szczególny charakter. Mieli?my dodatkowe wsparcie, poniewa? do klasy II b oraz IV b do??czy?a tak?e grupa przedszkolaków z Samorz?dowego Przedszkola w Woli Batorskiej.
10 pa?dziernika 2018 r. wszyscy zebrali si? w szkolnym ogrodzie, by – przy wspó?pracy z nadle?niczym panem Czes?awem Szczyligarem – posadzi? kolejne drzewka, które rokrocznie wzbogacaj? teren wokó? naszej placówki. Najpierw wszyscy wys?uchali krótkiej prelekcji dotycz?cej idei sadzenia drzew, a co z tym zwi?zane poznali naturalne sposoby na przeciwdzia?anie zmianom klimatycznym, a nast?pnie podkre?lono wa?no?? tego spotkania. Bezpieczna planeta, to tak?e jej bezpieczni mieszka?cy, dlatego te? ka?dy z uczniów bior?cych udzia? w tym wydarzeniu nie zapomnia? o odblaskowej kamizelce.
W tym roku obchody mia?y szczególny charakter, poniewa? sadzili?my dla Niepodleg?ej! 100 – rocznica odzyskania przez Polsk? Niepodleg?o?ci zosta?a uwieczniona za pomoc? specjalnej tabliczki.
Dbaj?c o ?rodowisko, pami?tamy o naszej historii, która w tym roku uto?samiana jest z wieloma przedsi?wzi?ciami na terenie naszej placówki.
Gra?yna Wo?niak-Rosiak, Justyna Bielec