Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News: �Dzień Ruchu Drogowego - kontynuacja kampanii "Bezpieczna droga do szkoły"

Dzień Ruchu Drogowego - kontynuacja kampanii "Bezpieczna droga do szkoły"

Środa 26 października b.r. zostaje ogłoszona w naszej szkole „Dniem Ruchu Drogowego“. O godz.11.50 odbędzie się na sali gimnastycznej uroczysty apel poświęcony bezpieczeństwu w ruchu drogowym połączony z otwarciem wystawy gazetek szkolnych wykonanych przez uczniów poszczególnych klas dotyczących tej tematyki. Następnie uczniowie klas I-III wezmą udział w turnieju gier planszowych poświęconych zasadom ruchu drogowego a uczniowie klas starszych w quizie poświęconym znajomości zasad ruchu drogowego oraz w symulacjach, testach i grach interaktywnych organizowanych w pracowni komputerowej.
Na zakończenie wspólnej nauki i zabawy wszyscy uczniowie spotkają się z zaproszonym gościem specjalnym naszej imprezy kartingowym V-ce Mistrzem Świata kat. ROK – w sezonie 2009 oraz ośmiokrotnym Mistrzem Polski Hubertem Cebulskim.